da li nosite gacice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cLick - OR - Die:
?:
mada..nikad se ne tyna s tim gacama..drugi problem kod zena, bar kod mene, je kad ih nemam, pocne da mi se piski i nazebem. nemam ih oko spavanja
mada jednom sam spavala bez njih i kao ok..ali posle sam zakljucila da mi je hladno

najbolje uzmi jo$ jedno cebe ili se prisloni uz ne$to toplo. Idealno radijator :D

necu odlucila sam da budem pristojna.
ma ono bali iz pishe pa se lepi za posteljinu a imam neke gljivice i curi mi zhuto. bljak..a radijator mi je daleko. a nije ni dobro da spavas uz radijator mada sam jedno vreme.. to je usedelichki princip da si malo hipohondar... ali sam ti neizmerno zahvalna sto si mi se javio
sad odgovaram po etotako principu. donekle. majke mi stavicu je za sveca mrzim je ocu da je pokorim ali mozda je to uticaj I. kuchka sam samo takva? nisam bre nisam ni shtene
 
TOMAX:
Ekv, ove kokoške dugo nisu videle kite... neke i mesecima, godinama... :lol:
zato stalno ista ekipa visi na ovom forumu i napada sve i svakog... :lol:

Nisam primetio da koristiš bilo kakve vulgarnosti, pa prema tome...
teško mi je da zamislim da se iza tvoga nika krije neki paćenik. :)

Ti nisi paćenik, jel' da? :roll:
ekv, jel si se ti to registrovao pod josh jednim imenom, ili na ovom svetu STVARNO :shock: postoji jos jedan tvoj ISTOMISHLJENIK?
Dobicjes neki psihichki poremecjaj, ono, kako se zove, sindrom dvojnih lichnosti ili tako vecj neshto. Chas si "machkica obrijane ribice", chas "pravi mushkarchina". Ochigledno lechish neke svoje komplekse... :roll:
 
?:
TOMAX:
Ekv, ove kokoške dugo nisu videle kite... neke i mesecima, godinama... :lol:

ti je gledash svaki dan? ; ))))) svoju, tudju...? ;)
Bicje da gleda samo svoju, i josh po neku, ako se zadesi u konkursu za najvecji k...c u nekoj EROTICI, ili kako se vecj ti chasopisi zovu.
Samo, zbog ovakvih ljudi bi te chasopise trebali da shtampaju na plastificiranom papiru, kako bi posle "chitanja" mogli da ga obrishu, pa josh koji put da upotrebe :lol: :lol: :lol:
 
ekv

Odgovori: 10
Pregledano: 142
Forum: Ljubav i seks Poslato: Čet, 09. jun 2005 22:31 Naslov: sexualna pomagala
banane, krastavci,kobasice moj decko voli s tim da me kar...

Sta mislite, da li je iskljuceno da je ekv derpe :) ?
 
Joooooj, shto je meni ovde leeeeepooooo... Kao da sam u zenskoj svlachionici sakriven u ormaricu... Moracu ceshce da dolazim na ovaj podforum.

Kad sam vec tu, da odgovorim (iako nisam zensko). Nosim gatje. Jednom-dvaput sam, experimenta radi, probao bez. Mnogo mi chudno bilo. Imao sam trip da svi primecuju. :lol:
 
ovo je grozno. sta ti je to na sedecem delu? neki osip sta vec? mozda je bezbednije za okolinu da pocnes da nosis one do kolena kao nase bake.nemam nista protiv tvog stava, sve je ok, ali higijena i zdravlje pre svega.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top