da li ste ljubomorni na njegovog/njenu bivsu??

LepaLuki:
Joj ova ti je dobra...pazi sad: Trenutno je sa svojom bivsom, nisu se videli pet godina (mi smo u vezi cetiri ipo, od toga godinu u braku), sreli se u gradu, obnovili kontakt, a sada je otisao da se nadje sa njom da joj da neke njhove slike zajednicke koje su stajale na dnu neke kutije...kao trebaju joj, zeli da ih ima.
Naravno da mu verujem, ali mi nije svejedno...jednostavno nije. Jos je poneo da joj pokaze slike sa naseg vencanja. IH!

e, nemoj da se ljutis i necu da ti stajem na zulj, ali bih ga otjerala u tri pi*ke materine.
Kazem, za tonema prilike jer je takva situacija da nma prilike, ali m dignu zivac takvi likovi.
 
baby84:
pa i meni je tad bilo 16 a njemu 19 godina.i meni i jest bio problem sto oni bili 18mjeseci zajedno i bili zaruceni i "htjeo" je zeniti,koiko je to moguce jednom 19-ogodisnjaku povjerovati- al sam sve mislila da bi on i dalje biop sa njom da ga nije toliko varala, a da je samnom bio samo zato sto sa njom vise nije mogao a ne sto nije htio.

Ma, nemam pojma. Mi smo nekako bas bili ono, obicni. Prosto, klinci, nikakve ozbiljne veze, nikakve vjeridbe... On je ovcigledno bio napredan... Opet, kazem, moj tada dacko je mene zaprosio kada je imao 18. Sto zaci dato nij nita nenormalno. I da se to izjalovilo (daleko bilo), bio bi u poziciji "bio sam pred zenidbu" sa svojih 18-19 godina.
Drago mi je sto smo jedno drguom prva veza.
 
pa jesil si ti to udala za tog prvog svog decka?svaka cast.joj jka sam skroz komplikovana sto se toga tice.na jednu stranu bi voljela da sam i ja svom muzu ili tada decku bila prva, ali na drugu stranu bi me uvijek bilo strah da ce kad tad otici drugoj jer ih u mladosti nije imao.skroz sam sebicna sto se ljubaci tice, sto je moje, moje je i nedam nikome.prije sam pizdila i histerisala kad samo sa nekom djevojkom sjedne kafu popiti, pogotovo ako je nepoznajem, joj to su scene onda bile.al hvala bogu pa sam se sad smirila.
 
Zavisi sta smatras prvim deckom. Je li ti decko i onaj mali koga si mozda upoznala na moru i bili ste zaljubljeni punih pet dana, aonda se dopisivali jos koju sedmicu, pa zaboravili... To je... Smapatija.jos ako se dogodi kad imas 16 godina... Bar ja to tako shvatam.

Drago mi je, ponavljam, sto smo jedno drugom prvi kao prava veza u kojoj ima i druzenja i ozbiljnih razgovora i trpljanja i rasprava i mimoilazenjau shavtanjima, a opet opstaje. Mada, nema st tu da se cestita, prosto smo imali puno srece da iz prve naletimo na prave.
 
HEBEHA:
Zavisi sta smatras prvim deckom. Je li ti decko i onaj mali koga si mozda upoznala na moru i bili ste zaljubljeni punih pet dana, aonda se dopisivali jos koju sedmicu, pa zaboravili... To je... Smapatija.jos ako se dogodi kad imas 16 godina... Bar ja to tako shvatam.

Drago mi je, ponavljam, sto smo jedno drugom prvi kao prava veza u kojoj ima i druzenja i ozbiljnih razgovora i trpljanja i rasprava i mimoilazenjau shavtanjima, a opet opstaje. Mada, nema st tu da se cestita, prosto smo imali puno srece da iz prve naletimo na prave.

pod prvim smatram prva ozbiljna veza, duga, prva ljubav, al ono bas ljubav, ne ono djecije zaljubljivanje, prvi sex itd.moj muz je imao mnogo djevojaka prije mene, 3 duge veze. ja sam imala nako nekih neozbiljnih vezica i jednu duzu vezu prije njega ali prvi sex sa njim.i na neki nacin mi je i drago sto se prije braka izivio i svasta izbrobo, tako da sad nema potreba za tim.
 
ne zanimaju me bivse,sve jedno mi je da li ce da mi prica o njima ili ne,jer ja necu samu sebe da opteretim nekim glupim fikcijama.
sve i pod pretpostavkom da mulja sa bisim,ja tu nista ne mogu tako da ne vidim sto bi me to opterecivalo.sta vise mislim da ta ljubomora,koja kod nekih ljudi prerasta u bezobrazluk i nepoverenje bez razloga moze samo da izazove kontra efekat.mene bi to toliko iznerviralo da mi u tom slucaju uopst ene bi bilo zao da ga prevarim sa bivsim,buducim,bilo kim.uostalom ako ne postoji poverenje nego opterecenje sa ljubomorom,koji moj ce mi ta veza :?
 
Banshee:
ne zanimaju me bivse,sve jedno mi je da li ce da mi prica o njima ili ne,jer ja necu samu sebe da opteretim nekim glupim fikcijama.
sve i pod pretpostavkom da mulja sa bisim,ja tu nista ne mogu tako da ne vidim sto bi me to opterecivalo.sta vise mislim da ta ljubomora,koja kod nekih ljudi prerasta u bezobrazluk i nepoverenje bez razloga moze samo da izazove kontra efekat.mene bi to toliko iznerviralo da mi u tom slucaju uopst ene bi bilo zao da ga prevarim sa bivsim,buducim,bilo kim.uostalom ako ne postoji poverenje nego opterecenje sa ljubomorom,koji moj ce mi ta veza :?
Smiljka, jel' to ciljaš na Dobriline ljubavne dogodovštine ?!? :-D
 
meni se desilo da sam upoznala njegovu bivsu zenu. dugo vremena smo se druzili u radnoj sredini al nikad nisam nista rekla. bilo mi je jako tesko ali sta sam mogla. nisam zeljela unositi privatni zivot u posao. iako sam se preselila iz tog grada, nikad ama bas nikad nisam prestala biti ljubomorna na nju. jednostavno su mi oni vizuelno bolji par od nas dvoje...... :|
 

Back
Top