da li vas je nekada prevario osećaj da ste prevareni

"Laž je potrebna koliko i Istina."

Kome?

Је л' ту неко несрећан? Је л' ту неко пати? Је ли неко незадовољан, неко неког игнорише, неко некоме не испуњава потребе? Да ли уопште ту неко неког лаже? Да ли је њихов брак лош?
Ко осим њих може то да каже?

Mi to ne znamo. To shto naizgled deluje zdravo - iznutra moze da bude itekako trulo. Ako ljudi vole da zive u magli, onda im je sigurno dobro tako. Pa kako ne laze? On kaze da je bio kod Pere, a Pera ga zove i pita ga shto ne dolazi? Ona to chuje i prechuje. Dopushta mu da pravi budalu od nje. Za takav tretman zaista treba imati dobar zeludac, jak cilj pred sobom (recimo, zajednichka imovina, zeljeni status) ili ogromnu ravnodushnost prema muzu.

Жена је ,бре, искусна, мудра, зна о животу и људима много више од нас који само теоретишемо о томе како треба да изгледа један складан однос, а нисмо у таквом односу саставили ни трећину њеног стажа, нас који тежимо савршенству иако знамо да оно не постоји и који вечито стављамо сопствену сујету изнад заједничке среће...

Ne znam koliko ste vi, ostali, sastavili, ali ja sam podosta. Medjutim, ne bih da pishem iz svog brachnog iskustva i ugla, jer mi je to nekako previshe lichno. Jbg.
 
u mojoj nije
mada ja nemam intuiciju
ja samo sta vidim svojim ocima verujem
a intuicija je
hm
pa kao neka vrsta unutrasnjih strahova ili poluskrivenih znakova koje kreiraju neki osecaj da se nesto desava

a ja sam teska na emocijama i sve nesto na kasicicu.

odgovor na temu : ne i ne razmisljam o tome.

Ma, ni ja to ne radim... to ja iznosim neke statistike... hehe... ja sam isto u izuzecima cesto:lol:... ja sam od onih sto kvare statisticke podatke...:lol:

Ponekad nesto osetim, predosetim, pitam ga i verujem u jeste - nije... znaci, verujem mu na rec... nisam naivna... vec ako nesto treba da znam... znacu... :wink:
 
Ma, ni ja to ne radim... to ja iznosim neke statistike... hehe... ja sam isto u izuzecima cesto:lol:... ja sam od onih sto kvare statisticke podatke...:lol:

Ponekad nesto osetim, predosetim, pitam ga i verujem u jeste - nije... znaci, verujem mu na rec... nisam naivna... vec ako nesto treba da znam... znacu... :wink:

e pa samo da znas da sam te prevario, sam sa sobom:oops:
 
ma sujeta je cudo...a toliko vaznijih stvari od toga da li je nekog uhvatio prolazan talas strasti..nije u zivotu najbitnije ispasti pametan..bitnije je biti srecan..istina po svaku cenu,apsolutno u svakoj situaciji i uvek je utopijska..i kretenska

Ne brkati sujetu i laz ..

O sujeti mozemo da prichamo kad ja njemu kazem - kresala sam se sa drugim .. a on to iskulira s razumevanjem pomenutih talasa strasti.


O pravljenju budale od njega pomocu trikova, laganja i mazanja chak ne mogu ni da pricham, to je za mene nepoznat teren. Nikako ne bih zelela sebi jednog takvog kretena koji bi gutao lazi, dakle, ne sujetu, nego laz.
 

Back
Top