Da l' ste normalni, čuće vas deca!!??

a ti se razumes u demokratije zapadnog stila , do moga :hahaha::hahaha::hahaha:

sto lazes, bre???

nema parlamenta na zapadu koji lici na zooloski vrt ko ovaj nash :hahaha:

razumem se malo.
yebiga, ne moram mnogo ni da trazim, kad u evrpskom parlametnu, (znas to je parlament EU za kojom ti zudis a nemas pojma o cem se radi) izbije skandal takav da parlamentarac predsednika EU naziva ubicom i damp rag, ja onda za to cujem, brinem se da budem obavesten.

taki sam po celom telu

 
Мој савет деци је да уопште не гледају ТВ и да компове не користе он-лајн.
Само савет, не и наредба
Могу ја то јер ретко гледам ТВ, али ако ће они који ТВ не гасе и пред децом стално говоре о политици или се баве истом..
 
Ok, poštujem stav, a da li misliš da će ovaj (ne)lečeni pijanac, pod ruku sa srednjoškolcem, obezbediti 500.000 radnih mesta? Ako misliš da hoće, bilo bi lepo da čujemo kako misliš da će to izvesti?

Dozvoliće nam da "kraduckamo" ili nešto drugo?

zasto mislis da ce srbiju izvuci neki sa diplomom doktora nauka...????
za vecinu srpskih vodja nepismeni milos je pojam vladarske mudrosti...cesto puta mislim da bi ovu drzavu uspesnije vodio polupismeni srpski seljak...dokazani domacin...cenjen i postovan barem u 3 opstine...
od tita pa na ovamo nas vodise pismeni...i dokle nas dovdeose..???
 
zasto mislis da ce srbiju izvuci neki sa diplomom doktora nauka...????
za vecinu srpskih vodja nepismeni milos je pojam vladarske mudrosti...cesto puta mislim da bi ovu drzavu uspesnije vodio polupismeni srpski seljak...dokazani domacin...cenjen i postovan barem u 3 opstine...
od tita pa na ovamo nas vodise pismeni...i dokle nas dovdeose..???

De si ti video pismenog komunistu?!Orali su Beogradske ulice da ih podsecaju na rodni kraj....
 
zasto mislis da ce srbiju izvuci neki sa diplomom doktora nauka...????
za vecinu srpskih vodja nepismeni milos je pojam vladarske mudrosti...cesto puta mislim da bi ovu drzavu uspesnije vodio polupismeni srpski seljak...dokazani domacin...cenjen i postovan barem u 3 opstine...
od tita pa na ovamo nas vodise pismeni...i dokle nas dovdeose..???

Па ето им,води их психолог.
 
Ok, poštujem stav, a da li misliš da će ovaj (ne)lečeni pijanac, pod ruku sa srednjoškolcem, obezbediti 500.000 radnih mesta? Ako misliš da hoće, bilo bi lepo da čujemo kako misliš da će to izvesti?

Dozvoliće nam da "kraduckamo" ili nešto drugo?

Ja sam ti samo naveo alternativni primer (na nivou) koji na jedan fin (pokvaren) nachin laze i time se izjednachuje (chak sta vishe) sa "tvojim herojima" iz uvodnog posta .
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=04&dd=08&nav_id=423115

Posle svega što je moglo da se čuje u Skupštini, pitam vas da li biste dozvolili svom detetu da boravi u prostoriji u kojoj je na TV prenos skupštinskog zasedanja?

Ortodoksne (ne)izlečene pijanice i poslanici sa završenom srednjom školom koji predsednika Skupštine teraju u p.m.....da li je to najbolje što Srbija ima u ovom trenutku?



Nista manje zucne polemike desavaju se u parlaamentima jedne Engleske, Finske, Japana,..,
ciji narod nije ni u priblizno nasem stanju !
U kojem je stanju drzava i narod ciji su oni predstavnici mogu sobom u skupstinu da unesu i motke, kao onog 5. Oktobra .
Mozda bi tada nesto i isplivelo na povrsinu !

Ovako,podrzimo li one koji im bjele rukavice na ruke mecu, nista doznati necemo !
Ako njima ne dozvolimo da se razracunaju, sta hocete da se narod razracunava,
ne daj boze, za koji ..... su oni izabrani !

Vazno je da predsednica drzi nivo frizurama i garderobom , ciji komad jos ni jednom nije ponovila !
 

Back
Top