da li vas je nekada prevario osećaj da ste prevareni

a Šta je to Prevara moliću lepo?
I na osnovu Čega vi to bazirate svoj osećaj?

Našli mu karmin na kragni?
Našli joj poruku u mobilnom?
Poč'o da donosi cveće kad ne treba?

A kad u sred seksa, svako od partnera misli na nekog desetog? to onda nije prevara..m?

Na početku beše misao.
Mislite o tome.
Prevara ne postoji.
To je izmišljotina posesivnih ljudi.

Svi su promiskuitetni.
Svi od početka i sumnjaju i ne sumnjaju.
Svi bi da pobegnu od neprijatne činjenice da će pre ili kasnije da nekome dosade, ili da im taj neko dosadi.
Svi bi da se zavetuju vo vjek i vjekov..
E pa ne može.
Ljudi su životinje.
Životinje ne varaju. One jednostavno idu za žlezdama.
Zato..nemo mrsite mnogo tu..nego zapisujte..dok još delim mudros' za dž.
 
hahahahahahaha

Choveche ...

Ja se igram drugachije .. ali iskreno .. i nemoj sad da laz proturash kao sveopshte dobro, pozeljno chak.

И лажемо и затварамо очи СВИ и СВАКОДНЕВНО, само су неки врло строго васпитавани паролама како је лаж нешто ужасно лоше, па је понављају не размишљајући о томе колико пута дневно ускачу сами себи у уста.
(Не мислим сад овде нешто лично на тебе, него уопште, а та појава је нарочито присутна на форуму.)

Можда си управо у овом посту изрекла велику лаж, размисли! :wink:
 
А овај пост сам написала пре сат времена, ал ми се био закочио, ево га поново:

To shto naizgled deluje zdravo - iznutra moze da bude itekako trulo. Ako ljudi vole da zive u magli, onda im je sigurno dobro tako. Pa kako ne laze? On kaze da je bio kod Pere, a Pera ga zove i pita ga shto ne dolazi? Ona to chuje i prechuje. Dopushta mu da pravi budalu od nje. Za takav tretman zaista treba imati dobar zeludac, jak cilj pred sobom (recimo, zajednichka imovina, zeljeni status) ili ogromnu ravnodushnost prema muzu.

Ne znam koliko ste vi, ostali, sastavili, ali ja sam podosta. Medjutim, ne bih da pishem iz svog brachnog iskustva i ugla, jer mi je to nekako previshe lichno. Jbg.


Наравно, рекох, форум је чудо. То што је неко од нас ''саставио'' неколико година са неким, не значи да је имао 30 година складног односа... А и они који ће се појавити да се куну у своју идеалну везу - ми увек можемо рећи ''ко зна да ли је тако идеално, то ти кажеш, а испод је можда трула''...:razz: То се увек може рећи свакоме.

И даље стојим иза тога да нас нико другим не може направити будалом осим нас самих. Жена је можда задовољна и срећна, сигурна у свог мужа и у то да неки његови евентуални излети не могу пољуљати тридесет година квалитетног односа...не очекује ни од себе ни од њега савршенство, него живи задовољна у реалном свету, сујета јој више није ставка број један у животу и нема комплекс од тога да ће је неко ''правити будалом'' и уопште јо није битно да истражује да ли је њен муж био код Пере или није. Чему би јој служила та информација?

Иза таквог начина схватања може да лежи баш права љубав, разумевање и прихватање партнера, а не материјални или неки други недостојни разлози како имплицираш.


Неко живот подреди страху да не испадне будала, да га неко емотивно не повреди, да се не разболи, да не испадне глуп у друштву....а неко једноставно ужива у животу и не жели да се оптерећује тим сувишним бригама...
 
И лажемо и затварамо очи СВИ и СВАКОДНЕВНО, само су неки врло строго васпитавани паролама како је лаж нешто ужасно лоше, па је понављају не размишљајући о томе колико пута дневно ускачу сами себи у уста.
(Не мислим сад овде нешто лично на тебе, него уопште, а та појава је нарочито присутна на форуму.)

Можда си управо у овом посту изрекла велику лаж, размисли!

Nisam danas raspolozena za dijalog, ali ukratko .. ne lazem svoje partnere, nemam ni razloga da ih lazem, kad se kresnem sa drugim to kazem unapred ili unazad, kad imam film u glavi dok se karamo i to kazem, ispricham chak do detalja, pa se oboje napalimo na to, ne lazem za orgazam, ono, jesam-nisam .. ne lazem da sam kod drugarice ako sam ko zna gde, par puta su me neki likovi pozvali fonom u sred mog sexa, pita me shta radim - reko`, `ebem se .. i tako to.

A vi, brate, lazite, muljajte, boli me uvo, iskreno.
 
Ja sam samo jednom do sada imao takav osecaj i nije me prevario.
Ne znam da li me prevarila ali sam osetio da nesto nikako ne stima, jos na pocetku veze (to je bilo kada sam imao 15 god. Doduse, bas sam se ponasao debilno u toj vezi. Svaki dan po pet puta sam isao da je vidim. Naravno da sam joj dosadio :)
I nadam se da vise nikada necu doci u dodir sa tim osecajem.;)
 
И даље стојим иза тога да нас нико другим не може направити будалом осим нас самих.
Isto je i sa ponizenjem :)
а неко једноставно ужива у животу и не жели да се оптерећује тим сувишним бригама...
Jer zivot je isuvise kratak da bi ga provodili nesrecni;)
 

Back
Top