Boris Tadić kandidat za političara godine u anketama u EU!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nema zato shto za tu nagradu niko ziv nije chuo i to nema nikakav uticaj na politchka zbivanja u Srbiji,dobio ne dobio shtafetu
ako cemo vec o nagradama i priznanjima Djokovicevo osvajanje Australian Open-a je nemerljivo veci politichki dogadjaj jer je sport politika...ili ono oko shar planinca-to su prave politichke teme koje se tichu simbola koji definishu i kreiraju stvarmnost a ne ova zuta shtampa za mase koja je bezznachajna
ovo je samo tapshanje po ramenu 1 poslushnika da izvrshava zadatke u budutje s revoshtju a i uz malo osetjaja samoposhtovanja....kao fora...bar sam dobio nagradu
ali jeste politika sve oko vesti i kako mediji to plasiraju kao politichki vaznu vest:)
missim srbija od davanja bone boTi za poslushnost ima jako jako velike koristi...srbija-to sam ja i te fore:hahaha:
Ma nije njega briga za Srbiju,ali ako ta nagrada podrazumeva i novac,moći će posle da drži tribine po belom Svetu gde će da dolaze slični njemu i zaradi poneki dolar...tako da ćemo manje morati da se bavimo njegovim finansijama.Kapiš?
 
Ti u to verujes?
Ako je tako mozda bi ti trebao da se javis na VMA dok nije kasno :D

ni ja ne verujem. crnogorac ***** e to ne mogu verovati.
nemaju oni vremena ni za svoje zene a kamoli i za muskarce od silno direktorovanje i vladanje sa strane drzave. pre ce biti da mu je zena u manastir zbrisala zbog to sto je pored njega zaboravila sta je seks pa joj je onda svejedno zivi li sa muskarci il sa zene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top