Da li ste za priključenje Republike Srpske Srbiji?

Da li ste za pripajanje RS Srbiji. Pitanje je za Srbijance i Republikosrpce

  • Iz Srbije sam i podržavam ujedinjenje RS i Srbije

  • Iz Srbije sam i protiv sam ujedinjenja

  • Iz Republike Srpske sam i podržavam ujedinjenje

  • Nisam iz Srbije i protiv sam ujedinjenja


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@delirijum

To shto ti prichash ima smisla donekle samo za Kosovo, gde su Shiptari ubedljiva vecina. O cepanju opshtina nema rechi :roll:

RS je entitet u BiH, sa ubedljivom srpskom vecinom.

Neresheno nac. pitanje u XIX veku kada su ga reshavali Englezi, Nemci itd, je dovelo do ovake frke. Pa sad, obzirom da ne verujem u skoro ujedinjenje chovechanstva u jednu "drzavu", bilo bi red da reshimo konachno nasha nac. pitanja vec jedared na Balkanu, i mirna Bachka za buduce vekove :whistling:
 
Poslednja izmena:
@delirijum

To shto ti prichash ima smisla samo za Kosovo, gde su Shiptari ubedljiva vecina. O cepanju opshtina nema rechi :roll:

RS je entitet u BiH, sa ubedljivom srpskom vecinom.

Neresheno nac. pitanje u XIX veku kada su ga reshavali Englezi, Nemci itd, je dovelo do ovake frke. Pa sad, obzirom da ne verujem u skoro ujedinjenje chovechanstva u jednu "drzavu", bilo bi red da reshimo konachno nasha nac. pitanja vec jedared na Balkanu, i mirna Bachka za buduce vekove :whistling:
Pa bash pod tim izgovorom su i pokrenuti skorashnji ratovi....:dash:
Neki izgleda nikad nece nauciti, dok ne zavrshe ispod lipe sa svojim vodjom.
 
To shto ti prichash ima smisla donekle samo za Kosovo, gde su Shiptari ubedljiva vecina. O cepanju opshtina nema rechi :roll:

RS je entitet u BiH, sa ubedljivom srpskom vecinom.

Neresheno nac. pitanje u XIX veku kada su ga reshavali Englezi, Nemci itd, je dovelo do ovake frke. Pa sad, obzirom da ne verujem u skoro ujedinjenje chovechanstva u jednu "drzavu", bilo bi red da reshimo konachno nasha nac. pitanja vec jedared na Balkanu, i mirna Bachka za buduce vekove
Ako je Podrinje bilo Bosnjacko pre rata, posle rata Srpsko zbog etnickog ciscenja od strane Radovana Karadzica, onda bi se i neki tamo Madjar u Vojvodini zapitao:
Ako je Radovan ocistio Podrinje i to je sad u RS, onda i mi mozemo da ocistimo Backu od Srba i formiramo Madjarski entitet u Srbiji.

Istocni deo Republike Srpske je nastao na etnickom ciscenju.
 
Poslednja izmena:
od neuspele izdrkotine, nezeljenog ploda pijanog sexa izmedju majke prostitutke i oca kamiondzije ne mozes nista bolje ocekivati , samo ne znam sta se na mene navrzao ,ko da sam mu ja kriv za balegarsku stvarnost u kojoj zivi .:roll:

Pričao mu babo kako mi ovde dobro zivimo, zezamo se i izlazimo... Ne ratujemo, ne mrzimo i ne ubijamo... Pa mu krivo mukici :sad2:
 
Ovu temu postavljam zato sto sam naisao na jedan podatak da 40% Hrvata iz Hrvatske zeli da se teritorije BIH sa hrvatskom vecinom pripoje Hrvatskoj.
Dobro je kad drzava nema teritorijalnih pretenzija prema susednoj drzavi, a cini mi se da bi vecina u Srbiji zelela prikljucenje RS Srbiji.

Чућемо шта о томе мисле Срби у РС.
Ако постоје жеље и могућности,зашто не.Ја сам за.
 
Ako je Podrinje bilo Bosnjacko pre rata, posle rata Srpsko zbog etnickog ciscenja od strane Radovana Karadzica, onda bi se i neki tamo Madjar u Vojvodini zapitao:
Ako je Radovan ocistio Podrinje i to je sad u RS, onda i mi mozemo da ocistimo Backu od Srba i formiramo Madjarski entitet u Srbiji.

Sta si danas trebao da naucis od mene:
1. Istocni deo Republike Srpske je nastao na etnickom ciscenju
2 Nema promena granica na stetu drugih

1. Isto kao i Hrvatska, i muslimanski deo federacije.
2. Ukoliko dve regije zele da se ujedine (pogotovo ako je to jedan te isti narod), na referendumu se na obe strane narod izjasni vecinom za DA, onda, poucheni primerom Kosova (i tim istim zakonom o nemenjanju granica), svesni dvostrukih arshina, mozemo traziti da i RS bude "poseban" sluchaj u medjunarodnoj praksi.
3. Ne verujem da bi ishlo na shtetu unitarnoj BiH, jer Srbi tamo ne zele da zive zajedno na silu sa svojim dojucherashnjim 'prijateljima" sa druge strane nishana, pa sva institucionalna kriza i bojkoti odredjenih struktura vlasti, ne vuku zemlju u napredak, to je sigurno :whistling:
4. Madjari imaju slichnu stvar u Rumuniji, taj primer za Bachku ti je klimav :whistling:
 
Iz Srbije sam i protiv sam. Ovako nam je super. Treba da se zalazemo da se ne otcepi Kosovo i da se to vrati a ne da sad jurimo RS. Samo nam jos fali da se svi odande zalete u Beograd :D

Тек сада ово видех,и не могу се чудом начудити.:D
Шта мислиш Људмила да мало приупиташ тају оклен су ти корИјени?
Оклен ти сађе?:D
 
Otkud ti to. Opet neke dezinformacije kao i sa Crnom Gorom što je bilo. Mi jedva čekali da "odu". Ne poznajem nijednu osobu koja je za priključenje RS Srbiji. Čak nisam čula ni da bilo ko o tome govori. Ja to ne želim. Apsolutno mi ne treb neko ko će za godinu dve da kuka kako ga ugnjetavamo, a sad bi u maticu. Pali. Čist račun, duga ljubav. Najbolje je kako jeste. U kontaktu smo, ali nismo jedno. Kraj.

Pa u krugu tvojih hrvatskih prijatelja neces nikog ni upoznati.
 
Zašto bi se RS pripajala Srbiji,bolje da se Srbija pripoji RS:D

A ne da moramo da slušamo kako EU nema alternativu,da na svakih 2 sata iskaču na ekran Sonja Biserko i Nataša Kandić i da nam govore kako smo eto genocidni i ovakvi i onakvi,pa onda da gledamo one perverzije u skupštini i da nam odlučuju o sudbini likovi u skupštini gdje ne znaš ko veće gluposti valja da li radikali ili oni iz ldp-a.
Republika Srpska treba da odlučuje sama za sebe a ne o njoj da odlučuje Beograd,kad se zadni i prvi put to dešavalo umalo smo je izgubili.
Ovo je dovoljno
 
Zašto bi se RS pripajala Srbiji,bolje da se Srbija pripoji RS:D

A ne da moramo da slušamo kako EU nema alternativu,da na svakih 2 sata iskaču na ekran Sonja Biserko i Nataša Kandić i da nam govore kako smo eto genocidni i ovakvi i onakvi,pa onda da gledamo one perverzije u skupštini i da nam odlučuju o sudbini likovi u skupštini gdje ne znaš ko veće gluposti valja da li radikali ili oni iz ldp-a.
Republika Srpska treba da odlučuje sama za sebe a ne o njoj da odlučuje Beograd,kad se zadni i prvi put to dešavalo umalo smo je izgubili.
Ovo je dovoljno

Shto dalje od Srbije, slobodno...:super:
 
Jedina negativna strana neumitnog prisajedinjenja RS Srbiji je sto ce neke budale odatle uskoro da krenu da kukaju kako ih Srbijanci tlace i da cvile kako je njima bilo divno sa njihovim cika Ibrom i kumom Antom itd itd.

E aj sad i ti. A jel nije bilo i u vojvodini...bolji nam bili "nasi" hrvati od ovih "dodjosa".
Uvek ce se naci budala. i tamo i amo.konacno...i lale vise vole banacane od nislija.
nema srba i srbijanaca. TO SU SMISLILE USTASE!
ako je i negativna, sitnica je u poredjenju sa ostalim prednostima.:)
 
Jedina negativna strana neumitnog prisajedinjenja RS Srbiji je sto ce neke budale odatle uskoro da krenu da kukaju kako ih Srbijanci tlace i da cvile kako je njima bilo divno sa njihovim cika Ibrom i kumom Antom itd itd.

Negativna strana je što je Srbija duboko razjedinjena i što ni sama sa sobom ne zna šta će a još da se ujedinjuje sa RS. Pa zatim ako ta ista Srbija nije spremna makar simbolički da se bori za Kosovo kako bi se borila za npr.neku tamo Istočnu Hercegovinu,pa to bi neko iz vlasti prodao za tri vize za EU:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top