blah

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bem mu zeno stoji iza svojih reci bez obzira ko sta kaze :confused:
:cmok2:

Ne zelim moja porodica mi je previse vazna da bih dozvolila da pojedinci pljuju po tome
samo sam zelela da kazem da me nije brak kao brak usrecio i ne smatram da sam uhvatila boga za mooda zato sto sam se udala i ne nije to vrhunac i smisao zivota ali ono sto nas dvoje u tom braku imamo,odnos koji smo izgradili to me cini i srecnom i ponosnom
 
Ne zelim moja porodica mi je previse vazna da bih dozvolila da pojedinci pljuju po tome
samo sam zelela da kazem da me nije brak kao brak usrecio i ne smatram da sam uhvatila boga za mooda zato sto sam se udala i ne nije to vrhunac i smisao zivota ali ono sto nas dvoje u tom braku imamo,odnos koji smo izgradili to me cini i srecnom i ponosnom

e bravo za post :klap:
 
Pa nekima pada tesko jer zele da imaju nekog pored sebe a ne da budu same,.

зато што су људи толико јадни и немају никакво утемељење у себи па гледају како да енергетски и емотивно исцрпе другога да би створили утемељење у нечему, и то зову неком љубављу
најжалији су ми они који не затварају уста и торочу као старци као и они који стално морају да имају партнере.
празне љуске од јајета
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

ovaj...samohrani kucni ljubimac? :eek:
 
зато што су људи толико јадни и немају никакво утемељење у себи па гледају како да енергетски и емотивно исцрпе другога да би створили утемељење у нечему, и то зову неком љубављу
најжалији су ми они који не затварају уста и торочу као старци као и они који стално морају да имају партнере.
празне љуске од јајета
Nisam mislio na tu vrstu ljude, pijavice ili posesivne. Mislio sam na normalnu ljubav.
Krojacice, ti me bas asociras na Reakcionu formaciju. Ili je to samo predstava za svet.
Ajdemo dedukcijom. Covek je drustveno bice, Krojacica je covek , prema tome------>Krojacica je drustveno bice ma koliko negirala.
Covek ima seksualne nagone. Krojacica je covek, prema tome...dabome.
I da,mislim da ni ti ne bi volela da ostanes baba devojka u starosti. Izrazom baba devojka ne obuhvatam samo neudate zene, nego uopste usamljene zene. Ne mopras da budes udata, ali normalno je zeleti da imas zivotnog saputnika.
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:
Evo ovako:
Imaju materijalnu sigurnost
Ne razmisljaju ni o cemu posebno,osim o njegovoj mami
Ako muz ne hebe mnogo odnos mama-sin ,onda se zakace za sestru:roll:
Ako je i od sestre odbije,onda se uhvate za muzevljevog zeta:dash:
Ako lik u toku bracnog zivota kupi novi stan,automatski je pola njeno
Dobiju auto,obicno kvalitetan
Imaju budalu koji ce non stop da im se pravda,a i same su kvarne
Vole da se proku.rce pred prijateljicama kako su navatale savremenog i in tipa
Dobiju skoro sve,unesu u brak skoro nista,i duze zive od muskaraca:dash:
Znaci,imaju vremena da se jos jednom udaju,i stihijski prodaju imovinu koju je stekao onaj prvi:sad2:
 
не желим да имам животног сапутника :neutral:
желим само да имам одређен број мушкараца који ће ми бити на располагању за крeсање или филозофске расправе
али да неко хода мој живот поред мене или да живи у мом стану и огледа се у огледалу у ком и ја - не.
 
Evo ovako:
Imaju materijalnu sigurnost
Ne razmisljaju ni o cemu posebno,osim o njegovoj mami
Ako muz ne hebe mnogo odnos mama-sin ,onda se zakace za sestru:roll:
Ako je i od sestre odbije,onda se uhvate za muzevljevog zeta:dash:
Ako lik u toku bracnog zivota kupi novi stan,automatski je pola njeno
Dobiju auto,obicno kvalitetan
Imaju budalu koji ce non stop da im se pravda,a i same su kvarne
Vole da se proku.rce pred prijateljicama kako su navatale savremenog i in tipa
Dobiju skoro sve,unesu u brak skoro nista,i duze zive od muskaraca:dash:
Znaci,imaju vremena da se jos jednom udaju,i stihijski prodaju imovinu koju je stekao onaj prvi:sad2:
Znaci, da mozes da vratis vreme nikada se ne bi ozenio?
 
не желим да имам животног сапутника :neutral:
желим само да имам одређен број мушкараца који ће ми бити на располагању за крeсање или филозофске расправе
али да неко хода мој живот поред мене или да живи у мом стану и огледа се у огледалу у ком и ја - не.
Reakciona formacija.
 
Da ne pominjem sitnice koje zivot znace,tipa sta sutra,kako otici na letovanje,kako ispostovati prijatelje koji ti sutra trebaju,kako mnoziti pare koje opet one trose,kako pomoci familiji a treba i tebi,ma nemoj da se ljutite ali katastrofa ste:evil:
 
каквог страха, сине? зашто свако мора да има страх? страх да ћу бити остављена?
па како да ме боли кад ме смарач остави, како?
бај д веј, не мислим на класичне смараче, него на животне смараче, којима је читав живот испразни смор
 
Dobro,a zasto je tvoj zivot nesto sto se treba zasluziti,pored njihovog?:mrgreen:
Valjda i oni imaju zivote:mrgreen:

не разумеш.
нико до мене није достојан мог живота јер је мој.
то исто важи и за друге.
ја не желим да ми ико запишава територију и троши моје драгоцено време које могу да потрошим на много моћније ствари
 
A sta vi unosite?:)
A sta ako neki od nas realno izgledaju markantnije od vas?
Ko kome onda treba da unese kintu?
Jesmo li ravnopravni ili ne?:mrgreen:

a za sta je sve placas? i koliko kosta recimo pu.senje a koliko peglanje
znas mislim da su napravili vec robote koji lice na ljude..i mislim da je to mnogo profitabilnija investicija
a i onako ne zasluzujes ljudsko bice...mislim ne zasluzujes ni kucnog ljubimca
 
каквог страха, сине? зашто свако мора да има страх? страх да ћу бити остављена?
па како да ме боли кад ме смарач остави, како?
бај д веј, не мислим на класичне смараче, него на животне смараче, којима је читав живот испразни смор
Strah da ces biti povredjena. A na pitanje zasto sve mora da ima strah? Sta ocekujes da ti odgovorim? Otkud ja znam zasto mora?Jednostavno strah ima ulogu da nas stiti .Naravno ne mislim na one panicne strahove, fobije mada i oni imaju ulogu zastitnika.
Drugo, i ne treba da te boli kada te smarac ostavi. Jednostavno nemoj biti sa smaracem. Ne pricamo ovde o smaracima ili tacnije receno onima koje ti dozivljavas kao smarace.
Pricamo o osobama za koje ti smatras da su vredni tvoje ljubavi i postovanja.E to boli.
 
a za sta je sve placas? i koliko kosta recimo pu.senje a koliko peglanje
znas mislim da su napravili vec robote koji lice na ljude..i mislim da je to mnogo profitabilnija investicija
a i onako ne zasluzujes ljudsko bice...mislim ne zasluzujes ni kucnog ljubimca
Kako ti mozes znati sta ja zasluzujem?:confused:
Zivot cine mnogi postupci,ti moje ne znas:confused:
Kroz realne situacije,kad su potrebna velika kojones.
Zasto mislite da ste samo vi Bogom dane?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top