da li ste ljubomorni na njegovog/njenu bivsu??

SilverPlate:
meni se desilo da sam upoznala njegovu bivsu zenu. dugo vremena smo se druzili u radnoj sredini al nikad nisam nista rekla. bilo mi je jako tesko ali sta sam mogla. nisam zeljela unositi privatni zivot u posao. iako sam se preselila iz tog grada, nikad ama bas nikad nisam prestala biti ljubomorna na nju. jednostavno su mi oni vizuelno bolji par od nas dvoje...... :|

Tuzno je ako ti tako na to gledas. Mislim da sebe i svog partnera ne mozes gledati iz perspektive drugih da bi ocjenila kakav ste par. A i to "vizuelno" mi je glupo. Za mog muza i mene kazu da smo "presladak par". Trulo. Jer ako veza nije, opet glup izraz "preslatka", to da li nam se slaze konstitucija i boja ociju je manje bitno...
 
Bivsa devojka mog muza nam je komsinica!!! Zivi preko, ali dolazi par puta godisnje. Muz mi nije krio da su bili u vezi, znala sam od samog pocetka. Desilo se da je ladno, bez poziva dosla kod nas na na kafu. Nisam ljubomorna, ali nesto mi je tad smetalo. Svesna sam da je to zavrsena prica, i da je ta prica imalo valjala, ona bi bila na mom mestu. Ne osecam se ugrozenom pored nje, ali nije mi bilo svejedno kad se pojavila. Devojka je ok, cak mi se i dopada, mogla bih se druziti sa njom. Ono na sta sam "ljubomorna", je ustvari taj period njegovog zivota u kome mene nema, a ne na nju.
 
Sve zavisi od toga da li on u susretu sa njom ostaje isti ili pocinje da podrhtava pred njenim strogim pogledom, da menja za to vreme dok je ona u blizini, glas, da menja uobicajene navike, zbunjuje se, plasi se.... To su sve znakovi da ona ima uticaja na njega, medjutim to ne mora nista da znaci za devojke kojima decko ne treba bas ceo, ceo, ceo, ceo, kao sto je uvek trebao meni, da mi se posveti skroz, do poslednjeg atoma njegovog tela. :D
 
SilverPlate:
meni se desilo da sam upoznala njegovu bivsu zenu. dugo vremena smo se druzili u radnoj sredini al nikad nisam nista rekla. bilo mi je jako tesko ali sta sam mogla. nisam zeljela unositi privatni zivot u posao. iako sam se preselila iz tog grada, nikad ama bas nikad nisam prestala biti ljubomorna na nju. jednostavno su mi oni vizuelno bolji par od nas dvoje...... :|

uff..nemoj bre..ako su dvoje ljudi toliko pokvarili odnose, da su se razveli, budi sigurna da razloga za ljubomoru vise nema...a prema buducim partnerima su mozda cak i bolji, tolerantiji, imaju nize zahteve...i samim tim veca je mogucnost da nesto uspe..
nemoj se trovati ljubomorom, to je fuj
 
Trudim se da ne budem... ali zadesila me je situacija. Nisam mogla da podnesem to sto je moj bivsi, na lancicu nosio plocicu sa imenom svoje bivse devojke sa kojom je bio 4 godine, a od tog doba je proslo 3 godine. Nisam zelela da mu sugerisem ista, ali on tu polocicu nije skidao, tako da ni danas ne zna zasto sam ja raskinula sa njim.
:confused: Kako iskulirati takve stvari?
 
maja.smile:
Trudim se da ne budem... ali zadesila me je situacija. Nisam mogla da podnesem to sto je moj bivsi, na lancicu nosio plocicu sa imenom svoje bivse devojke sa kojom je bio 4 godine, a od tog doba je proslo 3 godine. Nisam zelela da mu sugerisem ista, ali on tu polocicu nije skidao, tako da ni danas ne zna zasto sam ja raskinula sa njim.
:confused: Kako iskulirati takve stvari?


Hehe...Ja mom bivshem nashla u mobilnom porukicu od njegove tajne yebachice...u stilu... "Dragi intimni prijatelju, kad cesh da me okachish na lanchich?"...A na lancicu privesci od mene, bivshe najboklje drugarice, bake i mame....Surovo nema shta....

ps. samo da znash da uvek postoji gore... :wink:
 
Ljubomora na bivsu/bivseg je po meni besmislena...pa ne bi bila bivsa/bivsi da tu ima jos uvek necega...uostalom, ne opterecujem srce ljubomorom, mislim da je skroz suvisna...kad izgubim poverenje u osobu s kojom sam, ona tu ljubavi vise nema mesta, onda raskidam...a do tad uzivam u svakom lepom trenutku s voljenom osobom,ne osvrcem se na ono sto je iza mene...za mene je ljubav=poverenje
 
maja.smile:
Trudim se da ne budem... ali zadesila me je situacija. Nisam mogla da podnesem to sto je moj bivsi, na lancicu nosio plocicu sa imenom svoje bivse devojke sa kojom je bio 4 godine, a od tog doba je proslo 3 godine. Nisam zelela da mu sugerisem ista, ali on tu polocicu nije skidao, tako da ni danas ne zna zasto sam ja raskinula sa njim.
:confused: Kako iskulirati takve stvari?
Iskulirati??? Nema tu qliranja, nego reci jasno i glasno da ti to smeta! To samo pokazuje koliko te malo postuje i koliko mu malo znacis kad te tako provocira... izvini ali ne mogu da verujem da danas postoje devojke koje trpe takve stvari.
 
maja.smile:
Trudim se da ne budem... ali zadesila me je situacija. Nisam mogla da podnesem to sto je moj bivsi, na lancicu nosio plocicu sa imenom svoje bivse devojke sa kojom je bio 4 godine, a od tog doba je proslo 3 godine. Nisam zelela da mu sugerisem ista, ali on tu polocicu nije skidao, tako da ni danas ne zna zasto sam ja raskinula sa njim.
:confused: Kako iskulirati takve stvari?


a zasto jednostavno nisi prvo pokusala da mu kazes da ti smeta to sto jos uvijek nosi njeno ime? mada bi ja u tom slucaju raskinula jer ocigledno da je stime htio pokazati da mu je jos do nje stalo ili te htio stime provocirati sto opet nije dobar uvjet da nastavis sa njim vezu. al ja bi mu rekla zasto sam raskinula, nek zna da je on pogrijesio.
 
maja.smile:
Trudim se da ne budem... ali zadesila me je situacija. Nisam mogla da podnesem to sto je moj bivsi, na lancicu nosio plocicu sa imenom svoje bivse devojke sa kojom je bio 4 godine, a od tog doba je proslo 3 godine. Nisam zelela da mu sugerisem ista, ali on tu polocicu nije skidao, tako da ni danas ne zna zasto sam ja raskinula sa njim.
:confused: Kako iskulirati takve stvari?
U uuuuuuuu..... to je tesko ne postovanje! Odmah ga sutnes i gotovo!
 
novatorta:
Iskulirati??? Nema tu qliranja, nego reci jasno i glasno da ti to smeta! To samo pokazuje koliko te malo postuje i koliko mu malo znacis kad te tako provocira... izvini ali ne mogu da verujem da danas postoje devojke koje trpe takve stvari.

Da ti smeta? Ma zasto da ti smeta, bas je to slatko. fuj! Mozda treba imati u vidu i to koliko decko ima godina i iskustva, mozda prosto ne zna sta je ispravno.
Ali na lancicu sam nosila kao klinka svoje ime, kasnije svoje i sestrino i na kraju njegovo. To ne moze biti neko ko mi nista ne znaci.
Mozda je momak malo glup? Ili prosto nespreman za vezu posle duge veze koja je propala.

Ha, mi nismo dozvolili da nasa duga veza propadne. Vjencali smo se nakon 2 godine zabavljaja i presrecni smo sada nakon skoro dvije godine braka! Ovo nema veze sa temom, ali sam bas nesto srecna, pa da se malo pohvalim. Sorry.
 

Back
Top