da li verujete u rezultate predsednickih i parlamentarnih izbora u Srbiji?

da li verujete da izbori nisu montirani i da se narod pita ko ce da sedi u skupstini?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
nicolla:
Evo da vam kazem zasto sam postavio temu!
Nisam pristalica niti jedne stranke, niti izlazim na izbore. Po meni, postoje one partije koje su manje ili vise lose za Srbiju...
najvece smece od politicara, koji nikad nisu presli cenzus na izborima skupilo se u LDP.
Ne mogu da verujem da su ti politicari, koji iza sebe imaju tolike afere i takvu karijeru, koji su toliko stetni za ovu zemlju presli cenzus, da sede u skupstini, donose odluke, izlaze na govornicu, i na kraju da se njhove politicke aktivnosti sada finansiraju iz budzeta!

Imali su najskuplju kampanju, svaki drugi bilbord u BGD-u je bio njegov, reklame na TV-u (najveca minutaza...). Odakle to jednoj tako mladoj stranci?

Cedu podrzava Amerika i majkl polt sto se i pokazalo pre oko mesec dana kada su hteli da ga hapse...
Canak je vec stara soroseva prica...

Da li verujete da je 5% gradjana srbije glasalo za LDP?
Da i ja cu prva ponovo glasati za LDP prvom prilikom,vecih go.vana od slobine garniture nije nikad bilo niti ce biti(mada smo dokazali da je kod nas uvek moglo gore)
a pricati da je 24.septembar i 5.oktobar namesteni je urnebesno smesno
 
Suzy F:
Da i ja cu prva ponovo glasati za LDP prvom prilikom,vecih go.vana od slobine garniture nije nikad bilo niti ce biti(mada smo dokazali da je kod nas uvek moglo gore)
a pricati da je 24.septembar i 5.oktobar namesteni je urnebesno smesno
А јеси ли ти 24. септембра 2000. имала право гласа?
 
Suzy F:
Vidim da ne poznajes Johnnjev rad,pesma Suzy F se nalazi na albumu Suncana strana ulice izdatom 1981.godine,izbori behu 2000, znaci nisam mogla tad biti rodjena
Јако добро познајем... први пут отпевао на концерту у Дому омладине у Бгд 1980.
Ја био тамо... и на свим следећим у Бгд.
Значи, монооого сам матор и о изборима знам много, чак и како се намештају, немој мени о томе!
 
Suzy F:
Doticnih 1996 i 2000 godine na izbornim mestima u mom okruzenja stajao je po jedan socijalista koji svakom nepismenom coveku i babama i dedama zaokruzivao listice,a danas imamo lokalne radikale koji to rade,niko iz LDP-a......
Као парламентарна странка на следећим изборима ЛДП ће имати право да своје посматраче има на сваком бирачком месту и ево обећавам ти да ће у зони моје одговорности ИСКЉУЧИВО чланови ЛДПа бити задужени за помоћ старим лицима, како онима који долазе на гласање, тако и онима којима ће морати да се иде у кућу!
Задовољна?
И, да знаш... ништа неће моћи да добију на тај начин, јер да може ја бих то радио!
 

Back
Top