Feminizam 1 vs Feminizam 2

Занимљиво...у мени некако увек преовлада мишљење да младе девојке могу да носе све што пожеле, јер када ће ако не тад.
То што мушкарци злоупотребљавају слободније (не и вулгарно) облачење ради правдања напада и силовања је проблем не само њих, већ и читавог друштва.
Имам утисак лагане регресије друштва у том смислу, не само код нас.
И што је најгоре, мушкарцима се придружују и поједине жене...исте оне које су у младости носиле миниће и шортсеве, слушале рок, биле потпуно слободне, сада су најгори критичари младих девојака. Ваљда не праштају младост.
 
U ovoj ponudi, feminizam 1 je los ukus, a feminizam 2 je radikalni feminizam komunisticke sekte, koji u sebi nosi mnogo fasistickih vrednosti, kao i sve druge fasisticke sekte.
Укус је нешто о чему се не расправља, нисам ни ја за вулгарно облачење, а ту може лако да се склизне.
И не постоји феминизам 1 и 2, то само ауторка поста не зна шта да мисли :lol:
 
Пошто видим да вас много голица тај израз Непристојно, шта је за вас непристојно облачење?
 
Ако си пажљиво прочитао уводни пост, наводи 2 правца, дакле, тај покрет више није тако хомоген.
Ја говорим као жена, некада девојка, сада мајка тинејџерке.
Zene ne znaju sta bi koji je krajnji cilj unistenja patrijarhata,to sto se slepajju da su im kao babe trpele nasilje je samo izgovor da nece da ukljuce masinu i ne znaju nista da skuvaju,sto bi kad mogu da se skinu kao gore,a kad ode voz sa 30 onda ajmo epruveta,nema ko ce ih trpeti
 
Пошто видим да вас много голица тај израз Непристојно, шта је за вас непристојно облачење?
Možda ovo.
Negde je ne bi pustili u restoran i slično.

1715011642185.png
 
Укус је нешто о чему се не расправља, нисам ни ја за вулгарно облачење, а ту може лако да се склизне.
И не постоји феминизам 1 и 2, то само ауторка поста не зна шта да мисли :lol:
Postoje feminizmi razlicitih talasa.

Onda postoje razlikovanje izmedju normalnog, liberalnog feminizma; i ovoga sto se po tviteru i drustvu dozivljava kao radikalni feminizam, a u stvari je neleceni PTSD Andree Dvorkin. Marksisticka sekta, cak i za levicarske standarde dno dna od ideje. Postoje cak i levicari koji deluju kao normalni ljudi u odnosu na njih, to je toliko bolesni pokret. Potpuni, ali potpuni fasizam.
 
Zene ne znaju sta bi koji je krajnji cilj unistenja patrijarhata,to sto se slepajju da su im kao babe trpele nasilje je samo izgovor da nece da ukljuce masinu i ne znaju nista da skuvaju,sto bi kad mogu da se skinu kao gore,a kad ode voz sa 30 onda ajmo epruveta,nema ko ce ih trpeti
Ево, да ти олакшам, пошто се осећаш крајње угрожено. Нико не уништава патријархат као ви, толико се опирете еманципацији жена да постижете управо супротан ефекат.
Ни мој прадеда није размишљао као данашњи мушкарци, враћате се у мрачни средњи век, али бојим се да ћете тамо бити сами.
Нас тамо не можете вратити.
Научите да перете веш и кувате, требаће вам. Да поделите обавезе са женом, или да све сами радите, на вама је.
 

Back
Top