Има ли у Србији опозиције?

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
29.274
Мишљења сам да у Србији не постоји права опозиција власти СНС, и да то није случајно.
Наиме, псеудолевица, наметнута са запада- добро се чува отварања легитимних питања аутентичне, изворне левице; права радника, социјалне правде и контроле друштвених девијација, нелегалног богаћења, корупције, итд, већ се бави агендом "права" геј популације, животиња, деце, жена, Марсоваца...
Дачић, као некакав лидер "социјалистичке" партије Србије- седи уз скуте Вучићу, нео- неолибералу, који је од великог националисте постао мали промотер неолибералне догме, и све нас колективно увукао у менгеле светског крупног капитала, коме смо само јефтина и потрошна радна снага, гориво у "економском развоју" од кога само узак круг види вајду, док великој већини само "пуцају леђа" од тог "прогреса", који нам подмећу под нос, све иритантније...
Да ли је опозиција у Србији заиста сведена на неколицину из Несторовићевог покрета, коме идеје левице нису ни на крај памети, или ја само имам такав утисак?
 
Погрешно је то што многи имају полтронски однос према председнику Србије , они који су са њим у колацији ..нпр Вулин када је ступио на сцену имао је неке правилне резоне око левице , међутим њега више нико чуо није , било где , да говори било шта везано за раднике , њихова права а председник је партије социјалиста ,углавном говори о Вучићу и то је погрешно .
 
Мишљења сам да у Србији не постоји права опозиција власти СНС, и да то није случајно.
Наиме, псеудолевица, наметнута са запада- добро се чува отварања легитимних питања аутентичне, изворне левице; права радника, социјалне правде и контроле друштвених девијација, нелегалног богаћења, корупције, итд, већ се бави агендом "права" геј популације, животиња, деце, жена, Марсоваца...
Дачић, као некакав лидер "социјалистичке" партије Србије- седи уз скуте Вучићу, нео- неолибералу, који је од великог националисте постао мали промотер неолибералне догме, и све нас колективно увукао у менгеле светског крупног капитала, коме смо само јефтина и потрошна радна снага, гориво у "економском развоју" од кога само узак круг види вајду, док великој већини само "пуцају леђа" од тог "прогреса", који нам подмећу под нос, све иритантније...
Да ли је опозиција у Србији заиста сведена на неколицину из Несторовићевог покрета, коме идеје левице нису ни на крај памети, или ја само имам такав утисак?
1. I treba da se bore za prava dece, žena, životinja, gej populacije, ili možda te kategorije nisu važne u tvom klasnom Weltanschauungu?
2. Ako misliš da je Vučić ikad bio nacionalista, mislim da si veoma naivan.
3. Ako misliš da je Nestorović dr Branimir nekakva opozicija, dvostruko si naivan.
 
Мишљења сам да у Србији не постоји права опозиција власти СНС, и да то није случајно.
Наиме, псеудолевица, наметнута са запада- добро се чува отварања легитимних питања аутентичне, изворне левице; права радника, социјалне правде и контроле друштвених девијација, нелегалног богаћења, корупције, итд, већ се бави агендом "права" геј популације, животиња, деце, жена, Марсоваца...
Дачић, као некакав лидер "социјалистичке" партије Србије- седи уз скуте Вучићу, нео- неолибералу, који је од великог националисте постао мали промотер неолибералне догме, и све нас колективно увукао у менгеле светског крупног капитала, коме смо само јефтина и потрошна радна снага, гориво у "економском развоју" од кога само узак круг види вајду, док великој већини само "пуцају леђа" од тог "прогреса", који нам подмећу под нос, све иритантније...
Да ли је опозиција у Србији заиста сведена на неколицину из Несторовићевог покрета, коме идеје левице нису ни на крај памети, или ја само имам такав утисак?

Nestorović ti je najmanje opozicija od svih, pitanje je koliko je uopšte opozicija. Imao je promociju na režimskim medijima, nije hteo da pravi koaliciju sa ostatkom opozicije i na svojim nastupima češće kudi opozciju nego režim, tako da sve uklazuje da je deo režimske fingirane opozicije.

Prava opozicija je ekipa okupljena oko nekadašnje koalicije SPN i koalicije NADA. Dok su se držali zajedno, bili su bukvalno nadomak pobede, međutim, neko je ovim klincima verovatno zavrnuo ruku pa su se pod pritiskom odvojili i sve usrali. Tako da su sad ovi izbori izgubljeni za opoziciju, čekamo neke sledeće pa ćemo videti kako će se karte rasporediti. Uglavnom je tu stalna ekipa zrelih političara (Đilas, Jovanović...) i ovi klinci koji su tu sezonski i biće teško sve to uklopiti u jedinstven front.
 
Мишљења сам да у Србији не постоји права опозиција власти СНС, и да то није случајно.
Наиме, псеудолевица, наметнута са запада- добро се чува отварања легитимних питања аутентичне, изворне левице; права радника, социјалне правде и контроле друштвених девијација, нелегалног богаћења, корупције, итд, већ се бави агендом "права" геј популације, животиња, деце, жена, Марсоваца...
Дачић, као некакав лидер "социјалистичке" партије Србије- седи уз скуте Вучићу, нео- неолибералу, који је од великог националисте постао мали промотер неолибералне догме, и све нас колективно увукао у менгеле светског крупног капитала, коме смо само јефтина и потрошна радна снага, гориво у "економском развоју" од кога само узак круг види вајду, док великој већини само "пуцају леђа" од тог "прогреса", који нам подмећу под нос, све иритантније...
Да ли је опозиција у Србији заиста сведена на неколицину из Несторовићевог покрета, коме идеје левице нису ни на крај памети, или ја само имам такав утисак?
Ne postoji levica nametnuta sa zapada jer bi ista bila socijal-demokratija što u Srbiji nije ni na vidiku. Isto kao što ne postoji evropska konzervativna desnica, demohrišćani i sl. Od tog nivoa političke evolucije mi smo vek daleko.
U Srbiji postoje samo derivati CKSKJ, koji jašu različite spektre populizma i bazirane su na antistavu prema nečemu ili nekome i vezana za opšta pitanja nacije. Mentalitet, shvatanje političke borbe, društvenih odnosa,prava zaposlenih....sve je i dalje manje više isto kod svih učesnika u politici Srbije bez obzira kako se deklarišu.
 
Vecinu glasova ima pozicija...Takodje vecina ljudi koji smatraju sebe opozicijim to nisu... Oni ga ne vole, jer smatraju da je on covek zapada, da ce priznati Kosovo i da nav vodi u EU i Nato ..S obzirom da je on produkt nase sluzbe, a ne zapada, da nas ne vodi u EU, a kamoli ne u Nato i da nikada nece priznati Kosovo, fakticki ta opozicija i nije njegov pritivnik...Oni su produzena ruka sluzbe koja je jos nacionalistickija od one upucene u vladavinu, koja zna sta se mora i treba da bi se ispunili isti ciljevi koje ima vecinsko stanovnistco vec naspanovano preko medija... Ti ciljevi su ne ulazak u Nato i EU, ne priznavanje Kosova, ne uvodjenje sankcija Rusiji, mesetarenje u Crnoj Gori i priprema secesije RS kad za to dodje vreme... Nasa vlast i nas Car kao i sluzba imaju jednu politiku koja je vidljiva za svet i drugu onu pravu, sustinsku i potpuno usaglasenu sa velikom vecinom gradjana...Onih koji su za poziciju i onih koji su za opoziciju...Kada pocne i otvorena konfrontacija prema svetu ili rat, svi ce gradjani stati pod istu tu politiku koja je njihova sustinska...
Sto se tice opozicije, to su jedino ljudi koji su za iskrene evroatlanske integracije, za Srbiju iskreno u EU sa svim njenim dobrim i losim pravilima...Oni koji veruju da se samo tako mogu uvesti pravila i red u drzavu i da se samo tako mogu razviti institucije...Oni su ta druga Srbija i njih ima taman toliko koliko je bilo nas monarhista u vreme bivse Jugoslavije..Dakle, jedan minoran broj, koji nema nikakav uticaj... Taj odnos snaga pokazuje da je narod danas opcinjen nacionalizmom taman koliko je nekada bio opcinjen komunizmom...To su opet te presme iz visokog "C", te skolske priredbe, to bujanje gordosti i opcinjenost nabojem ponosa...To se ne zavrsava bez rata na strani "pravde"...Potpuno je ista sustina danasnje i komunisticke omladine...Podjednako su zabludeli...Samo je forma promenjena...Nije vise Sava Kovacevic u pesmama....
 
Ako je Vucic 'Neoliberal', mogu samo da zamislim kako bi vladao neki levicar :sad2::eek:
Biće i toga kad prosečna plata bude u visini vrednosti nekoliko hiljada evra.Do tad mora da se vodi računa i o obicnim ljudima a ne samo o plemenitim kakvi su Bogoljub Karić ,Peconi,Kole,Miško i sl .Ostvarice se i tvoj san da vidiš na delu reganizam i tacerizam u Srbiji.
 
Moram priznati da me Nestorovic iznenadio potezom koji ce mu oduzeti glasove. Naime u jednoj emisiji je rekao kako ga je ruski ambasador zamolio da podrzi Vucica, a on je rekao da nece to...
Ovim je pokazao da on nije nikakav produkt sluzbe, vec da su to samo neki iz njegovog okruzenja. On sam ne sigurno. On veruje u ono sto prica, moram priznati da je malo i naivan(malo lud i nepoverljiv) te on ne moze biti pravi produkt sluzbe... To su kao sto rekoh ljudi oko njega..
To sto je izrekao u emisiji verujem da vise nece govoriti, neko ce mu vec odrzati lekciju zasto nije dobro tako da prica...
Nadalje iz toga smo videli da Vucic nije nikakav zapadni covek kako se lupeta od kad je dosao na vlast...Oni podrzavaju sve koji imaju vecinu, a kazu da zelemu eu...Uopste ne istrazuju nase licemerje i prevare, kao i to da li je to istina ili laz...A ja vidim od pocetka jasno, laz je...
 
Мишљења сам да у Србији не постоји права опозиција власти СНС, и да то није случајно.
Наиме, псеудолевица, наметнута са запада- добро се чува отварања легитимних питања аутентичне, изворне левице; права радника, социјалне правде и контроле друштвених девијација, нелегалног богаћења, корупције, итд, већ се бави агендом "права" геј популације, животиња, деце, жена, Марсоваца...
Дачић, као некакав лидер "социјалистичке" партије Србије- седи уз скуте Вучићу, нео- неолибералу, који је од великог националисте постао мали промотер неолибералне догме, и све нас колективно увукао у менгеле светског крупног капитала, коме смо само јефтина и потрошна радна снага, гориво у "економском развоју" од кога само узак круг види вајду, док великој већини само "пуцају леђа" од тог "прогреса", који нам подмећу под нос, све иритантније...
Да ли је опозиција у Србији заиста сведена на неколицину из Несторовићевог покрета, коме идеје левице нису ни на крај памети, или ја само имам такав утисак?
Нема. Можда и има али све је то мизерно да би прешли цензуз на изборима.
 
Koalicija "Aleksandar Vučić-Pazova sutra" koju čine Srpska napredna stranka, Socijaldemokratska partija Srbije, Socijalistička partija Srbije, Partija ujedinjenih penzionera poljoprivrednika i proletera Srbije , Srpska radikalna stranka, Pokret Socijalista i Srpska stranka Zavetnici predala je izbornu listu za predstojeće izbore zakazane za 2.jun 2024.


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Мишљења сам да у Србији не постоји права опозиција власти СНС, и да то није случајно.
Наиме, псеудолевица, наметнута са запада- добро се чува отварања легитимних питања аутентичне, изворне левице; права радника, социјалне правде и контроле друштвених девијација, нелегалног богаћења, корупције, итд, већ се бави агендом "права" геј популације, животиња, деце, жена, Марсоваца...
Дачић, као некакав лидер "социјалистичке" партије Србије- седи уз скуте Вучићу, нео- неолибералу, који је од великог националисте постао мали промотер неолибералне догме, и све нас колективно увукао у менгеле светског крупног капитала, коме смо само јефтина и потрошна радна снага, гориво у "економском развоју" од кога само узак круг види вајду, док великој већини само "пуцају леђа" од тог "прогреса", који нам подмећу под нос, све иритантније...
Да ли је опозиција у Србији заиста сведена на неколицину из Несторовићевог покрета, коме идеје левице нису ни на крај памети, или ја само имам такав утисак?

60463600_1004.webp
 
On je samo jednom rekao "Ja bih voleo da imam takvu osobu u svojoj stranci i na svojoj strani" i ona se odmah organizovala i zavrsila sebi posao...
Sad vidite kako se prodaju ljudi. Ne tako sto ce se prodati nekakvom "zapadnom zlu" koje smo mi izmastali, vec tako sto ce misliti da su na strani pravednika, a protiv zla...
 

Back
Top