da li je yebeno mogutje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
KUC, KUC!
A jel' ovde beše tema o vaspitavanju dečice?
Iver ne pada daleko od klade, kakvi su roditelji - takva su i deca.
Gomila bolida koja se stvori u ovih poslednjih 15 godina ne može dati potomstvo mnogo bolje od sebe. Tužno, ali istinito. Jedina nada nam je u tome što su nam deca ipak bolja od roditelja, pa neka od njih stvarno uspeju da se izvuku.
 
LePiaf:
Programer... vidi se. Sintaksa vazda mora biti besprekorna inache nece da fercera... :lol:
Ali ljudi nisu kompjuteri.

Tvoj post je bio sasvim jasan, a ako ti nisi TO hteo da kazesh - onda ti imash problem sa uoblichavanjem misli, a ne Antntn.
Ako ces izprevrtati moje recenice i znacenje a posle mi reci da ako TO nisam rekao i imam problem sa uoblicavanjem misli - svaka cast na ekvilibristici!

Medjutim, sto neko malocas rece, ostavimo ljudima da diskutuju, ocigledno je da ima vaznijeg posla ovde od gramatike i estetike, koja je je inace za postavljaca teme, kako izgleda "spansko selo"
 
Što se tiče AntunTunovog pisanja, vrlo je jasan (ja bar sve razumem). O načinu njegovog pisanja izlišno je govoriti - kome se ne sviđa, ne mora da čita. A uvek postoji i čarobna komanda ignore.
Vidim da Antun služi kao mentalni džak za udaranje mnogima na forumu, bez nekog specijalnog razloga i opravdanja, osim ako se kao opravdanje ne uzme činjenica da gomila uvek izabere nekog da ga gnjavi...
Ima drugih forumaša koji psuju, ima i onih koji su mnogo vulgarniji i ako ne psuju, ali njihovi postovi su "duhoviti", oni su OK, Antun nije...
To me nervira.
WW, šta ti misliš o ovome?
 
eto ti ga sad...ispade da sam za njega rekao da je zloban...ma ne code to je za eto tako...prvi deo posta za jurovidija...drugi za eto tako i tretji za tebe...misim shta tu ima nejasno?...e i bezobrazan si a meni ke.njash za nevaspitanost...sad kao ja tebe uvredio a lepo pishe da je za eto tako...no nisi dovoljno detaljno prochitao...
josh sad ja pishem da bi mene primetili unosim se u lice vuchem za rukav...josh kao na meni nije posao dovrshen...ti tjesh da prichash dal je dovrshen...odrastao sam na ulici bez roditelja profesorka srpskog je vishe volela domara od uchenja...i shta sad?...shta si se ti nasho sad mudar da mi pridiqjesh...malochas reche da me retko chitash jer se.rem a sad mi kazhesh da pishem zbog ovoga ili onoga...imash precha posla pa opet pishesh elaborate...ma daaaa...toliko si zauzet da si editovao post...ajde bre mani me se...ne ke.njam ja tebi shto si ogranichen pa nemoj ni ti meni shto sam nevaspitan...
 
Pa mislim da covek nije za komunikaciju. Ja sam na primer sasvim adekvatno reagovala na njegovo pisanje: mislim, valjda mu je od nekud sinula ta misao da BAS SAD, BAS OVDE, BAS ovakvu temu postavi. Najnormalnije sam ga pitala sta ga je to isprovociralo na razmisljanje na ovu temu (otkud ja znam, ne citam novine ai vesti izbegavam - mnogo se iznerviram, ko zna - da nije opet neko dete neko drugo dete ubilo, da nije opet neki roditelj neko dete zlostavljalo - najnormalnije pitam). I onda njegova reakcija - potpuna sprdnja od teksta. Bacio covek udicu i ja se upecala - racunam osuvislio se i zelis tvarno da komunicira; cak sam imala i krajnju empatiju za ono sto mi se u uvodnom postu ucinilo kao autenticna emocija. No....ko sto rekoh - to je samo Antun Tun. On je to sto jeste (bar u virtuelnom prostoru). Neko mi skoro rece da ne mogu znati ko su ljudi ispod nickova. Tacno. Ali po nacinu komunikacije moze se spoznati kakvi se predstavljaju da jesu: ako Antun govori kao drkadzija, ponasa se prema drugima kao drkadzija...onda verovatno ili jeste drkadzija ili zeli da ga drugi tako dozivljavaju. Pa eto onda - tako ga dozivljavam.
 
AntunTun:
eto ti ga sad...ispade da sam za njega rekao da je zloban...ma ne code to je za eto tako...prvi deo posta za jurovidija...drugi za eto tako i tretji za tebe...misim shta tu ima nejasno?...e i bezobrazan si a meni ke.njash za nevaspitanost...sad kao ja tebe uvredio a lepo pishe da je za eto tako...no nisi dovoljno detaljno prochitao...
josh sad ja pishem da bi mene primetili unosim se u lice vuchem za rukav...josh kao na meni nije posao dovrshen...ti tjesh da prichash dal je dovrshen...odrastao sam na ulici bez roditelja profesorka srpskog je vishe volela domara od uchenja...i shta sad?...shta si se ti nasho sad mudar da mi pridiqjesh...malochas reche da me retko chitash jer se.rem a sad mi kazhesh da pishem zbog ovoga ili onoga...imash precha posla pa opet pishesh elaborate...ma daaaa...toliko si zauzet da si editovao post...ajde bre mani me se...ne ke.njam ja tebi shto si ogranichen pa nemoj ni ti meni shto sam nevaspitan...
Antune ti si neko sa kime ne vredi normalno diskutovati. Ili se zavrsi sa polemikom o necemu sto nema veze sa originalnim postom, ili preraste u vredjanje kao u tvom slucaju.

Ja tebe nisam vredjao. reci nekome da je nevaspitan i da nema smisla za gramatiku i estetiku valjda nije vredjanje? Ako neko meni kaze da nemam smisla za pevanje, ne vredjam se.
Ako sam ti rekao da si bolid, samo sam preuzeo element iz tvog vokabulara.
To sto si nevaspitan i neuk, ne moze da znaci da tebe treba prihvatiti i odobravati tvoj nacin komuniakcije. Na tebi je valjda da se edukujes, osim ako bas ne zelis biti razlicit jer mislis da si tako neko i nesto.
Umem dosta brzo da pisem, pa lako napisem par redova, dakle elaborat nije. Inace, svo vreme radim i svo sam vreme na internetu pa uopste nije tesko obici forum vise puta na sat ako treba i ima vremena.
A o stepenu moje ili tvoje ogranicenosti dovoljno govore tvoji skorasnji ali i svi prethodni postovi na ovom i ostalim podforumima. Slika i prilika tvojeg nevaspitanja i neukosti. Nisam jedini koji je odustao od komentarisanja neke teme samo zbog toga sto si se ti umesao i zagadio temu prostackim recnikom ili na drugi nacin rasterao ljude koji su zeleli da pricaju a ne da psuju..
Doduse sad si objasnio da je to zbog toga jer si ti, jadan i tuzan pa nisi imao koga da te uci i poducava. Mnogi su bili sami u zivotu pa su danas vrhunski intelektualcci. Samo treba hteti Antune...

No posto si spreman da zadjes i u vredjanje kad vec nemas sta pametnije da kazes, smatraj da sam sa tobom zavrsio diskusiju i nemoj mi se obracati, necu ni ja tebi. Tvoji komentari me ne zanimaju niti cu se na to sto pises osvrtati, osim ako ne preteras sa vredjanjem.
Ako budes uspeo da slozis nekoliko suvislih recenica i misli, ako me bude zanimalo, svakako cu na kulturan nacin diskutovati pa i sa tobom ako budes pristojan. Ako ne znas sta znaci pristojna diskusija onda ce bit problem jer nemam vremena da ti to objasnjavam. A tek nemam zelje da polemisem sa tobom ste jeste a sta nije kulturno i pristojno.

Uostalom evo vec trece strane a nismo jos ni zapoceli pricu o onome sto si pokusao da kazes. Vreme je.
 
pa naravno da ne treba da shirimo netrpeljivost....
ali... bash mi sad pade na pamet.... nekada takve stvari radimo nesvesno..... razmishljala sam o tome da ja imam dete, sad.... i da me ono pita zashto mi ne idemo u bronx, u zoo, nekad? ja bih verovatno, odgovorila pa zato shto su tamo crnci, albanci, mexikanci..... iako ja nisam ni nacionalista, ni rasista.... okruzhenje je takvo da sam nauchila da se na ulici pre sklanjam od crnca nego od kineza recimo..... iako ni mene roditelji nisu tome uchili.... ja ih se
plashim..... i verovatno da bih nenamerno prenela neq dozu straha i na svoje dete..... e sad.... to dete cje recimo odrasti bez kontakta sa decom iz bronxa, sa podsvesnim znanjem da se ovima ne mozhe verovati.... i jednog dana cje sasvim mogucje razviti antipatiju ka istim.... iako ja nisam imala nameru.... ako me uopshte iko razume shta sam htela da kazhem.....
u sushtini sam protiv toga... ali u zadnje vreme jako chesto srecjem ljude koji gaje to odbijanje prema stvarima koje ne poznaju.... pa mi je samo palo na pamet.....
naravno..... uchiti dete da ne voli neshto.... ma..... za to morash biti totalni kreten.....
 
4 codemaker
stvarno je glupo da se nerviras zbog neceg sto ti kaze AT
on uziva da se svadja sa mnom i lozi se na to onako perverzno, ali posto je meni dosadilo on sada pokusava da me isprovocira
zao mi je sto si se nasao prozvan za nesto sto nema veze sa tobom, ali ako mislis sve ono o njemu ne kapiram zasto ti je bitno njegovo misljenje o tebi

4 LePiaf
a tvoj problem sa mnom me uopste ne zanima, ali nisam ni sumnjala da ces naici
prava si baba...
uzas!

4 AT
sledeci put napisi spojeno etotako da ceo svet razume koga mrzis
get a life...
 
livija:
vaspitani se suzdrzhavaju od neprimerenih i suvishnih komentara.....
c011.gif
 
joj,kako su maliiiiii,e sad ti tamo ti vamo...da vidimo doklecete unatoc svega da polemizirate..:)
pa i moraju biti maliiiii kad si to okrenuo naopacke..budalo..:)
ako ste dobro vaspitali svoju decu,izljubite svoje roditelje ako su zivi..ako nisu ponekad im zapalite svecu..

a opet ste se nocas dzaba vozali.na ovoj planeti..u snu ste presli desetine hiljada kilometara,u raznim pravcima,a da to niste osetili..lako je vama koji znate da znate...sta ce ovi drugi???

decidirano,i transparentno,,,
 
Kada sam isao da pregledam ruku kod neurologa imao sam prilike da malo posedim u cekaonici na psihijatriji sa takozvanom problematicnom decom. Ne treba vam ni diploma medicinskog fakulteta a jos manje psihijatra pa da ukapirate u cemu je problem. Bog te **** kome se sve pruzi prilika da ima i vaspitava dete, ono samo kad posmatrate ko pasivan posmatrac sve vam je jasno.
 
Codemaker je neki rasprichani mazohista koji putza na polozhaj opa, qq.
Dodushe, prvi utisak vara.
Ajde da prichamo o deci.
Deca su jadna i tuzna, zbog svojih mutavih roditelja, i postaju stoqa, najchesce, poput svojih roditelja koje treba pobiti.
Ja sam video vishe olosha od roditelja nego onih koji znaju da pokazu svojoj deci neshto normalno i pokazu ljubav i te fine stvari koje chine boljeg choveka.
Decu na stranu, ona su nevina, lepo aca kaze 'ko sve ima decu' , raskrechim im svima mater shto se samo kote i pushtaju okot na svet bez vaspitanja. Mada, ta deca nisu kriva shto su im roditelji sinovi i ktjeri shabana shaulicha. Mada nemam nishta protiv ovog choveka, ali mu je ime podobno za zbijanje shale sa prefinjenim phantomima...
Codemaker, nervira me to i to strashno me jebeno nervira shto osecas potrebu da ne koristish vulgarne reci, i josh napadash antuntuna zato shto ti 'ne odgovara kako on pricha' pa ces ga josh vaspitati. Vaspitaj sebe bre cipelitju.
Stvarno si neki baletan.
*******, svi smo mi ljudi i normalno je da se psujemo ko kochijashi i bijemo svoju decu.
Ne?
Ja radije mislim da 'fini' ljudi rokaju decu shljuskama i glupostima. Otvorene porodice gde nema duplih standarda, 'cale sme da kaze mami da mu zagrize tobolac, a sin ne sme da to kaze seki, ili ne daj boze mami ili tati' , su zdrave porodice. Ako psujesh, ne stidi se, i svakom ko ti kaze da to ne valja kazi mu da odhefta.
Psovka je ljudska stvar i treba je poshtovati, a ti...
si tako jebeno fin, a kladim se da svirash u 'kozne' frulitze.
Kako me samo jebeno nervirash a nikada do sada nisam ni prichao sa tobom.
Jebeno mrzim fanatike, i rado bih se psovao sa tobom.
Ili govorio fino, lazno fino. Onako kako volish frulashu.
 
AntunTun je mnogo pametan momak samo sto ste vi previse u svome nekom stilu uvazenom perfekcioniste sav krem ovo ono ... a u stvari ste qurac na bicikli sto se tek ispoljava u realnom zivotu al ****** zato ovo i jeste forum sve virtualnO ovo ONO svasta nesto...

sta je on gori od vas kao vi ste pametnjakovici sve znate a on je ovca more bre!!!!
sve slepac do slepca na forumu a svi nesto pametuju...

aj ko vec od kljuchara ovo radi nek zahefta ove teme sa KREM ljudima upisacu se od smeha nemogu vise da chitam```````````ARHHHHHHHHHHHHHHHHH~~~~~~~~~~~ :)))
 
Breaking:
Codemaker je neki rasprichani mazohista koji putza na polozhaj opa, qq.
Dodushe, prvi utisak vara.
Koj' si pa sad ti covece?
Kakav polozaj, jesi li ti spavao nocas?
A da oladis malo i ne ceses se tamo gde te ne svrbi?
Izgleda da tebi treba malo da se eksponiras pa pises ovakve gadosti gde stignes?

Breaking:
Decu na stranu, ona su nevina, lepo aca kaze 'ko sve ima decu' , raskrechim im svima mater shto se samo kote i pushtaju okot na svet bez vaspitanja. Mada, ta deca nisu kriva shto su im roditelji sinovi i ktjeri shabana shaulicha. Mada nemam nishta protiv ovog choveka, ali mu je ime podobno za zbijanje shale sa prefinjenim phantomima...
Da li ti to bolesnice, govoris o MOJOJ majci, o MOJIM roditeljima? Ako je tako, nece na dobro izaci.... Smetaju mi prizemni ljudi kao ti ali ih ne diram, a ako je istina da pricas o MOJIM roditeljima, treba ti odmah naci smestaj u Laze lazarevica - ti nisi normalan definitivno!
Mogu da razumem da sam ti smetnja jer si primitivan pa bi da svi budu takvi, ali roditelje mi ne diraj!
Bolje ti je da se izjasnis, cekam te!

Breaking:
Codemaker, nervira me to i to strashno me jebeno nervira shto osecas potrebu da ne koristish vulgarne reci, i josh napadash antuntuna zato shto ti 'ne odgovara kako on pricha' pa ces ga josh vaspitati. Vaspitaj sebe bre cipelitju.
Stvarno si neki baletan.
*******, svi smo mi ljudi i normalno je da se psujemo ko kochijashi i bijemo svoju decu.
Ne?
Pre svega skrati jezicinu. To sto si ti prizemna figura, bas me briga ali napadati nekoga ko bi da bude uctiv i vaspitan zbog toga - samo govori ko si i sta si.
Ja moju decu nisam tukao nikada. A odrasli su u osobe kakav ti nikada neces moci biti ma kako se trudio, jer si primitivan toliko da ti niko ne moze pomoci. Tebi je, primtivno celjade, normalno da bijes decu i psujes kao kocijas? Pa TEBI treba zabraniti da imas decu i da ih vaspitavas jer i sebe nisi doveo na nivo coveka!

Breaking:
Ja radije mislim da 'fini' ljudi rokaju decu shljuskama i glupostima. Otvorene porodice gde nema duplih standarda, 'cale sme da kaze mami da mu zagrize tobolac, a sin ne sme da to kaze seki, ili ne daj boze mami ili tati' , su zdrave porodice. Ako psujesh, ne stidi se, i svakom ko ti kaze da to ne valja kazi mu da odhefta.
ccc..Tebi stvarno treba pomoc...

Breaking:
Psovka je ljudska stvar i treba je poshtovati, a ti...
si tako jebeno fin, a kladim se da svirash u 'kozne' frulitze.
Kako me samo jebeno nervirash a nikada do sada nisam ni prichao sa tobom.
Jebeno mrzim fanatike, i rado bih se psovao sa tobom.
Ili govorio fino, lazno fino. Onako kako volish frulashu.
Pa jel' ti citas sta pises?
I TEBE poneko nazove COVEKOM?

MODERATORI, DA LI JE OVOLIKA KOLICINA BEZOBRAZLUKA I VREDJANJA, I POKAZIVANJE KRAJNJEG PRIMITIVIZMA - DOVOLJNA DA REAGUJETE ILI TREBA DA SE OBRATIM NEKOJ VISOJ INSTANCI KRSTARICE?
 
S_K_V_O:
e code covece...ne govori o tvojoj deci...nemoj toliko da se uzbudjujes...
a i vi momci stvarno preterujete...koji vam je djavo danas?
Shta ti bre, 2 zeca 3 zeca!? :lol: :lol: :lol:

Nego, apropo&komifo teme... Ja da sam preCednik svemira, uveo bih obavezu pohadjanja kursa iz roditeljstva + polaganje odgovarajuceg ispita. Brak ne moze biti sklopljen dok buduci supruznici ne podnesu na uvid uverenje o polozenom testu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top