centimetar manje - komplex više?

hanibal77:
ja ovde samo vidim da su visoki ljudi iskompleksirani:?
pocnite jos sa mitovima i legendama iz holivuda:roll: o madoni tomu kruzu i kajli minog
j'adoreeeee
i meni se čini... :(
imam drugara koji je nizak i nisam primetio osobine kakve se ovde spominju...
Naime, dečko je interesantan, inteligentan, ima zanimljivu priču u društvu, uvek je prvi kada treba nekom da se pomogne...
 
"a da trazim,recimo,visokog-ni to ne mogu,jer su visoki razni.mada,onako,kad razmislim,ja mislim da su ti visoki i veliki nekako razvodnjeni.
pravljeni su nekako nasiroko i nadugacko-bez potrebe.ovako kad je omanji,normalan,onda znas da mu je tu sve skoncentrisano kao u bombi...jer ako u malog stane sve sto i u velikog-onda je mali bolji!jer je onda kod malog sve puno,nabijeno,pod pritiskom!
ne znam da li se to samo meni tako cini ali veliki mi uvek dodju praznjikavi i lenji.a mali se vrti,mali nema mira,mali je uvek nekako u poslu!
ja,onako,po mome,cenim da su oni manji dosta zgodni!i kad bih,da kazemo,prodavala na pijaci i male i velike-mislim da bih vise prodala malih!ipak vise malih!"
(dusan r,zenski razgovori)
 
Моја другарица (за коју кажем да је џепно издање) увек говори: ''Жестока пића се сервирају у малим чашицама, у великим су само беванде!''

За нас две ово је тачно! 8-)
 
hanibal77:
oo izvinjavamo se ondak :o

Шта се извињаваш? :lol: Ко нам крив што смо разводњене! :wink:

Е, стварно била сам на једној свадби (без народњака), било је супер расположење и ја сам цело вече играла...откачила сам се скроз, осећала сам се тако..хм..распусно, ватрено....како да кажем....:wink:
А онда, сутра смо гледали снимак свадбе....и док моја малецна другарица скакуће ко жеравица, живахно ђипа на све стране.....ја се само благо њишем по такту музике....:-(
А мислила сам да сам била тако ватрена....:roll: :lol:
 

Back
Top