Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

E ovo je vec smesno.....mislim moras da das referencu , u ocima koga?
U ocima SNS ili seljaka ili idiota ili debila ili genijalca....?
Nisam siguran da li postoje netprosecno inteligentni ljudi, mozda nekoloko izuzetaka.
Ako te izuzetke svrstamo u genijalce, sve navedene sem prosecnih koji su kod nas retkost mozes svstati u clanove sekte.
 
Gospodin Vučić je Veliki Lider i Vođa svih Srba!!!
Za pocetak da bi bio gospodin moras pripadati i poticati iz gradanskog staleza, za razliku od njega kome je najveci uspeh pre uvodenja, (znaci doveli su ga) u srs bio huligan u pokusaju koga su zbog svoje inferiornosti od mentalne do fizicke, a pored arogantnosti i nametljivost redovno tukli zajedno sa bratom upravo navijaci kojima se zeleo pridruziti i nametnuti.

Gde su radikali branili Srbe tamo ih vise nema.
 
1714894783887.png
 
Za pocetak da bi bio gospodin moras pripadati i poticati iz gradanskog staleza, za razliku od njega kome je najveci uspeh pre uvodenja, (znaci doveli su ga) u srs bio huligan u pokusaju koga su zbog svoje inferiornosti od mentalne do fizicke, a pored arogantnosti i nametljivost redovno tukli zajedno sa bratom upravo navijaci kojima se zeleo pridruziti i nametnuti.

Gde su radikali branili Srbe tamo ih vise nema.
Dr. Vojislav Šešelj je jedan od Najvećih Srba ikada rođenih!!!
 
1714896017552.png


Na današnji dan pre 44 godine, u Ljubljani je preminuo doživotni predsednik Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije, Josip Broz Tito.


Josip Broz Tito je preminuo 4. maja 1980. godine, u 15.05, u Kliničkom centru u Ljubljani.

Kovčeg sa Titovim posmrtnim ostacima stigao je sutradan Plavim vozom iz Ljubljane, preko Zagreba, u Beograd.

https://n1info.rs/vesti/josip-broz-tito-44-godine-od-smrti-dozivotnog-predsednika-sfrj/

Kako se radilo i živelo kod Tita mogu da nam dočaraju samo forumaši bez većine drugog seta zuba. Ovi klinci danas što se lože na USA i gej fazone života ne veruju da su firme ranije za pauzu obezbedjivale kuvani i topli obrok. Baš mi jedan mladi kolega mi rekao: "pričala mi mama" dok je za pauzu pio ultru i 7days kiflu a šef mu spočitavao šta treba da se uradi (a šef mufljuz dok je on ždrao bio se zaključo i isključio telefone).

Šta vele krezubi forumaši? :ceka:
 
Dr. Vojislav Šešelj je jedan od Najvećih Srba ikada rođenih!!!
Taj nazovi doktor za ONO i DSZ, koji je zavrsio fakultet za dve godine??? Uuuups pa on se skolovao u Sarajevu, dobro onda nista.
Sta sam ono hteo reci, a da prvi put je video civilizaciju kada je na nasu nesrecu 1984-te doveden u oteti deo Srema.
Pravoslavac je postao kada su ga vuk draskovic, komnenic,.. naucili kako se krsti odveli u manastir i krstili, ni oni nisu bili mnogo bolji od njega.
Kazu da je u pravoslavlju kum svetinja, bog pa kum, on je svog kuma vuka draskovica nakon toka prebio.
Opisujuci Hrvate sve stanovnike krajeva iz kojih potice ukljucujuci veru i naciju najbolje je opisao jovan ducic.
 
Poslednja izmena:
Časti ŠAPIĆ GANGULA! :rotf:
Скидам капу Шапићу што се тиче Куће смећа.

Шапић: Покренућу иницијативу да Кућа цвећа постане музеј српске историје, а Јосипа Броза да вратимо Хрватима у Кумровец

Покренућу иницијативу да једном за свагда завршимо са том Кућом цвећа, и да Јосипа Броза вратимо тамо у Кумровец, одакле је дошао, а да Кућа цвећа буде место где ће почивати највећи српски великани, да то буде музеј српске историје. У њему треба да почивају људи који су нас заиста бранили, од Степе Степановића, Живојина Мишића, Радомира Путника и осталих.То су људи којима се Европа дивила и који су је бранили у Првом светском рату од Немаца који би сада да нас прогласе геноцидним - рекао је председник Привременог органа града Београда Александар Шапић у емисији “Инфо јутро”
 
Moja poruka upucena povodom izjave gangule kojom je trazio eshumaciju groba JBT

Za uklanjanje groba J.B. Tita kako na politickoj sceni, rl-u tako i na forumu najvise se zalazu oni koji su zahvaljujuci njemu dovedeni u civilizaciju, srpski receno da nije bilo spomenutog ostali bi bedni cobani u svojim balkanskim nedodijama.
Oni kojima je pruzeno sve od zivota dostojnog coveka do obrazovanja koje kao sto vidimo nije urodilo plodom.
Interesntno da ne smeta onima koji su zrtve desavanja nakon WWII, niti se oglasavaju, cutke pale svece na stratistima svojih najblizih koje su pocinili upravo oni ciji su glasnogovornici potomci.
 
Necu da pricam da je ljudima smesno sto je besplatan ulaz na dan smrti Tita....
Oni to vide kao nakaradno , slavlje u vezi smrti..

Samo da vam kazem , ja se ne osecam sadasnjim Srbinom ali nekadasnji jesam...
Mi nekadasnji srbi ne naplacujemo dolazak na dacu , na rucak ili veceru radi odavanja pocasti pokojniku....

Ja licno postujem taj obicaj ali sam i zaeban, takav od malena..
Trpeo sam kad se ljudi opuste i malo popiju , ali imam i ja granica i kao dete sam isterao goste napolje kad su poceli da pevaju , i niko mi nije smeo nista da digne ruku na mene...upozorio par puta i onda kad su zapevali , svi stariji domacini protiv mene ali sam ih isterao sa 10 godina napolje da se nauce ponasanju i pristojnosti...

Zato ja znam da je ovaj narod dupeuvlakacki i nemoj da pravis probleme ali neko mora da da primer i da odrzi neki nivo...i nisu mi potrebni orjentiri i uzori da bih znao sta je u redu a sta nije...
Svako svojim obrazom odgovara....a misljenje javnosti je kao toalet papir, za dupe ne za obraz..
 
Za uklanjanje groba J.B. Tita kako na politickoj sceni, rl-u tako i na forumu najvise se zalazu oni koji su zahvaljujuci njemu dovedeni u civilizaciju, srpski receno da nije bilo spomenutog ostali bi bedni cobani u svojim balkanskim nedodijama.
Oni kojima je pruzeno sve od zivota dostojnog coveka do obrazovanja koje kao sto vidimo nije urodilo plodom.
Gospođa, u velikoj ste zabludi iako ste i sa velikim životnim iskustvom, nema sumnje jer polazite od pogrešne premise.

Naime Vaš je cenjeni stav da neka druga vlast, nikada ne bi pružila ni delić dobrobiti nama nezahvalnim bivšim bednim čobanima, što je nonsens par exelance. Očito da tako dobro izobraženi uopšte niste imali dodira sa činjenicama koje Vam protivureče. A jedna od najvažnijih i od onih koja je presudno uticala na svo današnje blagostanje je komfor u kome uživamo je, nepogađate -električna energija.

Čobani su je dobili pre italijanske industrijske prestonice, Milana.

Ono što mene u Vašoj pričici posebno obeshrabruje je činjenica da ste smogli snage da veličate autokratu, specijalno ne po navedenim parametrima koje sada vidimo kao posledice, nego po tobožnjim i izmaštanim postignućima.

A tek kada pomislim da će neko da nalupeta skoro istu eulogiju spomenutom ganguli i njegovom pućavom i najvećem šefu ikad, zato što je neko njegov nekad davno dobio sendvić i na sendvič, pa još to piskara na pravoslavni Uskrs, stvarno mi ne bude dobro...

Srećan Uskrs i sve najbolje gospođa!
 
Poslednja izmena:

Back
Top