Давидовић побегао у Италију

А да не спомињем радикалске клетве у Парламенту, и то децу нечију проклињу!

Како те није срамота да тако безочно лажеш? Разумем када то ради олош Томислав Николић али други људи ми стварно нису јасни. Он оптужује три особе да су му клеле децу и унуке. Ево ја ћу да оставим видео снимак па молим тебе и теби сличне да ми кажу где је споменут Томислав Николић у тим клетвама а где се помиње термин деца и унуци. Само обележите секунду у којој се то десило. Уосталом прошло је време колективне кривице, нису све три рекле исту ствар па те молим да кажеш КО му је тачно клео унуке пошто ја то не видим.

 
Нечисто_Срце
Како те није срамота да тако безочно лажеш? Разумем када то ради олош Томислав Николић али други људи ми стварно нису јасни. Он оптужује три особе да су му клеле децу и унуке. Ево ја ћу да оставим видео снимак па молим тебе и теби сличне да ми кажу где је споменут Томислав Николић у тим клетвама а где се помиње термин деца и унуци. Само обележите секунду у којој се то десило. Уосталом прошло је време колективне кривице, нису све три рекле исту ствар па те молим да кажеш КО му је тачно клео унуке пошто ја то не видим.
Па ти и не можеш да видиш јер си задојена са таквим речима. Јасно се види на снимку када Гордана Поп Лазић проклиње "род и пород". А зна се добро коме је то било намењено? Већ тада су Николићу спремали "омчу око врата" и то се односи на њега. Исто и Јовановићка проклиње "семе". То је исто као пород.
Шта је то "род и пород"? То су деца , унуци, праунуци, итд.

А касније су много пута радикали у "светосавском духу" потврдили колико мрзе Николића и псовали му "мртву мајку" па је Николић морао да одбрани част своје мајке и удари оног клеветника.

Боље ти је да ЧИСТИШ своје СРЦЕ од лажи и злобе! Опрости.
 
Нечисто_Срце
Па ти и не можеш да видиш јер си задојена са таквим речима. Јасно се види на снимку када Гордана Поп Лазић проклиње "род и пород". А зна се добро коме је то било намењено? Већ тада су Николићу спремали "омчу око врата" и то се односи на њега. Исто и Јовановићка проклиње "семе". То је исто као пород.
Шта је то "род и пород"? То су деца , унуци, праунуци, итд.

А касније су много пута радикали у "светосавском духу" потврдили колико мрзе Николића и псовали му "мртву мајку" па је Николић морао да одбрани част своје мајке и удари оног клеветника.

Боље ти је да ЧИСТИШ своје СРЦЕ од лажи и злобе! Опрости.

Е видиш - у томе је твој проблем. Гледаш ствари веома површно ;)

Значи нису њих три одговорне за то о чему причаш него само Гордана Поп Лазић. Једина је споменула род и пород а не децу и унуке као што Николић тврди а њега није ни споменула него се сам препознао а то је већ његов проблем и његово слободно тумачење њених речи. Уосталом кад је тако осетљив зашто је потписао па прекршио ону заклетву где јасно пише исто то што је она рекла и то у још тежој варијанти. Николићу нико није спремао омчу око врата већ су је он и Јоргованка спремали нама.

Наташа је помињала некакво семе али она је све што је рекла упутила Борису Тадићу. Ако неко има право да се љути и да јој замери то је Тадић а он није ни љут ни увређен нити има било какав проблем у комуникацији са њом јер схвата у каквој ситуацији је то изречено. Не знам зашто би се Тома потресао због њених речи упућених Тадићу? Требало би њега да буде срамота што је оптужио за нешто што се снимком види да није урадила и то након што се убила чувајући му те исте унуке!

Мртву мајку му нико није псовао, то је лаж. Да се то заиста десило Административни одбор би то осудио, исто као што би осудио да су ове жене некоме заиста клеле децу и унуке. Колико ја знам само Николићев говор мржње на полној основи је наишао на санкцију тако да сте џаба кречили :mrgreen:

А ти се мало мање нервирај и уживљавај :)
 
Значи нису њих три одговорне за то о чему причаш него само Гордана Поп Лазић. Једина је споменула род и пород а не децу и унуке као што Николић тврди а њега није ни споменула него се сам препознао а то је већ његов проблем и његово слободно тумачење њених речи. Уосталом кад је тако осетљив зашто је потписао па прекршио ону заклетву где јасно пише исто то што је она рекла и то у још тежој варијанти. Николићу нико није спремао омчу око врата већ су је он и Јоргованка спремали нама.
Више него довољно. Па зар помињање порода и клетве до седмог, деветог или не знам којег већ колена нису нешто чему није место ни на сточној пијаци а не у парламенту, и зар је то ниво комуникације народних посланика и образованих људи? Потпуно је небитно коме је намењено Тадићу, Николићу или неком трећем, то је данце данца.
 
Нечисто_Срце
Значи нису њих три одговорне за то о чему причаш него само Гордана Поп Лазић. Једина је споменула род и пород а не децу и унуке као што Николић тврди а њега није ни споменула него се сам препознао а то је већ његов проблем и његово слободно тумачење њених речи. Уосталом кад је тако осетљив зашто је потписао па прекршио ону заклетву где јасно пише исто то што је она рекла и то у још тежој варијанти. Николићу нико није спремао омчу око врата већ су је он и Јоргованка спремали нама.
Не интересују ме ваше међусобне размирице. Сви ви који заговарате Демонкратију сте ми исти (и СНС и СРС и остали). Само су нијансе у питању.
Дакле, само гледам ваш примитивизам и најгоре увреде које могу бити. Нема ништа горе него људима проклињати "род и пород". А још је горе то оправдавати на овакав твој начин. Ви немате везе са Српством...
И небитно је ко се ту препознао, зна се на кога се односило а сада то и вама долази на главу: јер сте и ви , после смрти Панића, разговарали са Тадићем (нпр. договор око прекида опструкције Парламента). Сами сте потпали под своја проклетства.
Наташа је помињала некакво семе али она је све што је рекла упутила Борису Тадићу. Ако неко има право да се љути и да јој замери то је Тадић а он није ни љут ни увређен нити има било какав проблем у комуникацији са њом јер схвата у каквој ситуацији је то изречено. Не знам зашто би се Тома потресао због њених речи упућених Тадићу? Требало би њега да буде срамота што је оптужио за нешто што се снимком види да није урадила и то након што се убила чувајући му те исте унуке!
Ајде, не изводи више...Без обзира коме је упућено - то је нешто најгоре могуће речено!
Онај Давидовићев шамар сниматељу на трибини је, у односу на овакве изливе мржње према нечијем "семену, роду и породу" - мед и млеко!
Мртву мајку му нико није псовао, то је лаж. Да се то заиста десило Административни одбор би то осудио, исто као што би осудио да су ове жене некоме заиста клеле децу и унуке. Колико ја знам само Николићев говор мржње на полној основи је наишао на санкцију тако да сте џаба кречили
Зато што сте трговали са "жутима" око буџета. Зато сте се извукли.
Иначе, очигледно је патолошка мржња и дизање руку и ногу према Николићу и кад он говори. Такви поступци радикала су нешто нај - јадније што сам видео.
А ти се мало мање нервирај и уживљавај
Не брини, све је под контролом. Брини за себе.
 
Ali kad se donese zakon o anti-diskriminaciji Nikolič neče smeti da na osnovu rodnog identiteta vredja poslanice radikala ... tako da Srbija ulazi u pristojniji period ;)

Аха ;) То је на пример добар део тог закона. Следећи испад ће завршити на суду па да га видимо ;)
 
И небитно је ко се ту препознао, зна се на кога се односило а сада то и вама долази на главу: јер сте и ви , после смрти Панића, разговарали са Тадићем (нпр. договор око прекида опструкције Парламента). Сами сте потпали под своја проклетства.

Ако смо ми потпали под сопствене клетве шта се онда ви жалите и шта вама смета? Не видим да нам нешто фали и недостаје, чак штавише супер нам је ;) А договор кућу гради. :per:

Онај Давидовићев шамар сниматељу на трибини је, у односу на овакве изливе мржње према нечијем "семену, роду и породу" - мед и млеко!

Ако је тако - ти који су се нашли увређени су могли да се обрате одговорним лицима и траже одговорност наших посланика и укидање имунитета. Нису то урадили - не видим чему сад кукњава када је ствар прошла. Да Николић има петљу можда би и било неких санкција за нас - штета па је бескичмењак. Уосталом једно је вербално обрачунавање а нешто сасвим друго физичко и једно је разрачунавање на приватној а друго на националној основи. Стварно је небитно шта ти рангираш као горе и озбиљније и шта је по теби као појединцу више неморално - битно је шта каже закон а Давидовићево деловање је, за разлику од нашег, процењено као друштвено неподобно. ;)

Иначе, очигледно је патолошка мржња и дизање руку и ногу према Николићу и кад он говори. Такви поступци радикала су нешто нај - јадније што сам видео.
Citat:

Патолошка мржња која се манифестује дизањем ногу? Стварно први пут чујем :rotf:
 
Ако смо ми потпали под сопствене клетве шта се онда ви жалите и шта вама смета? Не видим да нам нешто фали и недостаје, чак штавише супер нам је А договор кућу гради.
Не жалим се, само кажем да сте управо ви (СРС) срамота за српски национализам а не неки Давидовић.
Ако је тако - ти који су се нашли увређени су могли да се обрате одговорним лицима и траже одговорност наших посланика и укидање имунитета. Нису то урадили - не видим чему сад кукњава када је ствар прошла. Да Николић има петљу можда би и било неких санкција за нас - штета па је бескичмењак. Уосталом једно је вербално обрачунавање а нешто сасвим друго физичко и једно је разрачунавање на приватној а друго на националној основи. Стварно је небитно шта ти рангираш као горе и озбиљније и шта је по теби као појединцу више неморално - битно је шта каже закон а Давидовићево деловање је, за разлику од нашег, процењено као друштвено неподобно.
Па они су се обраћали одговорним лицима да вас казне али џабе кад су сви искорумпирани и баве се политикантском трговином. А Николић (кога политички не волим) је бар моралнији од вас и не проклиње "род и пород" нити се спушта на ваш приземни ниво. Само онда кад брани част своје мајке...
Патолошка мржња која се манифестује дизањем ногу? Стварно први пут чујем
Изгледа да уопште не чујеш... Лупање у клупе, дизањем ногу и руку, је нешто нај-јадније што човек може да види.
Радикали су толико себе срозали да немају ни основног српског достојанства и понашају се као неке бабе Влајне - гатаре!
 

Back
Top