Годишњица смрти Слободана Милошевића

pa vec sam ti napisao da ti mislis Sudstvo ma zapadu je kao tvoje sa Romanije pa da ispunjava naloge. Naravno ko god je malo proveo na Zapadu zna da za razliku od nas tamo se proslavis neispunjavanjem naloga, otvaranjem istrage protiv klintona , trumpa cesto jer istrazitelj trazi slavu a nezavistan je pa nema ko da mu sa nalog . Naravno ja mogu tebi da pricam ali to tebe nece sotaci jer ti vec imas usvojen stav da ce neki Danac pustiti na slobodu zlikovxa za kojeg postoje dokazi odnosno rizikovati svoju karijeru zbog nekog bosanakog bika. Ne samo to-sudija bi se izlozio ucjeni i potencijalnom sudskom procesu. Ti stvarno mislis Zapad vlada svijetom bez ikakve osnove

Druže, ja već rekoh međunarodni sud sa gomilom sudija sa svih strana sveta je odlučio da Gotovina i Orić nisu krivi. Znači da ispunjavaju naloge samo tako. Pođi logički samo.
 
Druže, ja već rekoh međunarodni sud sa gomilom sudija sa svih strana sveta je odlučio da Gotovina i Orić nisu krivi. Znači da ispunjavaju naloge samo tako. Pođi logički samo.
Pricaj ti sta hoces ali to samo odslikava tvoju naivnu sliku svijeta. Zapad je mnogo zajeban. Ako hoce da te kazni naci ce nacin da te kazni ali svakako ne na nacine svojstvene raspalim drzavama gdje sudije su socijalni slucajevi ciji posao zavisi od partije na vlasti pa moraju ispunjavati naloge.
 
Druže, ja već rekoh međunarodni sud sa gomilom sudija sa svih strana sveta je odlučio da Gotovina i Orić nisu krivi. Znači da ispunjavaju naloge samo tako. Pođi logički samo.
Evo sam malo guglao- Oric je bio na sudjenje za ubistvo tri ratn zarobljenika.
Odbrana je trazila od suda u Hagu da podrzi princip nema duplog sudjenja i da se Oric Ato pusti.
Odgovor haga je bio negativan i sudjenje se nastavilo:
obrazloženje sudije da se „navodi za ubistva u optužnici podignutoj u BiH fundamentalno razlikuju od navoda za ubistvo u haškoj optužnici, u delu koji se odnosi na žrtve, vreme, mesto i prirodu navodnog zločina“.
Ocigledno je da je Orix neki olos , ratni zlocinac i kriminalac i na gradjanima RS je da razmisle kakve su im sluzbe cim nijesu u stanju da prikupe dokaze protiv Orica.
 
Evo sam malo guglao- Oric je bio na sudjenje za ubistvo tri ratn zarobljenika.
Odbrana je trazila od suda u Hagu da podrzi princip nema duplog sudjenja i da se Oric Ato pusti.
Odgovor haga je bio negativan i sudjenje se nastavilo:
obrazloženje sudije da se „navodi za ubistva u optužnici podignutoj u BiH fundamentalno razlikuju od navoda za ubistvo u haškoj optužnici, u delu koji se odnosi na žrtve, vreme, mesto i prirodu navodnog zločina“.
Ocigledno je da je Orix neki olos , ratni zlocinac i kriminalac i na gradjanima RS je da razmisle kakve su im sluzbe cim nijesu u stanju da prikupe dokaze protiv Orica.

Ne prikupljaju Srbi dokaze protiv Orića jer nije ni podignuta optužnica u Republici Srpskoj, pošto i ne može biti za građanina Federacije.
 
Ne prikupljaju Srbi dokaze protiv Orića
Je l ti ovo bas ozbiljno?
jer nije ni podignuta optužnica u Republici Srpskoj,
Pa vi treba da objesite drzavnog tuzioca
pošto i ne može biti za građanina Federacije.
. E ovo je smijesno i moraces mi dati izvor tj taj zakon. Ako mi das izvor da RS ne moze da podigne optuznicu protiv gradjanina federacije. Ispisujem se sa krstarice .
 
Policija i sudovi Republike Srpske nemaju nadležnost u Federaciji. Prijatelju, raspitaj se.
Pisti se policije i nadlwznosti sudova .daj ti meni zakon po kojem ne mozes goniti nekog iz federacije pa sa onda pricamo. Inace ovako ispada da sud iz Srebreniceza zlocin pocinjen u Srwbrwnici moze pokrenuti postupak protiv nekog njemackog drzavljanina ali ne moze protiv gradjanina federacije sto je smijesno.
 
Pisti se policije i nadlwznosti sudova .daj ti meni zakon po kojem ne mozes goniti nekog iz federacije pa sa onda pricamo. Inace ovako ispada da sud iz Srebreniceza zlocin pocinjen u Srwbrwnici moze pokrenuti postupak protiv nekog njemackog drzavljanina ali ne moze protiv gradjanina federacije sto je smijesno.

Druže, ja ti pričam jedno, ti pričaš drugo, policija i tužilaštvo Republike Srpske jednostavno nema nadležnost u Federaciji.

Daj ti meni zakon, pa daj ti meni zakon, uzmi pa proveri dovoljno si pismen.
 
Druže, ja ti pričam jedno, ti pričaš drugo, policija i tužilaštvo Republike Srpske jednostavno nema nadležnost u Federaciji.

Daj ti meni zakon, pa daj ti meni zakon, uzmi pa proveri dovoljno si pismen.
Sta da provjeravam? Da sud iz Banjaluke moze da procesuira nekog iz Njujorka a ne moze nekog iz bosne. To bi bilo za vjerovali ili ne.
 

Back
Top