Булевар Ратка Младића

znash i sam da je to istina, djindju lopova mozda podrzava oko 20% onih klosara, avnojevskih kopilana , zutih komesara, ceda, beba i ostalih konobara kojima je omogucio da se napljackaju i otmu od naroda privatizacijom, njima sigurno nedostaje, bar javno, iako nisam siguran sta bi im rekao da se vrati iz groba:per:

Zaista,opet si obnovio znanje iz nekadašnjih"identiteta,kurira",laufer je čudo informacija.
Lažete sami sebe sa tim R.Mladićem.
 
Ne pričam ja o pravnim normama prijatelju. Optuženi je kriv za to što je bio jedan od glavnih i odgovornih učesnika u događajima koji su degradirali srpski narod i društvo do neslućenih dubina. On i njegova generacija vođa se nisu znali postaviti kako treba i zbog njih je na Srbe prilepljen najružniji epitet svih vremena. Srbi su od malog ali jakog, ponosnog i pobedničkog naroda kroz tri godine postali ubice, silovatelji i ljudi koje treba da procesuira međunarodni cirkus zvani Hag. Eto šta su uspeli da urade ljudi koje ti braniš.

Ne ulazim u njihove motive, iskreno, ne interesuju me. Posledice su takve kakve jesu. Da su bili prave vođe ne bi dozvolili da se sve ovo desi.

A ti prijatelju izvoli, slavi ih. Ali nemoj onda da se žališ kad te neko smatra nazadnim kad se vraćaš na jedan gubitnički period i glorifikuješ gubitnike.

Грешиш друшкане.
Преостали Срби су и данас поносан народ.Сад што групација Југославена,комуниста,либерала,НВО и сличних демократа покушава натурити компекс злочинца народу је само леп покушај.Наравно,богато награђен од налогодаваца.Твоје демокрацијско право је да се сложиш са њима.Моје није.И неће ми га натурити ни Чеда ни Соња ни Бруно ни слични.А ти поново прочитај шта је пре 70 год. написао др.Рајс о ткз.''политикчој елити'' Србије.Можда нађеш неку паралелу.Поздрав.
 
Грешиш друшкане.
Преостали Срби су и данас поносан народ.Сад што групација Југославена,комуниста,либерала,НВО и сличних демократа покушава натурити компекс злочинца народу је само леп покушај.Наравно,богато награђен од налогодаваца.Твоје демокрацијско право је да се сложиш са њима.Моје није.И неће ми га натурити ни Чеда ни Соња ни Бруно ни слични.А ти поново прочитај шта је пре 70 год. написао др.Рајс о ткз.''политикчој елити'' Србије.Можда нађеш неку паралелу.Поздрав.

Ne govorim o tome kako Srbi sami sebe gledaju, već kakva nam je reputacija. Ja se ne osećam pripadnikom zločinačkog naroda. Ponosan sam Srbin koji svoj ponos traži u borbama za nezavisnost od Turaka i borbama protiv agresora sa svih strana, u umetnosti i kulturi srpskog naroda u naučnim uspesima Srba koji su zadužili čovečanstvo. Borbe koje su bile uspešne omogućile su srpskim vojnicima pobedničke parade Parizom, članstva u svetskim akademijama, divljenje ljudi širom sveta
Našim vojskovođama su se klanjali narodi i državnici. Ko se danas klanja skorašnjim vojskovođama? Masa klinaca i ljudi ogorčenih na sve živo.

Ne, mene ne dodiruje ni jedna budala koja mi pokušava naturiti krivicu zločinca, meni je savest čista zato što volim one koji su doprineli ovom narodu, a osuđujem one koji su mu oduzeli.. Dodiruje me i boli to što Srbi slave gubitnike.
 
Ne govorim o tome kako Srbi sami sebe gledaju, već kakva nam je reputacija. Ja se ne osećam pripadnikom zločinačkog naroda. Ponosan sam Srbin koji svoj ponos traži u borbama za nezavisnost od Turaka i borbama protiv agresora sa svih strana, u umetnosti i kulturi srpskog naroda u naučnim uspesima Srba koji su zadužili čovečanstvo. Borbe koje su bile uspešne omogućile su srpskim vojnicima pobedničke parade Parizom, članstva u svetskim akademijama, divljenje ljudi širom sveta
Našim vojskovođama su se klanjali narodi i državnici. Ko se danas klanja skorašnjim vojskovođama? Masa klinaca i ljudi ogorčenih na sve živo.

Ne, mene ne dodiruje ni jedna budala koja mi pokušava naturiti krivicu zločinca, meni je savest čista zato što volim one koji su doprineli ovom narodu, a osuđujem one koji su mu oduzeli.. Dodiruje me i boli to što Srbi slave gubitnike.

Срби славе пораз на Косову.Срби славе Карађорђа.Срби славе губитак сваке друге мушке главе у 1 рату.Срби славе стварање Југославије која их коштала милиона глава.
Данашњи ткз. срби укидају војску и спремају припајање онима што их сатираше.
Да мало Срби гину за њиову демокрацију,доста су гинули за своју слободу.
Брига ме за репутацију Аустроугарске или Њемачке и њиове вредности.Никад ми добро мислили нису.Ал су ћутали,јер је Србин победио.Милионским жртвама.Које данас неки заборављају ради прикључења оним због којих су гинули.Е то боли.Жеља за додворавањем.Знате,мора се.И онда је морало.Ал је Србим изашо подигнуте главе.Ако буде поштовао себе опет ће.Тако и никако другачије.
 
Срби славе пораз на Косову.Срби славе Карађорђа.Срби славе губитак сваке друге мушке главе у 1 рату.Срби славе стварање Југославије која их коштала милиона глава.
Данашњи ткз. срби укидају војску и спремају припајање онима што их сатираше.
Да мало Срби гину за њиову демокрацију,доста су гинули за своју слободу.
Брига ме за репутацију Аустроугарске или Њемачке и њиове вредности.Никад ми добро мислили нису.Ал су ћутали,јер је Србин победио.Милионским жртвама.Које данас неки заборављају ради прикључења оним због којих су гинули.Е то боли.Жеља за додворавањем.Знате,мора се.И онда је морало.Ал је Србим изашо подигнуте главе.Ако буде поштовао себе опет ће.Тако и никако другачије.

Slave svoje poraze i slave ljude koji su im najvise zla naneli.
Milionske zrtve.
kada budes shvatio da su ti koje ti slavis najvise zla naneli ovom narodu pocev od Mladica , Karadzica, Milosevica...bice ti jasno.
I rekao bih da si iz zapadnih krajeva sto je trebala biti velika Srbija.
Ako si ovde , zato si ovde.
Zbog ovakvih koje slavis.
Jednom ce ti mozda biti jasno.
 
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/1...ica-oblepljen-plakatima-Bulevar-Ratka-Mladica
Bulevar Zorana Đinđića oblepljen plakatima "Bulevar Ratka Mladića"

Bulevar Zorana Đinđića jutros je ponovo osvanuo oblepljen plakatima sa natpisom Bulevar Ratka Mladića, javio je B92.
20580_bulevar-j-vucetic-blic_f.jpg

Prema izjavama ljudi koji žive u bulevaru, plakati su lepljeni tokom noći. Na plakatima je potpisan Pokret 1389.

Plakati su lepljeni po fasadama, na saobraćajnim znacima, na trafikama. Policija je tokom prepodneva izvršila uviđaj, a građani koji žive u ovom bulevaru bili su razočarani prizorom, dodaje B92.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нико није питао грађане кад је преименовао улицу.
А укуси су различити...:per: :per: :per:

Ali kaze B92!A kada oni to kazu,cela nacija poput tih gradjana bice razocarana tim prizorom!:hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Ма докле ће више већина грађана Србије да вређа поштен диктаторски анти-српски режим? Све то треба у логоре, како би режим несметано одвео један део Београда у ЕУ, пошто претходно прода остатак Србије.
 
Slave svoje poraze i slave ljude koji su im najvise zla naneli.
Milionske zrtve.
kada budes shvatio da su ti koje ti slavis najvise zla naneli ovom narodu pocev od Mladica , Karadzica, Milosevica...bice ti jasno.
I rekao bih da si iz zapadnih krajeva sto je trebala biti velika Srbija.
Ako si ovde , zato si ovde.
Zbog ovakvih koje slavis.
Jednom ce ti mozda biti jasno.

Ej momak!Dali ti stvarno mislis to sto pises?Treba da ti bude jasno to sto neko kao ti pokusava da, demagoskim floskulatima,nametne recidive kao jedinu istinu, varas se da ce proci!Zar nevidis ili se mozda plasis da priznas kako kojim danom takve teorije izmisljenih cinjenica,koje svesrdno pokusavas da odrzis kao jedinu relevantnu,polako ali sigurno jedna po jedna gubi svoj smisao.Razmisli malo o tome!Nemoj misliti da srpski narod noze vecito da se obmanjuje?NARAVNO DA NEMOZE!!!:rtfm:
 
Ма докле ће више већина грађана Србије да вређа поштен диктаторски анти-српски режим? Све то треба у логоре, како би режим несметано одвео један део Београда у ЕУ, пошто претходно прода остатак Србије.

Znaci kolonozacija?:eek::eek::eek:
 

Back
Top