blah

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
јој силвере ал стварно је страшно ако си ти некоме муж међународни кривични суд би требао да отвори један департмент за такве
 
A ne, trenutno to ne zelim.
Trenutno bi mi bilo interesantnije da vidim tebe i Kreptokok u obracunu uma. :hahaha:

крепто и мене никад неш виђети да се свађамо мислим може она мене да нападне ал ја нећу узвратити
можда нас видиш једном евентуално у неком тандему
 
крепто и мене никад неш виђети да се свађамо мислим може она мене да нападне ал ја нећу узвратити
можда нас видиш једном евентуално у неком тандему
Ko je pominjao svadju? Pre sam mislio na zdravorazumsku razmenu suprotnih misljenja.
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

Zavisi i koga smotaju. :lol:
 
сазнала сам начин како да останем на дијети
уђем у стање хистерије и појачаног лучења адреналина и мозак не детектује глад али много је тешко бити хистеричан цео дан
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

Udaj se pa ces da vidis , :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top