blah

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strah da ces biti povredjena. A na pitanje zasto sve mora da ima strah? Sta ocekujes da ti odgovorim? Otkud ja znam zasto mora?Jednostavno strah ima ulogu da nas stiti .Naravno ne mislim na one panicne strahove, fobije mada i oni imaju ulogu zastitnika.
Drugo, i ne treba da te boli kada te smarac ostavi. Jednostavno nemoj biti sa smaracem. Ne pricamo ovde o smaracima ili tacnije receno onima koje ti dozivljavas kao smarace.
Pricamo o osobama za koje ti smatras da su vredni tvoje ljubavi i postovanja.E to boli.

прво, немам страх да ћу бити повређена.
једноставно ме заболе кита јер сам се учврстила у уверењу да нешто не штима у животу у двоје, губиш суштину и туђу пројектујеш на своју.
ето, једино тога се плашим у вези, да ће ми пажња попустити и неки део мене склизнути у другога што ми је очајно, јадно, дезинтеграција и распадање сопства.
друго, нико није вредан моје љубави и поштовања осим пар особа за које знам да ме никад неће оставити јер једноставно ми се не познајемо, ми нисмо другари, ми смо једно и то је то
све остале категорије људи су смарачи и потребна им је велика вештина да постану ови горе
и немој мерити неким класичним аршинима мој живот, неће ти дијагноза бити добра па ћемо се гањати овуда целу ноћ.
 
Poslednja izmena:
прво, немам страх да ћу бити повређена.
једноставно ме заболе кита јер сам се учврстила у уверењу да нешто не штима у животу у двоје, губиш суштину и туђу пројектујеш на своју.
ето, једино тога се плашим у вези, да ће ми пажња попустити и неки део мене склизнути у другога што ми је очајно, јадно, дезинтеграција и распадање сопства.
друго, нико није вредан моје љубави и поштовања осим пар особа за које знам да ме никад неће оставити јер једноставно ми се не познајемо, ми нисмо другари, ми смо једно и то је то
све остале категорије људи су смарачи и потребна им је велика вештина да постану ови горе
и немој мерити неким класичним аршинима мој живот, неће ти дијагноза бити добра
Upravo sam i ovakav odgovor ocekivao.
Reakciona formacija. Klasican primer.

p.s Lepojka, nema ljutis :rumenko: :heart:
 
али реакциона формација :hahaha:
каква бедна психологија
је л ти тако исто верујеш још увек у њутнову хомогену светлост и не стидиш се то да признаш?
 
Kako ti mozes znati sta ja zasluzujem?:confused:
Zivot cine mnogi postupci,ti moje ne znas:confused:
Kroz realne situacije,kad su potrebna velika kojones.
Zasto mislite da ste samo vi Bogom dane?

mh ja komentarisem ono sto vidim sto si ti sam napisao
da sutra moj muz dodje i napise to sto si ti ne znam sta bih radila od sopstvene sramote sto sam sa tako nekim gradila tako nesto
na pitanje ti necu odgovoriti...glupo je da nekom ko je stariji desetak godina od mene objasnjavam zasto je drugo ljudsko bice vrednije od ega, ku.rca i kinte
ne mislim da je iko Bogom dan...ali ti mislis...
 
али реакциона формација :hahaha:
каква бедна психологија
је л ти тако исто верујеш још увек у њутнову хомогену светлост и не стидиш се то да признаш?
Opet si editovala post? :D
Sto se tice pitanja o verovanju, verujem u moju struku ali smatram da ne treba biti iskljuciv.
A sto se tice Njutna i homogene svetlosti, ja pojma nemam sta je to, tako da ne mogu da ti odgovorim. Jako malo znam o Njutnu...znam da je imao ADHD, kao i Ajnstajn, uostalom.
I nema potrebe da se ljutis, nije mi bila namera da te uvredim.
 
mh ja komentarisem ono sto vidim sto si ti sam napisao
da sutra moj muz dodje i napise to sto si ti ne znam sta bih radila od sopstvene sramote sto sam sa tako nekim gradila tako nesto
na pitanje ti necu odgovoriti...glupo je da nekom ko je stariji desetak godina od mene objasnjavam zasto je drugo ljudsko bice vrednije od ega, ku.rca i kinte
ne mislim da je iko Bogom dan...ali ti mislis...
Netacno,ja samo mislim da se vi hvatate za nesto uzviseno u vasu korist,bez obzira na godine,i tu sam odreagovao
Ne zalecem se bas lako u bilo kakve ozbiljnije polemike.Ali,citajuci vase predhodne postove,jasno se primecuje Vasa plava krv uvijena u celofan.
E,pa zahebite:)
 
kaze mi zena danas pa udata sam ponosno pokazujuci prsten i sa kvazi sramezljivim smeskom a prsti sva od ponosa

daklem za sve udate zene...deder neki dobar argument...da me razuverite....
sta je to tacno sto zena dobija udajom?

dakle osim reprodukcije...jer za to i ne mora..i nemoj da je neko slucajno spomenuo seks kad je veoma poznata stvar da ga u braku generalno ima manje

dakle sta je ono sto cini zene ponosim sto su smotale bilo kog predstavnika muske rase? :lol:

pazi kad ne mogu da se setim nijednog jedinog razloga,,,,,,,,ali uvek kazem mojim drugaricama koje nisu udate
sestro udaj se i ti...sto tebi da bude bolje nego meni:p
 
Opet si editovala post? :D
Sto se tice pitanja o verovanju, verujem u moju struku ali smatram da ne treba biti iskljuciv.
A sto se tice Njutna i homogene svetlosti, ja pojma nemam sta je to, tako da ne mogu da ti odgovorim. Jako malo znam o Njutnu...znam da je imao ADHD, kao i Ajnstajn, uostalom.
I nema potrebe da se ljutis, nije mi bila namera da te uvredim.
ок милојчице
 
Nem pojma.
Vidim ja jedino da se gubi.
Ok, mož' možda nešto i da se dobije, al' uglavnom neko završi kao Bel Šamharot.
Samo je pitanje ko i kada.
Možda i oboje.
Nije to zdravo.
Nou, nou, nou.
Al' opet.
Lepo je imati nekoga da ti skuva supicu kad si bolestan.
 
mhm silver ja se samo trudim da jos uvek verujem da postoji nesto izmedju jao imam prsten na ruci ravno dobih sedmicu na lotou odo na ibicu da uzivam ko covek i ja joj placam ona mi hrani ego jer u svakom slucaju vredi manje od mene
se.rem ti se ja na takav svet
plava krv? :lol: kakva glupost...znaci potrebna je plava krv da bi gledao nekog kao coveka
 
кад кажеш омаловажавати онда се сматра да је то што је омаловажавано истинска и права вредност
ко то каже да је удата жена истинска и права вредност?
 
Zene,mozemo imati jako kvalitetnu spiku.I uvek cu kao savremeni covek da razumem i vas.
Necu ni sakriti da mi je neka simpaticna od vas.To nije nista podmuklo ili kvarno sa moje strane.
Ali,kad pocnete da kenj.ate po muskarcima generalno,na Silvera ne racunajte:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top