Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

mislim da Tito pusi gomno u paklu i nema sansu ni u budizmu za sledecu priliku zivota iskupljenja. toliko je zasro.
kad cujem Tito, nije mi dobro. pobio mi je celu familiju i izotimao mi mnogo toga. Otimao je ljubav od nasih umetnika, ucenjivao ih za iste, terao je nase ljude da jedu kamen na golom otoku i planirano nam napravio nekoliko ratova na balkanu. Taj zlikovac nas je pobio vise nego nemac. I kad kazu kako nam je bilo lepo u doba Tita, kapiram da su device u horoskopu.
 
mislim da Tito pusi gomno u paklu i nema sansu ni u budizmu za sledecu priliku zivota iskupljenja. toliko je zasro.
kad cujem Tito, nije mi dobro. pobio mi je celu familiju i izotimao mi mnogo toga. Otimao je ljubav od nasih umetnika, ucenjivao ih za iste, terao je nase ljude da jedu kamen na golom otoku i planirano nam napravio nekoliko ratova na balkanu. Taj zlikovac nas je pobio vise nego nemac. I kad kazu kako nam je bilo lepo u doba Tita, kapiram da su device u horoskopu.
To onaj fazon bio "...a mene su streljali "
 
Bila jednom jedna velika država sa prosperitetom, snagom, ekonomijom, industrijom, dobrim socijalnim programom.
Та "велика Држава" је живела на Основу вишедеценијског "Хладног Рата" где су јој Оба Блока дотурали паре и Кредите тако да је остала успавана и ушушкана мислећи да ће такав начин Живота да траје заувек.Кад су Донације пресушиле и Хладни Рат изгубио свој Смисао рушењем берлинског Зида и даље смо имали Луфта да се мало загреје Столица,да се измени до тада устаљена Радна Доктрина по принципу"лези лебу да те једем",
неееее,
Сви су и даље желели да уживају у својим Привилегијама и онда заратили међу собом окривљујући Другу страну да их поткрада.
 
Skupljajte mrznju , mozda vam i pomogne...mrznja pomaze u napretku tako kazu , kroz osvetu i energiju mrznje...ako vam fali energije i nemate druge nacine, onda mrznja....
Nisam siguran da ce vama svima pomoci , ali sto da ne, emotivno je tu...
Bice jos pucnjava medju omladinom, nije se to ispraznilo , evo vidimo odakle se puni, i ovo citaju neka deca...ili osecaju ....
 
Bice jos pucnjava medju omladinom, nije se to ispraznilo , evo vidimo odakle se puni, i ovo citaju neka deca...ili osecaju ....
Не бој се за децу, они се пуне на сасвим десетим адресама. Овде све матора смарала, него да нам ти не цикнеш па решиш думреш мушки, бојим се?
 
Не бој се за децу, они се пуне на сасвим десетим адресама. Овде све матора смарала, него да нам ти не цикнеш па решиш думреш мушки, бојим се?
Ne vidis ti gde se oni pune....
Mislis super su , onda rafali u nekoj skoli , ubadanja u drugoj...
Tako da samo ti tesi roditelje da su im deca super...
 
Tema je kako postovati neke stvari i uzivati u onome sto je napravljeno , a naravno ima ljudi koji gledaju da vide sukobe i sansu za nove obracune...
Oni nisu dobrodosli u Kucu Cveca...
Sreca te i ne dolaze tamo....njih imate na stadionima....Kucama Fudbala...
Pa vidi se šta je napravljeno jer se pokazuje evo 3-ću deceniju bez prekida. Ko u tome još nađe dobar razlog i da uživa je verovatno tek sad pao s Marsa.
 
53097906d090c77ca743.jpeg
Vidi se da je imao stila, koristi isto oruzje u lovu kao moja malenkost.
 

Back
Top