da li verujete u rezultate predsednickih i parlamentarnih izbora u Srbiji?

da li verujete da izbori nisu montirani i da se narod pita ko ce da sedi u skupstini?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nicolla:
...ili da uzmu mob u sake i uslikaju se sa svojim glasackim listicem (zaokruzenim). Za to dobiju 200 eura...
:D a gde to ima
ja cu da glasam za kog kazete!

retard, jel stvarno verujesh u to shto prichash?

a jel si bio nekad na glasanju
ili u kontroli?

znash kolko je ovo izvodljivo a da se ne ponishti glasanje na tom biralishtu?
 
Cossack:
Ако си му реко. И да знаш да си у праву.:p

Овај клоско напада сваког ко се дрзне да каже нешто против златног наркића Чеде и његове секте ЛДП-а.:lol: А он шта прича о осталима... Има блесавих људи...

Кога брига за будалу?

evo ga mamin teniser
koji me kao kulira :D

jel kupio chika Tachi novi reket?

neshto opasno nasmejan od jutros bio
mora da je tvoja mamica bila mashtovita sinoc... :D

ako tako nastavi
mozda ti i kupi neki chelendzer... da se ne osecash ceo zivot ko totalni luzer :D
 
KoscheiBesmertnii:
Јако добро познајем... први пут отпевао на концерту у Дому омладине у Бгд 1980.
Ја био тамо... и на свим следећим у Бгд.
Значи, монооого сам матор и о изборима знам много, чак и како се намештају, немој мени о томе!
ostare, a pamet mu ne dojde... :(
 
@nicolla

Шта сам ти рекао момак. Са ДЕБИЛИМА се не треба расправљати.

Што би рекао један форумаш, прво те спусте на свој ниво, а онда те дотуку са искуством.

Не вреди. Има таквих људи, шта ћеш.

Видиш овог коме су ВРАНЕ попиле болестан мозак. :lol:8-)

Сам је лузер, па мисли да су је цео свет такав.
Смем да се кладим да би да све што има да може да постигне пола од онога што сам ја.. , :lol:
 
Cossack:
@nicolla

Шта сам ти рекао момак. Са ДЕБИЛИМА се не треба расправљати.

Што би рекао један форумаш, прво те спусте на свој ниво, а онда те дотуку са искуством.

Не вреди. Има таквих људи, шта ћеш.

Видиш овог коме су ВРАНЕ попиле болестан мозак. :lol:8-)

Сам је лузер, па мисли да су је цео свет такав.
Смем да се кладим да би да све што има да може да постигне пола од онога што сам ја.. , :lol:

ooooooo
mamin debil
a tachijev teniser

pocheo Bojana Kostresha da citira!

divno divno... mozda i bude chovek od tebe 8)

ustvari... nece :(

shto bi reko Peca Shvajcarac

"od g*ovna se pita ne pravi!"

Смем да се кладим да би да све што има да може да постигне пола од онога што сам ја.. , :lol:

:D

vidish... postoji divan citat u jednom extra srpskom filmu
koji ti nisi dovoljno pamatan da skapirash

kad krene turchin Hazma da smara neshto Milosha
kao, "shto si lud, vidi mene, nova jasha, nova maja... shto to radish?!"

a milosh ce njemu
"ovim ja ispisujem granicu, izmedju mene i tebe" 8)

sine,
da ti mishkovic tata
ne bi se menjo s tobom

jer bi se ubio prvo jutro
ne bi mogo sebe tako smrdljivog da podnesem! 8)
 
@nicolla

Шта сам ти рекао момак. Са ДЕБИЛИМА се не треба расправљати.

Што би рекао један форумаш, прво те спусте на свој ниво, а онда те дотуку са искуством.

Не вреди. Има таквих људи, шта ћеш.

Видиш овог коме су ВРАНЕ попиле болестан мозак. :lol:8-)

Сам је лузер, па мисли да су је цео свет такав.
Смем да се кладим да би да све што има да може да постигне пола од онога што сам ја.. , :lol:


Pusti ga u q... ocigledno je da se decko ne snalazi ovde bas najbolje. ocigledno je da decko ne ume da stane iza stvari koje napise pa mora da pise ovakve nebuloze...
 
Pazi ja nisam u LDP-u,ali od svih stranaka samo bih za njih glasala(da je Djindjic ziv-bio bi to DS)
A posto je Ceda bio najblizi sa Zoranom,po ideji i delu,sve je dalje jasno!
A na te prozivke koje plasira Slobin naslednik Kostunica ne reagujem!

Kada ste prestali da verujete u Čedu?
- U momentu kad sam prepoznao da njegovo delo nije u skladu s onim što propoveda. Ne može - "Od nas zavisi", a samo od njega zavisi. Ne može - "Govorim istinu, volim Srbiju", a ne govori istinu. U LDP više nije bilo istine.

Na kraju je ispalo da ste otišli jer niste prošli kao potpredsednik stranke?
- To je bio test da bih proverio ono što već znam, da je LDP odustao od onih osnovnih principa. Tamo više nema ni liberalizma, ni demokratije.

Goran Petrović je kao razloge odlaska iz LDP naveo strahovladu i samovolju Jovanovića.
- Postojala je disharmonija u toj vertikali, a ja to nisam mogao da podnesem. Čovek je, jednostavno, centralizovao vlast, nije želeo demokratiju u stranci.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5078274&postcount=31
 
Pazi ja nisam u LDP-u,ali od svih stranaka samo bih za njih glasala(da je Djindjic ziv-bio bi to DS)
A posto je Ceda bio najblizi sa Zoranom,po ideji i delu,sve je dalje jasno!
A na te prozivke koje plasira Slobin naslednik Kostunica ne reagujem!

Нити је Чеда Ђинђићев наследник, нити је Коштуница СМ-ов.

Ђинђић је био много бољи.

(Кад год Чеду упоређују с њим, ја се осетим готово - увређеном).

А и Коштуница.. Није цвећка. Имам много тога да му замерим.

Али поредити га са СМ- једним од најгорих злотовора и вероватно најгорим српским владаром у историји је, доиста... хајде да не кажем нешто теже, али свакако - врло непримерено.
 
Evo da vam kazem zasto sam postavio temu!
Nisam pristalica niti jedne stranke, niti izlazim na izbore. Po meni, postoje one partije koje su manje ili vise lose za Srbiju...
najvece smece od politicara, koji nikad nisu presli cenzus na izborima skupilo se u LDP.
Ne mogu da verujem da su ti politicari, koji iza sebe imaju tolike afere i takvu karijeru, koji su toliko stetni za ovu zemlju presli cenzus, da sede u skupstini, donose odluke, izlaze na govornicu, i na kraju da se njhove politicke aktivnosti sada finansiraju iz budzeta!

Imali su najskuplju kampanju, svaki drugi bilbord u BGD-u je bio njegov, reklame na TV-u (najveca minutaza...). Odakle to jednoj tako mladoj stranci?

Cedu podrzava Amerika i majkl polt sto se i pokazalo pre oko mesec dana kada su hteli da ga hapse...
Canak je vec stara soroseva prica...

Da li verujete da je 5% gradjana srbije glasalo za LDP?

Ја верујем да је за њих гласало много више, а још више за СПО, али су их они други покрали, тако изгледа логично, али зашто лопов не може контролисати лопова?
 
Sta to znaci... da treba da iskopamo Slobu i da ga vratimo na presto?!

Ma... da... i da ga proglasimo za sveca uz Stepinca, jer ono sto je on ucinio lose srpskom narodu je na ponos svakom katoliku koji je za to da Stepinac bude proglasen za sveca. Ko razume-shvatice.
Dakle, ne verujem u regularnost izbora jer se ovakvim glasackim telom moze manipulisati kao malom bebom. Toliko imaju obrazovanja! Gledano zvanicne statisticke pokazatelje, dakle, nista ne izmisljam i nikog ne vredjam.
 
U LDP su se sakupili svi najprljaviji politicari Srbije...
Sta je nejasno?
Treba da nabrajam afere i prethodne rezultate na izborima?
mogli bih da otvorimo tu temu...

nishta nije nejasno
srbija je zadnja zemlja u evropi
zato shto takav retardirani majmun kao shto si ti
se dozivljava kao elita i nacionalno bogatstvo...
 

Back
Top