Beosong i Eurosong 2013.

Bitno da ovi drugi nisu zakazali...


Pa šta znam,ukusi su različiti. Meni se ne dopada muzika od koje me bole uši, ali to je valjda sad moderno. Ovo i nije pesma nego zbrka visokih tonova , ali sam pretpostavila da će pobediti pa nisam baš ni malo iznenađena.
 
U dubini duše, iako smo svi, pa i ja, naglas vikali da će Dule pobediti, sam znao da će Maretove 3 pobediti. Samo mi je žao Nevene, nakon dečjeg ESC i onako lepog nastupa i početka karijere, doživeće ovakvu blamažu sa ove dve. Bićemo gore plasirani nego sa Cipelom...

A tako se sve lepo poklopilo za Duleta, etno stil, tako je bilo sve stvoreno za pobedu... :(

E, moj Mare, e moja Prva televizijo. I posle recite ko truje našu decu, Pink sa Svilarem, koji na ovakva takmičenja makar šalje svoje najkvalitetnije što ima, ili Prva, Mare, Tucakovićka, sa sve nakaradnim simbolima i stajlinzima kao da su sa šipke sišle?!?

Pa njih 3 sa onoliko glasačkog tela naloženih klinki nisu imali ni pravo da učestvuju zajedno na ESC, tj. da učestvuju uopšte, tek nakon završenog takmičenja. E, moj Dule, šta si dočekao, ko da te pobedi! A ajde nek mi samo jedno neko kaže, da li je pravedno da se trio koji ima jako glasačko telo kao da je na izborima, takmiči sa Saškom?

Ovo je teška nepravda. Svi se moraju žaliti, na kraju će ispasti da je Maja bila u pravu. Mi smo stvarno stoka!!! :dash:
 
U dubini duše, iako smo svi, pa i ja, naglas vikali da će Dule pobediti, sam znao da će Maretove 3 pobediti. Samo mi je žao Nevene, nakon dečjeg ESC i onako lepog nastupa i početka karijere, doživeće ovakvu blamažu sa ove dve. Bićemo gore plasirani nego sa Cipelom...

A tako se sve lepo poklopilo za Duleta, etno stil, tako je bilo sve stvoreno za pobedu... :(

E, moj Mare, e moja Prva televizijo. I posle recite ko truje našu decu, Pink sa Svilarem, koji na ovakva takmičenja makar šalje svoje najkvalitetnije što ima, ili Prva, Mare, Tucakovićka, sa sve nakaradnim simbolima i stajlinzima kao da su sa šipke sišle?!?

Pa njih 3 sa onoliko glasačkog tela naloženih klinki nisu imali ni pravo da učestvuju zajedno na ESC, tj. da učestvuju uopšte, tek nakon završenog takmičenja. E, moj Dule, šta si dočekao, ko da te pobedi! A ajde nek mi samo jedno neko kaže, da li je pravedno da se trio koji ima jako glasačko telo kao da je na izborima, takmiči sa Saškom?

Ovo je teška nepravda. Svi se moraju žaliti, na kraju će ispasti da je Maja bila u pravu. Mi smo stvarno stoka!!! :dash:



Ma što da se žale. I pre takmičenja su svi sve znali, pa šta sad.
Ova pesma je živa groza.
Dušan je bio jaaaaaaako loš, ali meni opet bolji od njih. Svejedno, i da je bio tako dobar kao onda na Tašmajdanu, ne bi pobedio, tako da to svakako nije do njega i njegove bolesti. Mislim da je ovo super za njega.

Utisak jučerašnje i večerašnje emisije- Sarin kostim. No comment. Neoprostivo.
 
Ja ne znam kako Mariju Mihajlovic nije sramota da se pojavi sa ovakvom pesmom i u ovoj uskoj haljini i jos sa ovakvom kosom.Izgleda kao svinja na stiklama!

A vidiš meni se pesma jako dopala ... pa i njena smelost da izadje i u uskim pantalonama i u uskoj suknji ..... bez obzira na njenu gradju, ona je na mene ostavila baš jak utisak ..... Ima divan i čist glas - i tako je nekako jaka ... odlučna .... ma meni je ona fantastična.
 
znaci ljuljnula sam 5x36 dindzi u bunar

bas mi je krivo sto ne ode Dule...

a ove tri, trt
nit smrde nit mirisu

mozda prodju polufinale



Pa sad se svi lože na ovo kao elektro-zavijanje od prošle godine iz Švedske... misle da će svake godine ista pesma da pobedi. Ljudi razmišljaju " šta sad prolazi" a ne koja pesma iole liči na muziku. Ma nema veze :-)

- - - - - - - - - -

Po meni je bilo mnogo neukusnijih ... počevši od SM fazona one tri devojčice ... preko pobednica koje su izgledale kao da su izašle iz jeftinog sexy šopa.

Pa dobro, to je činjenica :D
 
A vidiš meni se pesma jako dopala ... pa i njena smelost da izadje i u uskim pantalonama i u uskoj suknji ..... bez obzira na njenu gradju, ona je na mene ostavila baš jak utisak ..... Ima divan i čist glas - i tako je nekako jaka ... odlučna .... ma meni je ona fantastična.

Njen glas nikada ne bih dovela u pitanje-savrsen je!Ali izgledom i pojavom mi je ogavna....ne bih nazvala smeloscu nebrigu za svoju kilazu i tonu sala utegnutu u saten.Meni je to cista nekultura,servirati nekom svu tu mast,koju "gajis" na sebi...o pesmi nemam ni jednu rec...prosto to mi ni nije pesma...
 
Ma što da se žale. I pre takmičenja su svi sve znali, pa šta sad.
Ova pesma je živa groza.
Dušan je bio jaaaaaaako loš, ali meni opet bolji od njih. Svejedno, i da je bio tako dobar kao onda na Tašmajdanu, ne bi pobedio, tako da to svakako nije do njega i njegove bolesti. Mislim da je ovo super za njega.

Utisak jučerašnje i večerašnje emisije- Sarin kostim. No comment. Neoprostivo.
Ma meni je bre sad najviše Nevenice žao, više i od Svilara. Dečko će verovatno napraviti fantastičnu karijeru, samo je to moguće sa onakvim glasom. A i ova pesma, koja je studijski urađena još bolje, postaće neuporedivo veći hit od pobedničke, i on će daleko više na njoj profitirati. U stvari, od takmičenja će on najviše sigurno profitirati. Dok će se ljudima do maja nakon toliko takmičenja u PGS-u do maja Moje 3 smučiti. Kad samo počnu da ih reklamiraju, da ih opet ne vade iz novina, da se na svakom koraku na portalima vide, da ne silaze sa tv-a i bude falilo da ih gledamo samo kad otvorimo frižider, a one nam iskoče, pa to će biti totalni sunovrat za njim. Plašim se da im ovo ne uništi karijere... Nikom to ne bih želeo, ali za Nevenu posebno brinem, ove dve se i nekako uklapaju i mogu nositi s ovom pesmom, dok ona od početka ima totalno drugačiji put i planove za karijeru, jednostavno joj nije mesto u ovoj pesmi...

Da ne govorim o tome da će do maja tek ljudi shvatiti koliko je ova pesma zapravo glupa i Svilarova bolja. Čak i oni kojima te ˇdevojčice bile jako slatke jer jako lepo pevajuˇ...

O plasmanu se nemojmo ni nadati, zaista bruka šta šaljemo, nakon prošlogodišnjeg 3. mesta... A imali smo potencijal za mnogo više. Čoveče, meni se ovo smučilo, predlažem da se na svakom polju ukine da narod u narednoj deceniji odlučuje o bilo čemu, dok se bar za malo ne popravi stanje u našem društvu i sistem vrednosti. Došli smo do toga da nam cure od 15-18 godina odlučuju ko ide na Eurosong. Zato su Winx i bile zadnje, morale su se opredeliti Saritine đavolice... :dash:

I nakon svega, iako nisam mislio da ću ovo moći da uradim, predlažem svima da pogledaju ovaj klip...

A pogledajte i dole odnos dislajkova i lajkova, i komentare... šta mislite, čiji su to navijači pisali... :dash:
 
Poslednja izmena:
Njen glas nikada ne bih dovela u pitanje-savrsen je!Ali izgledom i pojavom mi je ogavna....ne bih nazvala smeloscu nebrigu za svoju kilazu i tonu sala utegnutu u saten.Meni je to cista nekultura,servirati nekom svu tu mast,koju "gajis" na sebi...o pesmi nemam ni jednu rec...prosto to mi ni nije pesma...

Mislim da površno gledaš na ljude i na njihova dela .... svako od nas nosi neki krst ....
 
Jbs, ovaj kic, kad su momci iz njuza jos jednom pokidali :hahaha:

21:11

Početak prenosa kasnio 10 minuta, jer su organizatori morali da iznesu Maju Nikolić koja se vezala za miksetu.

21:39

Marija Mihajlović izrazila zadovoljstvo što najzad može da pozajmi glas samoj sebi.

21:49

Siniša Mihajlović smatra da svi finalisti imaju kvalitet za reprezentaciju.

21:57

Finale Beosonga pokazalo da i reprize serija imaju svojih prednosti.

21:59

Žika Šarenica pokušao da otera ortkestar sa scene.

21:59

Tomislav Nikolić odlikovao sve gledaoce Beosonga.

22:01

Kamerman Granda ne može da veruje da Saru, Nevenu i Mirnu ne snimaju odozdo.

22:10

Aleksandar Tijanić prebacio na SOS kanal.

22:22

Slušajući Coldplay u revijalnom delu Željko Joksimović dobio origalnu ideju za sledeći Eurosong.

22:31

Uroš Mišić uhapšen jer je, iznerviran zbog Beosonga, nabio baklju u televizor.

22:33

RTS sprecijalno za večeras odledio Olivera Mandića.

23:02

Prilikom predaje koverte ispao jedan SMS glas.

23:04

Pobednicama Beosonga trebalo svega 5 sekundi da shvate da su pobedile.

Read more:
 
Poslednja izmena:
Pa sumnjam da će Svilar i od ovoga profitirati. Jednostavno, niko ga ne gura . Sve je tu ok, i glas i pojava i sve, posebno kad nema tremu, ali jednostavno ostaje na mergini već dugo jer ga ne gura niko.



Na yt vidim samo kako fanovi pišu da su njih tri lepe i treba da nas predstavljaju lepotom, kao da odoše na izbor za mis.

- - - - - - - - - -

"RTS sprecijalno za večeras odledio Olivera Mandića."


:lol:
 

Back
Top