Da li ste za priključenje Republike Srpske Srbiji?

Da li ste za pripajanje RS Srbiji. Pitanje je za Srbijance i Republikosrpce

  • Iz Srbije sam i podržavam ujedinjenje RS i Srbije

  • Iz Srbije sam i protiv sam ujedinjenja

  • Iz Republike Srpske sam i podržavam ujedinjenje

  • Nisam iz Srbije i protiv sam ujedinjenja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovu temu postavljam zato sto sam naisao na jedan podatak da 40% Hrvata iz Hrvatske zeli da se teritorije BIH sa hrvatskom vecinom pripoje Hrvatskoj.
Dobro je kad drzava nema teritorijalnih pretenzija prema susednoj drzavi, a cini mi se da bi vecina u Srbiji zelela prikljucenje RS Srbiji.

Otkud ti to. Opet neke dezinformacije kao i sa Crnom Gorom što je bilo. Mi jedva čekali da "odu". Ne poznajem nijednu osobu koja je za priključenje RS Srbiji. Čak nisam čula ni da bilo ko o tome govori. Ja to ne želim. Apsolutno mi ne treb neko ko će za godinu dve da kuka kako ga ugnjetavamo, a sad bi u maticu. Pali. Čist račun, duga ljubav. Najbolje je kako jeste. U kontaktu smo, ali nismo jedno. Kraj.
 
Otkud ti to. Opet neke dezinformacije kao i sa Crnom Gorom što je bilo. Mi jedva čekali da "odu". Ne poznajem nijednu osobu koja je za priključenje RS Srbiji. Čak nisam čula ni da bilo ko o tome govori. Ja to ne želim. Apsolutno mi ne treb neko ko će za godinu dve da kuka kako ga ugnjetavamo, a sad bi u maticu. Pali. Čist račun, duga ljubav. Najbolje je kako jeste. U kontaktu smo, ali nismo jedno. Kraj.

Ja opet ne znam ni jednu osobu koja nije za ujedinjenje. Razlichiti svetovi, to ti je :whistling:
 
Klasicna frustrirana osoba koja nema argument, izgleda ovako:

ма немој, не дирај вукове, видиш да лепо пише да се ник зове ВУК. а шта си ти овде, неки психијатар ? па онда испитујеш на речима колико ће да скочи скала на жмарцометру свакога од нас.....
 
Iz Srbije sam i protiv sam. Ovako nam je super. Treba da se zalazemo da se ne otcepi Kosovo i da se to vrati a ne da sad jurimo RS. Samo nam jos fali da se svi odande zalete u Beograd :D

1. Albanci bilo gde se nalazili su jedan narod
2. RS i Srbija imaju specijalne veze, i to je to sto se tice trzista

Otkud ti to. Opet neke dezinformacije kao i sa Crnom Gorom što je bilo. Mi jedva čekali da "odu". Ne poznajem nijednu osobu koja je za priključenje RS Srbiji. Čak nisam čula ni da bilo ko o tome govori. Ja to ne želim. Apsolutno mi ne treb neko ko će za godinu dve da kuka kako ga ugnjetavamo, a sad bi u maticu. Pali. Čist račun, duga ljubav. Najbolje je kako jeste. U kontaktu smo, ali nismo jedno. Kraj.

Kada citam ove postove prosto pozelim da se cela prokleta Srbija rasparca i kompletno ukine Republika Srpska. Da pitate muslimana da li je za to da se Sandzak odvoji od Srbije i pripoji BiH on bi iste sekunde odgovorio pozitivno, da pitate Madjara da li je za to da se Vojvodina otcijepi od Srbije i on bi odgovorio iste sekunde DA. Isto i sa Siptarima
 
Poslednja izmena:
Kada citam ove postove prosto pozelim da se cela prokleta Srbija rasparca i kompletno ukine Republika Srpska. Da pitate muslimana da li je za to da se Sandzak odvoji od Srbije i pripoji BiH on bi iste sekunde odgovorio pozitivno, da pitate Madjara da li je za to da se Vojvodina otcijepi od Srbije i on bi odgovorio iste sekunde DA. Isto i sa Siptarima

Samo treba imati iste kriterijume za sve. Ako necu da se odvoji Kosovo logicno da necu ni da prisvajam RS. Najbolje je samo terati vodu na svoju vodenicu, da sve bude po nasem a drugi neka se nose ... ali ne moze to tako :lol:
 
ма немој, не дирај вукове, видиш да лепо пише да се ник зове ВУК.
610x.jpg
 
Neresheno nacionalno pitanje Srba na Balkanu, kroz XIX i XX vek pokazalo se kao katalizator svakog rata koji je zagrebao ovuda. Iako zivimo u XXI veku, drzave i dalje postoje, jezici, narodi, razlike. Nije prirodno da jedan narod zivi u tri razlichite drzave pod prinudom, ukoliko drugachije zeli.
Verujem da je vecina Srba i sa jedne i sa druge strane Drine za ujedinjenje, da se najzad reshimo potencijalnih ratova, bar sa jedne strane :whistling:
 
Iz Srbije sam i protiv sam. Ovako nam je super. Treba da se zalazemo da se ne otcepi Kosovo i da se to vrati a ne da sad jurimo RS. Samo nam jos fali da se svi odande zalete u Beograd :D


Sele, dodjoše moš nać u svaku bolju firmu i to po celo selo.
Nedu posle na konkursi da naši uspu. Nosu slaninu i rakiju komisiji.
Plašedu se za svoji čobanoglavi. Oće i da udare pesnicom.
 
па шта ти то значи што си ставио слику његову, да је нека икона или Вук Караџић па да ти скинем капу, овако могу само да се насмејем....
Pa rekla si da se ne svadjam sa vukovima, ti ih mnogo volis.
Pa eto ti vuk. Ovaj tvoj kolega forumas je mozda jos mllitaviji od Jeremica.

Vidis, ni sama ne znas sta pises i zasto pises.

Frustracije kod tebe ne prestaju
 
Sele, dodjoše moš nać u svaku bolju firmu i to po celo selo.
Nedu posle na konkursi da naši uspu. Nosu slaninu i rakiju komisiji.
Plašedu se za svoji čobanoglavi. Oće i da udare pesnicom.

A neće da radu ni za Novi Sad ni za Niš. Samo u Beograd jer tako bilo na onom filmu.
I jopet na kraju - ostalo nam samo teritorijalno ujedinjeje.
Ja ne bih ovako ali oni već oborili cenu rada i ujedinili se sami.
 
Neresheno nacionalno pitanje Srba na Balkanu, kroz XIX i XX vek pokazalo se kao katalizator svakog rata koji je zagrebao ovuda. Iako zivimo u XXI veku, drzave i dalje postoje, jezici, narodi, razlike. Nije prirodno da jedan narod zivi u tri razlichite drzave pod prinudom, ukoliko drugachije zeli.
Verujem da je vecina Srba i sa jedne i sa druge strane Drine za ujedinjenje, da se najzad reshimo potencijalnih ratova, bar sa jedne strane :whistling:
Obrati paznju na etnicku kartu Srbije:

250px-Vojvodina_ethnic2002.jpg


425px-Census_2002_Serbia,_ethnic_map_%28by_municipalities%29.png
 
Kada citam ove postove prosto pozelim da se cela prokleta Srbija rasparca i kompletno ukine Republika Srpska. Da pitate muslimana da li je za to da se Sandzak odvoji od Srbije i pripoji BiH on bi iste sekunde odgovorio pozitivno, da pitate Madjara da li je za to da se Vojvodina otcijepi od Srbije i on bi odgovorio iste sekunde DA. Isto i sa Siptarima
eto agresivni bosancic poput tebe su jedan od razloga zasto se ne treba ujedinjavati ,ako ti je prokletsa Srbija ti se obrezi pa se sa mujama u Sandzaku zalazi za pripajanje BiH.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top