dali ste ljubomorne i koji su prvi simptomi da vas muz vara

bravo! neki moze bit hladan i nezainteresovan, drugi opet u strahu da ga zena ne provali, svaki dan nosi cvece i cudno se smeska :mrgreen:
elem, kako ga spreciti. tu se ne bih slozila sa kolezinicom helen, ja bih ga lisicama vezala za sebe :zcepanje:
uopste nisam ljubomorna, bila sam pomalo dok smo bili u vezi, ali sada u braku jock. nikad ga nisam nazvala da ga pitam gde je i sta radi, kad mi kaze da izlazi sa drugarima. nikad mu ne proveravam telefon, nikad ni neku posebnu proveru nisam napravila. ak oce da me vara, varace me i u radno vreme, to se ne moze ni spreciti ni leciti. eventualno bih zenama koje se udaju savetovala da ostanu lepe i sredjene kao kad su bile devojke, da ne furaju prljavu kosu i sirkou garderobu sa sve "hvala ti bako" gacama jer niko ne zeli da krese skota :mrgreen:

tačno

mada imam poznanika koji ima divnu ženu, zgodnu i sređenu do bola i koji je ipak vara uz objašnjenje znaš ceo život jedeš roštilj pa ti se povremeno prijede i go pasulj:dash:
tako da nema pravila


mada Milica je u pravu uz zapuštenu, bezvoljnu, nezanimljivu ženu (i obratno, mislim za istog takvog muža) mnogo je lakše zglajznuti
 
Sta ti vredi da kidas zivce misleci da li jeste ili nije?Kad je kuci tvoj je,ako ne pravi problem a ti nisi sigurna,jos bolje!Ako ti treba zadrzi ga,ako ne izbaci ga,a u najgorem slucaju cekaj da mu padne potencija,pa si mirna.Ali onda ni ti bas neces biti u "prvoj mladosti".:rida:

Moja baba je imala izreku za to:rotf:
Muskarac je samo jedno vreme musko.
Ali je zena uvek zena:zcepanje:
 
Nisam ljubomorna...ne bar u nekoj meri da to mom partneru smeta i da nam pravi problem...svoju malu malecnu ljubomoru koju cak smatram zdravom lecim sama na svoje nacine....to su demoni koje svako ima i sa kojim se svako od nas sam mora boriti.
Mislim da bih svog partnera nanjusila da me vara...poznajem ga,znam mu navike,prepoznajem njegova raspolozenja,i kada prica i kada cuti...mozda ne bih odma znala ali nakon nekog vremena bi sigurno bio razotkriven.
Rekla sam mu jednom::heart:posle mene samo bolja...nemoj da me brukas i da se vucaras sa nekim krsevima...
Izgleda da bolju nije jos sreo...:zper:
 
:roll: kako provalis da te muz vara ,kako da to ispitas i dali to moze da se spreci?????

Najveci je slepac onaj ko ne zeli da vidi , zene uglavnom sebe tese ma on me ne vara , mozda par puta ali to se ne racuna jer on je musko :neutral:

Mozes na "Y" nacina da provalis ako si udata znas i sama koliko obaveza imas ne samo oko kuce vec i muza :) , ali verujem da izmedju vas postoji jos nekakav odnos osim seksualnog . Ti najbolje znas kakav je kad laze a kakav kad govori istinu :ok:
 
:roll: kako provalis da te muz vara ,kako da to ispitas i dali to moze da se spreci?????

Sta ce ti to?

Ti vec zivis u paklu koji si sebi nametnula razmisljanjem o tome.

A, odgovor na tvoje pitanje je : Da, mozes da ga pratis, progonis, spijuniras, ali ne mozes da ga sprecis ako je krenuo u lov.

p.s.

Bolje obrati paznju na sebe..kako se osecas, izgledas..onda ces i muzu biti zanimljivija.:)
 
Slazem se,generalno. Ali kad se ustanovi neverstvo, koliko god da si siguran/na u sebe, mora se javiti neka reakcija-razocarenje u voljenu osobu, ocaj, bes, ljutnja, ljubomora, neverica...sta god!


moj post se odnosio samo na ljubomoru...
do sada su sve moje devojke (one sa kojima sam bio u opsteprihvacenom objasnjenju termina veza, ne racunajuci 'one night stand' provode) bile ili pametne/lukave ili sam ja bio tupson :) pa nijednom nisam saznao (a nemam obicaj da ispitujem gde si bila, skim si bila, sta si radila, dokle si to radila itd itd itd...znam da bi mene tako nesto zestoko smorilo i najverovatnije bi to bio the end) i ne znam kako bih odreagovao u tom slucaju (a nepoentalno je nagadjati)...
 
moj post se odnosio samo na ljubomoru...
do sada su sve moje devojke (one sa kojima sam bio u opsteprihvacenom objasnjenju termina veza, ne racunajuci 'one night stand' provode) bile ili pametne/lukave ili sam ja bio tupson :) pa nijednom nisam saznao (a nemam obicaj da ispitujem gde si bila, skim si bila, sta si radila, dokle si to radila itd itd itd...znam da bi mene tako nesto zestoko smorilo i najverovatnije bi to bio the end) i ne znam kako bih odreagovao u tom slucaju (a nepoentalno je nagadjati)...

Okej, shvatila sam ;) !
 
Ogromna, ali bas OGROMNA vecina muskaraca vara. Usudjujem se da procenat i preko 90% stavim.
Da li i sve zene varaju-ne znam. Verujem da je procenat malo manji, ali sigurno ne manji od 50%

Da li oko toga treba lomiti glavu?
To morate same da procenite!

Kako ga provaliti da vara?

Ufff, neke je nemoguce provaliti, neke samo totalna krava ne moze da provali.

Moj najbolji prijatelj krese komsinicu....nema sanse da iko ikada provali. Ja sam jedini(osim njih dvoje) koji zna da se kresu. Ja ih pokrivam kada zatreba, ne kresu se u autu, iznajmljuju hotel na sigurnom, oboje imaju decu i ni jedno ni drugo ne zeli da ostavi partnera...
Poklopilo im se i satiru se...
 
Tacno tako.
Znam tonu primera.
Imam puno ortaka, i puno drugarica...I svi vole da mi ispricaju stvari.
Varaju svi.
Varaju i u vezama i u braku.
Varaju i lepi i ruzni, i smotani i frajeri.
Varaju i sa predivnim zenama kod kuce i sa raspadima kod kuce.
Varaju nas i sa predivnim zenama i sa raspadima.
Ima li nade? Nema. :whistling: :mafijas:
Ustvari- znam dva tipa za koja mislim da ne varaju svoje zene. :mazi:Ali, niko ne zna sta donosi sutra..Puj, puj da ih ne ureknem
 
Kad je rijec o varanju, sa statisticke strane stvari su malo cudne : slozicete se sa mnom da je cesci slucaj da 1 muskarac ima nekoliko ljubavnica nego da 1 zena ima nekoliko ljubavnika, jel da?

Znaci, imamo 1 nevjernog muskarca i nekoliko nevjernih zena, recimo 3.Odatle proizilazi i odnos nevjernih muskaraca prema nevjernim zenama, a taj odnos je 1:3 u korist zena, ili krace receno : zene tri puta vise varaju od muskaraca!

Znam da ce se zene ljutiti na ovu matematiku, ali matematika je jasna i nedvosmislena...
 
Kad je rijec o varanju, sa statisticke strane stvari su malo cudne : slozicete se sa mnom da je cesci slucaj da 1 muskarac ima nekoliko ljubavnica nego da 1 zena ima nekoliko ljubavnika, jel da?

Znaci, imamo 1 nevjernog muskarca i nekoliko nevjernih zena, recimo 3.Odatle proizilazi i odnos nevjernih muskaraca prema nevjernim zenama, a taj odnos je 1:3 u korist zena, ili krace receno : zene tri puta vise varaju od muskaraca!

Znam da ce se zene ljutiti na ovu matematiku, ali matematika je jasna i nedvosmislena...

Nema ljutnje :D al losa ti matematika.

Odakle ti ideja da muskarci varaju samo sa nevernim zenama?:lol::lol::lol:
 

Back
Top