Besplatne studije za sve koji se izjasne ko Srbi :)

eremita:
Осим три НОТОРНЕ ЛАЖИ које си написао, морам да те обавестим да НИСАМ ни из Босне а ни из Крајине.....Београђанин сам а даље порекло је округ Шабачко -Лознички.....
А ДА НИСИ СРБИН ТО СЕ ВИДИ ИЗ АВИјОНА..... 8-)
Dete, smanji malo tu radikalsku agresivnost. Navedi neke cinjenice da Srbi tamo nemaju prava. Imaju sve sto i ti u Srbiji, cak i vise u nekim stvarima
 
Kartman:
Dete, smanji malo tu radikalsku agresivnost. Navedi neke cinjenice da Srbi tamo nemaju prava. Imaju sve sto i ti u Srbiji, cak i vise u nekim stvarima

Ниси одговорио да ли си Србин, ЈугослАвен, полутан.....српска комуњара.......или кхм.......???


Само пази како даље одговараш, да не буде:








п.с. Нисам радикал.
 
Moraju Srbi da gledaju onog shljama i degenerika kako peva one pesme i ostale shljamove sa sve onima iz sabora im. Povrtanike ubijaju. Ostali shljam dodje na temu o zrtvama ustasha i pricha kako su Srbe prcali Turci, ili pricha o tome da su chetnici pravili iste takve zlochine. Mnogima ne daju da se vrate zato shto su "chetnici", a krivi su jedino zato shto nisu hteli da budu ovce za klanje kao u drugom svetskom ratu. Hocesh josh chinjenica? Kako te nije sramota? Imash li ti savest? Da li znash da sagledash istinu?
 
eremita:
А СВИ СРБИ СУ НАША ДЕЦА ! 8-)

ja ne znam jesi li im ti otac ili majka ali znam da su ta deca nahebala... :confused:

ps.odoh da jedem malo marmeljade
 

Prilozi

  • images11.jpeg
    images11.jpeg
    2,9 KB · Pregleda: 30
hedon29:
Moraju Srbi da gledaju onog shljama i degenerika kako peva one pesme i ostale shljamove sa sve onima iz sabora im. Povrtanike ubijaju. Ostali shljam dodje na temu o zrtvama ustasha i pricha kako su Srbe prcali Turci, ili pricha o tome da su chetnici pravili iste takve zlochine. Mnogima ne daju da se vrate zato shto su "chetnici", a krivi su jedino zato shto nisu hteli da budu ovce za klanje kao u drugom svetskom ratu. Hocesh josh chinjenica? Kako te nije sramota? Imash li ti savest? Da li znash da sagledash istinu?
e ajd ne kenjaj. u Hrvatskoj imam dosta prijatelja Srba i oni nemaju problema. U Bosni takodje. ali ocigledno je da ste jako mladi, zadojeni SPS-ovskim patriJotizmom. Izadjite malo iz Srbije, pogledajte malo kako funkcionise svet. To nisu cinjenice sto si naveo vec lupetanja.
 
eremita:
Не можеш ни једног Србина назвати "НЕКИ СТРАНАЦ" - јер је Србија његова матична држава.

Нисте ни ти а ни они који подржавају такве ставове НАВЕЛИ НИ ЈЕДНУ ДРЖАВУ КОЈА ИМА СЛИЧНА РЕШЕЊА ОНИМА ЗА КАКВА СЕ ВИ ЗАЛАЖЕТЕ ! :roll:


Eremita, tvoja teorija nije jednostavno održiva.

Ne možemo dozvoliti da naša deca budu kažnjena zato što su rodjena ovde. Ja sam 100% sigurna da moja ćerka, koja je odličan djak i ima veliko znanje, zato što smo mi mnogo, mnogo uložili u to dete, ne može da se poredi sa nekim mediokritetom iz neke nedodjije iz Bosne, Hrvatske ili ako hoćeš i Kosova.

To sam ja doživela i sigurno neću dozvoliti da se to desi i njoj. Doći ću do ministarstva prosvete, tužiću državu, uradiću sve što treba da zaštitim njena i svoja prava.. Ja ovoj državi plaćam porez i moje dete, tvoje dete, deca svih nas imaju prava na neke pogodnosti zbog toga. Ne želim da plaćam porez za dete nekog lezilebovića, zbog viših nacionalnih interesa.

Ako država želi da zaštiti nacionalni interes svojih gradjana u državama ukojima su manjina, neka to radi onako kako to sve države u svetu rade, a ne na štetu svojih gradjana i to populacije koja im je najpotrebnija - dece.

Sramota jedna, jedna fašistička ideja, protiv koje ću se boriti svim silama.

Zato ne udaraj na kartu nacionalizma, to je besmislica, na ovaj način najveću štetu čine svojim gradjanima. Ovi će doći i otići, a mi koji ovde živimo u najvećem broju slučajeva ćemo tu i ostati.
 
Registra:
Eremita, tvoja teorija nije jednostavno održiva.

Ne možemo dozvoliti da naša deca budu kažnjena zato što su rodjena ovde. Ja sam 100% sigurna da moja ćerka, koja je odličan djak i ima veliko znanje, zato što smo mi mnogo, mnogo uložili u to dete, ne može da se poredi sa nekim mediokritetom iz neke nedodjije iz Bosne, Hrvatske ili ako hoćeš i Kosova.

To sam ja doživela i sigurno neću dozvoliti da se to desi i njoj. Doći ću do ministarstva prosvete, tužiću državu, uradiću sve što treba da zaštitim njena i svoja prava.. Ja ovoj državi plaćam porez i moje dete, tvoje dete, deca svih nas imaju prava na neke pogodnosti zbog toga. Ne želim da plaćam porez za dete nekog lezilebovića, zbog viših nacionalnih interesa.

Ako država želi da zaštiti nacionalni interes svojih gradjana u državama ukojima su manjina, neka to radi onako kako to sve države u svetu rade, a ne na štetu svojih gradjana i to populacije koja im je najpotrebnija - dece.

Sramota jedna, jedna fašistička ideja, protiv koje ću se boriti svim silama.

Zato ne udaraj na kartu nacionalizma, to je besmislica, na ovaj način najveću štetu čine svojim gradjanima. Ovi će doći i otići, a mi koji ovde živimo u najvećem broju slučajeva ćemo tu i ostati
.
Лепо речено8-)......Већина београђана нема резервну земљу, новац шта год ,а ови хм,дођоши итекако имају:roll::roll::roll:......
 
Ja bih najiskrenije voleo da je to tako, ali nije. Hocesh da kazesh da povrtanici nisu ubijani? Dovoljno je da je ubijen i samo jedan pa da drugi ne pozele da se vrate. Vlada vam odobrava pesme u kojima se velichaju najmonstruozniji zlochini, a pritom su skoro upuceni oshtri protesti protiv okupljanja chetnika na Ravnoj gori, nashem kosharkashu je zabranjeno da igra zbog tetovaze Draze Mihajlovica, koji je bio antifashista. Shta je onda problem, da nije to shto je Srbin, i shto je bio protiv srpskih ubica? To shto je vojvoda Djujic(chetnik) sprechio da pobiju onoliko Srba koliko su hteli?
 
Registra:
Eremita, tvoja teorija nije jednostavno održiva.

Ne možemo dozvoliti da naša deca budu kažnjena zato što su rodjena ovde. 1) Ja sam 100% sigurna da moja ćerka, koja je odličan djak i ima veliko znanje, zato što smo mi mnogo, mnogo uložili u to dete, ne može da se poredi sa nekim mediokritetom iz neke nedodjije iz Bosne, Hrvatske ili ako hoćeš i Kosova.
To sam ja doživela i sigurno neću dozvoliti da se to desi i njoj. Doći ću do ministarstva prosvete, tužiću državu, uradiću sve što treba da zaštitim njena i svoja prava.. Ja ovoj državi plaćam porez i moje dete, tvoje dete, deca svih nas imaju prava na neke pogodnosti zbog toga. Ne želim da plaćam porez za dete nekog lezilebovića, zbog viših nacionalnih interesa.

Ako država želi da zaštiti nacionalni interes svojih gradjana u državama ukojima su manjina, neka to radi onako kako to sve države u svetu rade, a ne na štetu svojih gradjana i to populacije koja im je najpotrebnija - dece.

2) Sramota jedna, jedna fašistička ideja, protiv koje ću se boriti svim silama.

Zato ne udaraj na kartu nacionalizma, to je besmislica, na ovaj način najveću štetu čine svojim gradjanima. Ovi će doći i otići, a mi koji ovde živimo u najvećem broju slučajeva ćemo tu i ostati.

1) регистра, не лупетај... ако је све тако као што кажеш и ако твоја ћерка положи пријемни, упадне на буџет и буде добар студент, неће јој нико сметати...

2) нервира ме често посезање за појмом фашизам у недостатку ваљаних аргумената


и нико није рекао да ће срби ван србије студирати на штету србијанаца... њима је дата шанса да ако положе пријемни упишу студије на терет буџета... наравно, ако почну да падају године, прећи ће на режим самофинансирајућих
 
јбт, моји преци живе већ 300 година у Шумадији па се ја не хватам глупих фора као: "угрожавају ме срби ван србије"... мислим, то може бити само аргумент губитницима, тј. изговор за сопствену неспособност
 
De_Sisti:
јбт, моји преци живе већ 300 година у Шумадији па се ја не хватам глупих фора као: "угрожавају ме срби ван србије"... мислим, то може бити само аргумент губитницима, тј. изговор за сопствену неспособност

пардон, глупо сам се изразио..... да скратим, ја имам србијанске корене 300 година уназад
 
De_Sisti:
и нико није рекао да ће срби ван србије студирати на штету србијанаца... њима је дата шанса да ако положе пријемни упишу студије на терет буџета... наравно, ако почну да падају године, прећи ће на режим самофинансирајућих
Svima je data šansa, to stoji, ali šansa se smanjuje kako se povećava "masa". Čemu to?

I ne razumem zašto je uteha da će neko eventualno preći na režim samofinansirajućih? Kad pričaš o upisu, to da li će neko pasti 2. ili 3. godinu i izgubiti status je potpuno irelevantno.
 
medved_bg:
Svima je data šansa, to stoji, ali šansa se smanjuje kako se povećava "masa". Čemu to?

I ne razumem zašto je uteha da će neko eventualno preći na režim samofinansirajućih? Kad pričaš o upisu, to da li će neko pasti 2. ili 3. godinu i izgubiti status je potpuno irelevantno.

конкуренција је увек добродошла....


пс.искрено, мислим да би РС требало више да реади на афирмацији Бањалучког универзитета
 
Kartman:
pa ciji pasos imaju, kome placa porez, el Srbiji? oni su stranci, ako hoce da studiraju ovde neka plate. mi to placamo za svoju decu a ne tamo za neke sa strane. Vide le ti kako su Madjari oladili na referendumu Madjare iz Vojvodine za dvojno drzavljanstvo? Tako bi trebalo i mi da uradimo sa ovim prekodrinskim Srbima
Ma nemoj,sta mi naprica! Koji si ti faktor da kazes meni i ostalima da nam ne treba dati drzavljanstvo Srbije kao maticne zemlje???!!! Koji faktor,reci! Imam srpsko drzavljanstvo,na tvoju nesrecu!
 

Back
Top