Da li ce Hristos doci vidljivo ili nevidljivo?

Pa rece vuöidecemo ga, sada nece i pokusavas da filozofiras.
Sada dovdis u pitanje njegovo vidjenje malopre rece videcemo?

BIblija i Hristos kaze videcemo ga, kula kaze necemo.
Stvar je jasna.
Ti verujes kuli ja Bibliji.
To je to.
Biblija kaže da čovek ne može videti Boga i ostati živ, ne kažem ja.

Ako ćemo videti Hrista to znači da nije Bog.
Ti tu nešto mutiš, ne ja.
Kod mene su stvari čiste...

Jehovu nikad niko nije video.
 
Biblija kaže da čovek ne može videti Boga i ostati živ, ne kažem ja.

Ako ćemo videti Hrista to znači da nije Bog.
Ti tu nešto mutiš, ne ja.
Kod mene su stvari čiste...

Jehovu nikad niko nije video.
Ајме логике. Па Христос је на Себе узео обличје слуге и зато смо Га могли видјети у Његовој човјечанску а не по божанству.
 
Čekaj, malo pre si citirao otkrivenje gde piše da će ga ''ugledati svako oko''...zar ga pravednici neće videti?
Pa hoce u svojim preobrazenim telima.
U tim telima mogu i Oca da gledaju
Ocev stan se prebacuje ovde na zemlju.

Otkrivenje 22,3I više neće biti nikakve prokletinje; i prijestol Božij i jagnjetov biće u njemu; i sluge njegove posluživaće ga.
Otkrivenje 22,4I gledaće lice njegovo, i ime njegovo biće na čelima njihovim

Jov 19,25Ali znam da je živ moj iskupitelj, i na pošljedak da će stati nad prahom.
Jov 19,26I ako se ova koža moja i raščini, opet ću u tijelu svom vidjeti Boga.
Jov 19,27Ja isti vidjeću ga, i oči moje gledaće ga, a ne druge. A bubrega mojih nestaje u men
 
Evo ja ne znam.
Hajde mi ti objasni do kada traje sedam vremena?
Znamo svakako da će se pre Hristovog dolaska završiti.
Šta kaže tvoja denominacija?
Polaaaako bato,prvo nam trebas priznati da su te pogresno naucili verski ucitelji kod JS-ka jer si branio njihovu doktrinu a onda mozemo lepo otvoriti temu po tom pitanju i da tamo ozbiljuno istrazujemo i iznosimo sve relevatne cinjenice.
 
Pa hoce u svojim preobrazenim telima.
U tim telima mogu i Oca da gledaju
Ocev stan se prebacuje ovde na zemlju.

Otkrivenje 22,3I više neće biti nikakve prokletinje; i prijestol Božij i jagnjetov biće u njemu; i sluge njegove posluživaće ga.
Otkrivenje 22,4I gledaće lice njegovo, i ime njegovo biće na čelima njihovim

Jov 19,25Ali znam da je živ moj iskupitelj, i na pošljedak da će stati nad prahom.
Jov 19,26I ako se ova koža moja i raščini, opet ću u tijelu svom vidjeti Boga.
Jov 19,27Ja isti vidjeću ga, i oči moje gledaće ga, a ne druge. A bubrega mojih nestaje u men
Slažem se.
Ali tek posle 1000 godina kada čovek bude u potpunosti savršen, samim tim i pomiren sa Bogom.
Pre neće da može.
 
Ne.
Neće biti tada živi, vaskrsavaju tek posle i svakako će videti Hristovu slavu koja će biti prisutna nonstop tokom njegove 1000-godišnje vladavine...
Pa bice zivi kada dodje Hristos, armagedon.
Isusov dolazak ce spaliti zive gresnike.

2. Petrova 3,9Ne docni Gospod s obećanjem, kao što neki misle da docni, nego nas trpi, jer neće da ko pogine, nego svi da dođu u pokajanje.
2. Petrova 3,10Ali će doći dan Gospodnji kao lupež noću, u koji će nebesa s hukom proći, a stihije će se od vatre raspasti a zemlja i djela što su na njoj izgorjeće.
A posle 1000 god drugo vaskrsenje i konacno unistenje.
 
Polaaaako bato,prvo nam trebas priznati da su te pogresno naucili verski ucitelji kod JS-ka jer si branio njihovu doktrinu a onda mozemo lepo otvoriti temu po tom pitanju i da tamo ozbiljuno istrazujemo i iznosimo sve relevatne cinjenice.
Nisam ja priču o ovome ni počeo, već vi.

Ako te zanima otvori temu a ja ću doći tamo da te pitam da mi pojasniš.
 

Back
Top