Boris Tadić kandidat za političara godine u anketama u EU!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde nam sad taksativno navedi kako to Tadic rastura Srbiju.

kosovo je bilo proba na kojoj je presednik srbije pokazao zapadu da nece biti problema ni sa vojvodinu ni sa sandzak ni sa presevsku dolinu ako narod u ti regioni odluci da se ocepi. tako ce i biti i tako se rastura srbija.
a ti sto si glasao za tadica bices u ocima srpskog naroda isto kao i oni koji su glasali za milosevica. obelezeni u srpsku istoriju kao osobe koje su saucestvovale u najvecoj izdaji srbije nesto slicno ko sto srbija i danas poslem 6 vekova pamti vuka brankovica
i na nesrecu srpskog naroda i taj je bio djetic
 
kosovo je bilo proba na kojoj je presednik srbije pokazao zapadu da nece biti problema ni sa vojvodinu ni sa sandzak ni sa presevsku dolinu ako narod u ti regioni odluci da se ocepi. tako ce i biti i tako se rastura srbija.
a ti sto si glasao za tadica bices u ocima srpskog naroda isto kao i oni koji su glasali za milosevica. obelezeni u srpsku istoriju kao osobe koje su saucestvovale u najvecoj izdaji srbije nesto slicno ko sto srbija i danas poslem 6 vekova pamti vuka brankovica
i na nesrecu srpskog naroda i taj je bio djetic
I onda ce me stici kletve predaka do 11 kolena. Kuku mene u dom :dash:
O cemu pricas i kako znas da sam glasala za Borisa? Bilo je i drugih demokratskih kandidata :per:
 
Nemoj tako, ima da te napadnu Šešeljevi fanovi. Koliko ja znam od pomenutih je samo on stranac. A i Radeta je do skoro imala državljanstvo BIH. ;)

dobro od nji je samo nikolic nas. i nije vazno di si rodjen vec di su ti koreni jer covek se menja al gen je ipak gen. dokazano.
svima ovima za koje se zna da nemaju veze sa srbiju treba traziti vizu kad dolazu u srbiju ukljucujuci i tadica
 
dobro od nji je samo nikolic nas. i nije vazno di si rodjen vec di su ti koreni jer covek se menja al gen je ipak gen. dokazano.
svima ovima za koje se zna da nemaju veze sa srbiju treba traziti vizu kad dolazu u srbiju ukljucujuci i tadica

Ти изгледа преферираш оног болида Ковачевића као чистог Шумадинца осим можда презимена :thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top