Da li Srbija treba isplatiti ratnu odštetu...

Da li Srbija treba isplatiti ratnu odštetu

  • Da i to Hrvatskoj i BiH, novčano

    glasova: 1 4,0%
  • Da i to Hrvatskoj novčano i BiH ukidanjem RS

    glasova: 0 0,0%
  • Da, samo Hrvatskoj, novčano

    glasova: 0 0,0%
  • Da samo BiH, novčano i ukidanjem RS

    glasova: 0 0,0%
  • Da, samo BiH novčano

    glasova: 0 0,0%
  • Ne

    glasova: 24 96,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Salvantis:
Da, da, izgleda skupi lekovi u hrvatskoj, pa se bolest prosirila...

Nego kakva to jadna kreatura citave bozicne praznike provodi ovde, provocirajuci svojim budalastinama?
Mora da su te cak i tvoji izbacili sa svih hrvatskih foruma, pa u ocaju dolazis ovde, posto te iz nekog meni nepoznatog razloga, ovde trpe.

Preko 150 postova za dva dana?!?!

Da mi se ne gadis toliko, skoro da bih poceo da te sazaljevam...

a koji ti se to dio mene gadi?
Onaj koji zbori istinom, argumentima, diskusijom
na zavidnoj razini
koju ti možeš samo sanjati
 
Срби немају шта да плаћају, него да наплате. Кад се договоримо кад - крећемо од Хрватске па преко Бих-Џамахирије, затим Шипнија преко Милвокија до Токија ! Па, бре Србија и неће бити тако мала ! :D :D :D
 
jedite_kod_Joa:
Па сваком нормалном човеку је то јасно.
За геноцид над Србима,Хрватска не би требала ни да постоји.Државе настале на геноциду се не признају и не прихватају.

a priznale nas sve države uključujući samu Srbiju
:lol: :lol: :lol:
ajde brzo u krevetić čitat neku bajku za spavanje autora Šešelja
 
Salvantis:
Da, da, izgleda skupi lekovi u hrvatskoj, pa se bolest prosirila...

Nego kakva to jadna kreatura citave bozicne praznike provodi ovde, provocirajuci svojim budalastinama?
Mora da su te cak i tvoji izbacili sa svih hrvatskih foruma, pa u ocaju dolazis ovde, posto te iz nekog meni nepoznatog razloga, ovde trpe.

Preko 150 postova za dva dana?!?!

Da mi se ne gadis toliko, skoro da bih poceo da te sazaljevam...[/QUOTE


Whitenichey.........., je rekorder.............
 
ceca_alexa:
1) Da i to Hrvatskoj i BiH, novčano
2) Da i to Hrvatsku novčano i BiH ukidanjem RS
3) Da, samo Hrvatskoj, novčano
4) Da samo BiH, novčano i ukidanjem RS
5) Da, samo BiH novčano
6) Ne
Смарање.Кад држава не ради ништа треба ангажовати правнике да покушају да опљачкају суседну државу.:roll::roll::roll:
 
ceca_alexa:
a koji ti se to dio mene gadi?
Onaj koji zbori istinom, argumentima, diskusijom
na zavidnoj razini
koju ti možeš samo sanjati

Хајде да ја тебе замолим да ми покажеш пост у коме ти ниси само писала празне флоскуле него си и показала неке чињенице.
 
:lol:
Kakva tema:lol:
Pa zar u ljepoj vashoj toliko dosadno?:lol:
Idi gledaj neqo botjanje....a chujem da ste bili i svetski prvaci u pikadu...ima li toga na hrt-u:lol:?
Da da da..i ruqomet....kazu hrvat se rodi s ruqometnom loptom u ruci.....josh od onog shto je izsmislio kravatu,on je u stvari i rukomet izmislio ali ga je velikosrpska zavera sprechila da mu i to priznaju.:lol:
Znachi neki sport,....u zdravom telu...ma blaaaah..za takve kao ti ni to ne vredi....
 
Lacibg:
Срби немају шта да плаћају, него да наплате. Кад се договоримо кад - крећемо од Хрватске па преко Бих-Џамахирије, затим Шипнија преко Милвокија до Токија ! Па, бре Србија и неће бити тако мала ! :D :D :D
do Tokija
kao Nokia

rima štima

ljudi okrenite se pitanjima Kosova, Vojvodine, decentralizacije, a ne da konstantno pljujete po Hrvatima
 
Ја ћу само да потсјетим на Ђинђићеву изјаву у име кога се ЛДП-овци бусају у прса, а који је на тезу Месића да ће Србија морати да плати Хрватској одштету од 10 милијарди долара, одговорио да ако је тако, онда Хрватска треба да плати Србији 100 милијарди!
 
ТНикола:
Хајде да ја тебе замолим да ми покажеш пост у коме ти ниси само писала празне флоскуле него си и показала неке чињенице.
klikni na moju sliku i traži pod history
naći ćeš
ceca_alexa i kyo (banovan već duuugo vremena i to 5 puta, a zašto nikad odgovor nisam dobio)
 
ceca_alexa:
klikni na moju sliku i traži pod history
naći ćeš
ceca_alexa i kyo (banovan već duuugo vremena i to 5 puta, a zašto nikad odgovor nisam dobio)

Join the club, јер сам и ја банован 3 пута са овог форума и то без образложења, а једном чак јер сам образложење тражио.
 
ceca_alexa:
do Tokija
kao Nokia

rima štima

ljudi okrenite se pitanjima Kosova, Vojvodine, decentralizacije, a ne da konstantno pljujete po Hrvatima

Ma ko pljuje po Hrvatima :confused: A sto se tice Kosova i Vojvodine nema da brines.Resicemo to po hrvatskom modelu.Upravo je Sanader poslao Tadicu svoje najbolje strucnjake iz oblasti jama,logora i krematorijuma da nas poduce malo
 
ceca_alexa:
a koji ti se to dio mene gadi?
Onaj koji zbori istinom, argumentima, diskusijom
na zavidnoj razini
koju ti možeš samo sanjati
Zapravo celokupna tvoja licnost, pocev od toga da mi nikako nije jasno kako musko moze sebi da daje nick ceca (a o avatru i da ne pocinjem).

Drugo sto se tice tvoje "istine, argumenata, i diskusije na zavidnoj razini ( :shock: )", o kojoj istini, argumentima i nivou diskusije pricas je samo tebi jasno, posto na ovom forumu, a ubedjen sam ni bilo gde drugde, nisi ispoljio ama bas nista od navedenog, cak ni u tragovima. Jedino sto pokazujes je primitivni nacionalizam i ocigledna opsesivna potreba da nekoga ovde provociras pricicama o hrvatskoj i spamovanjem foruma potpunim glupostima.

Trece kad se vec stalno zalis na "los tretman" prema tebi na ovom forumu, uopste mi nije jasno zasto imas stalnu mazohisticku potrebu da dolazis ovde?

Cetvrto rekoh ti vec, zar bas nigde nikog nemas kad moras ceo Bozic da provedes ovde, pa cak ni tada nisi sposoban za bilo sta drugo sem za sitne provokacije i bezobrazluke.

Hoces jos?
 
ceca_alexa:
e drago mi je to čuti
А да ли ти је драго чути да Хрватска треба да плати одштету пре свега за Јасеновац и уопште геноцид над Србима у НДХ?
То што вам је на основу комунизма онда "опроштено", немојте много рачунати. Јер, како рекох, злочини не застаревају.
 
ТНикола:
Ја ћу само да потсјетим на Ђинђићеву изјаву у име кога се ЛДП-овци бусају у прса, а који је на тезу Месића да ће Србија морати да плати Хрватској одштету од 10 милијарди долара, одговорио да ако је тако, онда Хрватска треба да плати Србији 100 милијарди!

Kakvih 100 milijardi 1000000000000000000... milijardi :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top