blah

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
да, али зашто јој тешко пада да буде бабадевојка?
ви се стварно задовољавате неким објашњењима која захтевају минимални ментални напор
 
па не, ја вам овде нудим објашњење које ће променити историју а ви мени ту неке бабе девојке
то ти је у равни ј ебања са петром паном :(
 
па не, ја вам овде нудим објашњење које ће променити историју а ви мени ту неке бабе девојке
то ти је у равни ј ебања са петром паном :(

a ne slazem se ja to sa tvojom teorijom reprodukcije..jer moze da se odvija i bez privodjenja
 
ко је рекао да не може, уоште није у томе поента
него у дубоко утиснутом подсвесном осећају
из кога после тај осећај среће и задовољства у браку и потиче
нема других женки да ти дирају партнера, нема никога да те омета у правњењу порода, тле за наставак твоје врсте је сигурно, заштићено од предатора, па напр сијаш од среће а не можеш рационално да објасниш што сијаш од среће, шта си то у браку добила
осим неким традиционалистичким трабуњањима
 
ко је рекао да не може, уоште није у томе поента
него у дубоко утиснутом подсвесном осећају
из кога после тај осећај среће и задовољства у браку и потиче
нема других женки да ти дирају партнера, нема никога да те омета у правњењу порода, тле за наставак твоје врсте је сигурно, заштићено од предтора, па сијаш од среће а не може риба рационално да објасни што сија од среће, шта је то у браку добила
осим неким традиционалистким трабуњањима

nema drugih zenski da ti diraju partnera? uh :)
 
nema drugih zenski da ti diraju partnera? uh :)

па знаш како, на почетку брака нико не помишља на друге жене, зато се на почетку брака сија од среће највише. тад се и хвалиса. јој, удала сам се
нећеш чути некога како ти пун среће и у екстази каже: јој, удала сам се пре 25 година, види ми прстен!
после, кад страсти опадају, тад креће сумња, брак постаје затвор и тако то, одатле сви вицеви о браку
немо сад да извлачиш из контекста и брак има неке своје степене развоја :)
 
Pa to je valjda najvažniji korak u životu, mislim, nađeš nekog ko oće da te ženi, znači nisi za bacanje, sposobna si da nađeš muža; on će od sad da se brine za tebe...ti ćeš sediš i uživaš, decu da rađaš, leba da mesiš, više ne moraš da izlaziš i da se pre toga sređuješ u nadi da ćeš ga smuvati itd itd itd:lol:

wow. to sam cuo samo na radiju. valjda tako ste vaspitane da neko vam treba da odzivite taj zivot kao necije zene, da sto kazes uzivate radjajuci i kuvajuci. uzas jedan.

ja nikad nisam upoznao kazem takvu ribu, znam da ih ima ali nisam bio te srece. u stvari da jesam vezivao bih je za radijator kad izlazim iz kuce, mislim zbog nje same, uzivala bi u tome.
 
волиш га јер ти купује пљескавицу?
а што ти је битно да добијеш пљескавицу у два у ноћ?
да би задовољила свој гурмански нагон?
па на онога ко ти то омогући као пројектујеш неку љубав

е шта све људи неће измислити лол
 
wow. to sam cuo samo na radiju. valjda tako ste vaspitane da neko vam treba da odzivite taj zivot kao necije zene, da sto kazes uzivate radjajuci i kuvajuci. uzas jedan.

ja nikad nisam upoznao kazem takvu ribu, znam da ih ima ali nisam bio te srece. u stvari da jesam vezivao bih je za radijator kad izlazim iz kuce, mislim zbog nje same, uzivala bi u tome.

bez takvih gadnih komentara
 
o jeste prokleti..eto devojka obrisa post
i ne to njeno mi ne zvuci uopste tako gadno kao ono danas...bar ga nisam tako dozivela

i ne ne treba niko da se stidi onoga sto misli..mene je zanimalo zasto
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top