Budva 2010

Hvala posto ljudi ocigledno bubaju da je pivo malo u trtokaderu 5eura pa zato pitam jos samo kako je stanje sa plazama jeli se na svim plazama placa ulaz to jeset da paltis suncobran i lezaljku i kolika je cena!
 
Naravno da ne, ulaz se ne naplacuje na nijednu gradsku plazu, osim na neke izvan budve ( samo par plaza do kojih mozes samo autom )

Svaka plaza po zakonu mora da ostavi 50% slobodno za peškire i suncobrane, tako da ti nije problem nigde da se smestiš.

Ležaljke se kreću otprilike 2 eur i suncobran isto tako, znači 6 eura komplet.
 
Bem li ga, smeštaj te ispadne 75 eur, povratna karta čini mi se oko 40-tak iz Beograda autobusom, za hranu imaš dosta restorana gde možeš za 4-5 eura da pojedeš čorbu salatu i "glavno jelo", pivce ti je oko 2.5 eura .....

Onda bolje lepo pođi u Sutomore, imam ja tamo druga koji izdaje 5 eura krevet ... i ima da ti bude više nego dovoljno :)
 
evo ja za par dana odoh sa deckom kod mojih dole, budva, kotor, sutomore, muo....
pa vam javljam
mada
ja sam kod rodbine, pa meni nikad nije skupo, msm ono...
imam gde da spavam imam sta da jedem
samo da se odvucem do plaze i to je to
a za nocnim zivotom nisam preterano luda
prelezala sam te decije bolesti da moram svaku noc negde zaglaviti
lepse mi otpadanje na terasi :)
 
Bem li ga, smeštaj te ispadne 75 eur, povratna karta čini mi se oko 40-tak iz Beograda autobusom, za hranu imaš dosta restorana gde možeš za 4-5 eura da pojedeš čorbu salatu i "glavno jelo", pivce ti je oko 2.5 eura .....

Onda bolje lepo pođi u Sutomore, imam ja tamo druga koji izdaje 5 eura krevet ... i ima da ti bude više nego dovoljno :)


...heheh...Avetinjo jel dobijaš procenat od druga....:lol::lol:
 
ljudi o5 sam dobio neko obavestenje da se mora imati pasos da bi se islo u crnu goru na more..
molio bi potvrdu da li moze se ici u crnu goru na more samo pomocu licne karte????
 
mi smo nosili pasose
ali moze i sa licnom kartom samo
vratila sam se sinoc
cene su sasvim normalne u budvi
msm, ja nisam izlazila po tim nazovi klubovima (ja to zovem seljane)
u prodavnicama i po restoranima i kaficima cene su normalne
msm, kad uporedim sa hrvatskom koja je bar duplo skuplja
crna gora mi dosla ko melem :)
 

Back
Top