Булевар Ратка Младића

Жао ми је било раније људи који размишљају попут тебе.
Волели су покојног Ђинђића, убеђени у исправност идеје да Србију треба предати аждајама у руке, рашчеретити је и све то назвати, европским рајем.
Више их не жалим, јер су после његовог убиства постали и сами саучесници злочина, величајићи и аплаудирајући Чеди и Беби и осталим убицама,члановима мафије.

Zao mi je ljudi ( i jos zensko ) poput tebe.
Velicas i slavis najvece zlocince ovog naroda i one koji su mu najvece stete naneli.
Gde ce ti dusa ?
Ako volis svoj narod kako mozes slaviti one koji su ga osramotili i ponizili?
 
Zao mi je ljudi ( i jos zensko ) poput tebe.
Velicas i slavis najvece zlocince ovog naroda i one koji su mu najvece stete naneli.
Gde ce ti dusa ?
Ako volis svoj narod kako mozes slaviti one koji su ga osramotili i ponizili?

То је питање интелигенције и стања духа.
Ја нисам нико , као ти , већ неко.
Грађани попут тебе су изгубили свој идентитет и сходно томе , осећај правичности и спознаје истине, мењају за послушништво наметнутој безпризорној идеологији.
 
То је питање интелигенције и стања духа.
Ја нисам нико , као ти , већ неко.
Грађани попут тебе су изгубили свој идентитет и сходно томе , осећај правичности и спознаје истине, мењају за послушништво наметнутој безпризорној идеологији.

Cuj neko?
Kada neko za sebe kaze da je Neko ..on je Niko.
Nadam se da si razumela ako ti kapacitet inteligencije i stanje duha to dozvoljava.
Cisto sumnjam, jer samoprojektovana realnost a samim tim nemogucnost da se sagleda istina, te u tome ogranicava.
A sto se tice identiteta sa onim sa kojim se ti identifikujes , drago mi je sto takav nemam.
Imam neki sasvim drugi razlicit od ovih fraza i velikih reci koji asociraju na gubitnistvo , prostakluk , glupost i mrznju.
Uzivaj u svome identitetu.
Ja cu u svom.
Ovom sa druge strane.
 
Cuj neko?
Kada neko za sebe kaze da je Neko ..on je Niko.
Nadam se da si razumela ako ti kapacitet inteligencije i stanje duha to dozvoljava.
Cisto sumnjam, jer samoprojektovana realnost a samim tim nemogucnost da se sagleda istina, te u tome ogranicava.
A sto se tice identiteta sa onim sa kojim se ti identifikujes , drago mi je sto takav nemam.
Imam neki sasvim drugi razlicit od ovih fraza i velikih reci koji asociraju na gubitnistvo , prostakluk , glupost i mrznju.
Uzivaj u svome identitetu.
Ja cu u svom.
Ovom sa druge strane.

Istina je istina!E sada je problem ,sto umisljena inteligencija,pokusava na vestacki a nadasve surovim nacinima manipulisanja,da zasipanjem svoje teze, celokupan narod dovede u stanje podredjene svesti o svom misljenju a sto je najgore ide se toliko daleko da narod treba da aminuje i odobrava,po cenu sopstvene propasti,samo ono sto mu se namece bilo milom,bilo silom a najcesce ponavljanjem lazi,ako je potrebno i 1000-du puta,dok i sam ne poveruje da je to istina.Bogami to nije ni R. od realnosti a jos manje I. od istine onakve kakvu ovaj narod svojom dusom i svojim srcem vec vekovima oseca.:think::think::think:
 
Због ове реченице кажу да је визионар... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dali je pametno ?Neznam!A da je za tebe bilo(UZNEMIRAVAJUCE)vrlo je uocljivo.Doduse nije ni cudo kad razmisljas q...om jer je siptomaticno da:fela sa kojom se ti druzis,curi iz istog kazana.ZATO BATO PVUCI VODU,MANJE SMRDI!::per::per::per:whistling::whistling::whistling::whistling:

Ova dvojica imaju identitet.
identicni su.
Prosti i nepismeni.
Ovaj drugi ne zna jezik.
Da li ima 4 razreda ?
DALI ...SIPTOMATICNO>>>NEZNAM....PVUCI...
E bajnih prostih i nepismenih .....
Ne mozes nekog kultivisati ...nema sansi.
 
Ova dvojica imaju identitet.
identicni su.
Prosti i nepismeni.
Ovaj drugi ne zna jezik.
Da li ima 4 razreda ?
DALI ...SIPTOMATICNO>>>NEZNAM....PVUCI...
E bajnih prostih i nepismenih .....
Ne mozes nekog kultivisati ...nema sansi.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Власт би показала колико воли свој народ,
али није лепо мешати љубав и политику.
:dash: :dash: :dash:
 
То је питање интелигенције и стања духа.
Ја нисам нико , као ти , већ неко.
Грађани попут тебе су изгубили свој идентитет и сходно томе , осећај правичности и спознаје истине, мењају за послушништво наметнутој безпризорној идеологији.

:ok::ok:
 
Ova dvojica imaju identitet.
identicni su.
Prosti i nepismeni.
Ovaj drugi ne zna jezik.
Da li ima 4 razreda ?
DALI ...SIPTOMATICNO>>>NEZNAM....PVUCI...
E bajnih prostih i nepismenih .....
Ne mozes nekog kultivisati ...nema sansi.

Pazi:Pokusavas,verovatno svojim kapacitetom inteligencije,da dokazes, na najprostiji nacin, svoju nadmenost.Samo me interesuj ko tebe kultivisa?A sto se tice jezika,za to se neboj!Dovoljno je u Srba reci,da takve mangupe poput tebe,nije nikakav problem izmazati.Bez obzira na tvoje obrazovanje i samohvalisanje,nepostoji nacin da nekoga, pa i ako je na nizem stepenu pismenosti,svojim demagoskim ubedjivanjem,anuliras istinu!:rtfm::rtfm::per:
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Власт би показала колико воли свој народ,
али није лепо мешати љубав и политику.
:dash: :dash: :dash:
МАЧАК, meni se cini da nasi vlastodrsci ne mesaju ljubav i zene, a uveliko mesaju ljubav i politiku, odnosno svi su smrtno zaljubljeni u istu jer biti politicar na vlasti to im dajer priliku da biraju deckice koliko gods zele.:mrgreen:
 
Zao mi je ljudi ( i jos zensko ) poput tebe.
Velicas i slavis najvece zlocince ovog naroda i one koji su mu najvece stete naneli.
Gde ce ti dusa ?
Ako volis svoj narod kako mozes slaviti one koji su ga osramotili i ponizili?
Momak, ocigledno si prihvatio merila vrednosti onih koji nas silom guraju u Jvropu sa zeljom da od ljudi naprave ljude volove.
Ti si svetao primer da su kod nekih vec uspeli u tome.
Coveku volu je sasvim svejedno sta mu radis, mozes ga hebat, mozes mu hebat i majku i zenu i decu na ocigled, on se samo osvrne da pogleda jasle i kada vidi da su onako osrednje pune poluubudjale slame sve je u redu.
Jer merilo vrednosti i zivotni ideal coveka vola je koliko toliko pune jasle.
Sve drugo nije vazno.
A ljudi ljudi imaju neka druga merila vrednosti, neke druge ideale i nije im zao i da poginu za njih.
E takvi ljudi ljudi ne trebaju Jevropi, jer se njima nemoze manipulisati i vladati. Oni nece polupune jasle stavit ispred svoje Otadzbine, casti i porodice.
 
Cuj neko?
Kada neko za sebe kaze da je Neko ..on je Niko.
Nadam se da si razumela ako ti kapacitet inteligencije i stanje duha to dozvoljava.
Cisto sumnjam, jer samoprojektovana realnost a samim tim nemogucnost da se sagleda istina, te u tome ogranicava.
A sto se tice identiteta sa onim sa kojim se ti identifikujes , drago mi je sto takav nemam.
Imam neki sasvim drugi razlicit od ovih fraza i velikih reci koji asociraju na gubitnistvo , prostakluk , glupost i mrznju.
Uzivaj u svome identitetu.
Ja cu u svom.
Ovom sa druge strane.

Одлично сам ја разумела за разлику од тебе.
Ти си именицу - неко, ставио у лично значење, а ја у заједничко, чиме си смисао моје поруке анулирао, али зато себе разоткрио.

По питању идентитета свакако се драстично разликујемо, што је поражавајуће за читаву државу , а не само српски национ.А над том чињеницом управо ликују и поентирају крокодили , черечећи све нас заједно.

Не желим ти да у Војводини доживиш судбину босанских Срба, нити да будеш у ситуацији да ти живот и опстанак чувају браћа и један врхунски генерал - професионалац и патриота.
 
ma dobro svako neka izrazava svoje ideje, želje, kreativnost kako hoće... al mi nije jasno ko, jer neko mora sistematski i finansijski, podržava tu propagandu i celu tu polukriminalnu i većinski idiotsku organizaciju, i da se niko ne zapita Ko i ODAKLE... doduše ovde niko ne zna ni ko finansira partije i odakle kmšiji džip od 50 soma, tako da me i ne čudi...
 
I rekao bih da si iz zapadnih krajeva sto je trebala biti velika Srbija.
Ako si ovde , zato si ovde.
Zbog ovakvih koje slavis.
Jednom ce ti mozda biti jasno.

Nisi mene pitao, ali moram da prokomentarisem.

Mi iz zapadnih krajeva smo ovde zato sto je Tudjman hteo da stvori etnicki cistu Hrvatsku. I stvorio je.
Mi smo ovde zato sto su muslimani u BIH hteli 100% kontrole na 100 % teritorije, zato sto je njihov predsednik jos davno u svojim knjigama (Islamska deklaraciaj) pisao o nemogucnosti suzivota u BIH (i zbog toga robijao), ovde smo zato sto su ti mirni muslimani iz bih ubijali i klali po BIH, zato sto su zvali i svoju 'bracu' sa bliskog istoka da nas ubijaju.
Zato smo ovde. :rtfm:

Tudjman je posle rata izjavio da rata ne bi ni bilo da ga Hrvati nisu hteli.
 
Poslednja izmena:

Back
Top