BATINE KOJE SE PAMTE!

A nocas je malo falilo da udarim tamo nekog sofera koji je cekao nekog pacijenta u urgentnom cenru.Skapirala sam da mi je MNOOOGO kratak fitilj.:eek::rumenko:
*** em sam bila uplasena em se vidi sve i svasta a on se nasao pametan da mi drzi slovo.
Dosta mi je vise takvih kretena:zper:
Sto ne ostade da se nateze sa mnom:zcepanje::zcepanje:
Bar bih ispraznila svoju negativnu energiju.
Nije vazno ko bi koga ali bitno je da bih se potukla prvi put u zivotu:zcepanje::rumenko:
A izgleda da trazim zrtvu:mrgreen::whistling:
 
sto si isla u uc

Vodila mamu bio joj secer 20
Pa nije mogla da dodje k sebi.
Bila u nekom stanju sna:eek:
Ne znam kako i sta treba da se radi ali mnogo sam se uplasila:rumenko:
A on nasao da mi popuje jer smo morali i rengen da prodjemo.
Lekar je bio na skeneru pa nije imao ko da procita snimke oko sat ipo.
Pri tom ti niko ne kaze zasto nema doktora a sakupilo se povredjenih samo tako.Mama se unervozila i ...vise sam sa njom komentarisala ne bi li je smirila kad se kreten ubacio u diskusiju.On ce meni da kaze koliko ti ljudi rade i da ja nemam prava da komentarisem.
Sestra mi radi u zdravstvu ne tu ali...Strasno je sto i to malo osoblja koje tu gine hoce da prepolove.Kazu bice pakao.Ne znaju kako i ko ce raditi.:eek:I sta ce sa ovolikim narodom a jedan urgentni.Treba gledati u pasulj kada je koja bolnica dezurna
 
e pa vodi je endokrlno kcs, da urgentnom stavrano su zatrpani poslom , ma slusaj ako stavrno nekda zagusti slobodno je odvedi do privatnika ako nemoze da ceka mada verujem da ce je u uc prihvatiti odmah zbog secera.da ako ti treba neki svaet slobodno mi napisi poruku i odg .
 
A nocas je malo falilo da udarim tamo nekog sofera koji je cekao nekog pacijenta u urgentnom cenru.Skapirala sam da mi je MNOOOGO kratak fitilj.:eek::rumenko:
*** em sam bila uplasena em se vidi sve i svasta a on se nasao pametan da mi drzi slovo.
Dosta mi je vise takvih kretena:zper:
Sto ne ostade da se nateze sa mnom:zcepanje::zcepanje:
Bar bih ispraznila svoju negativnu energiju.
Nije vazno ko bi koga ali bitno je da bih se potukla prvi put u zivotu:zcepanje::rumenko:
A izgleda da trazim zrtvu:mrgreen::whistling:

srecom , vidim , sve se zavrsilo mirno .
 
Auuuu, šta sve ovde može da se pročita :eek::eek::eek:
Kaiš, gajtan, oklagija, pesnice, šutiranje... :eek::eek::eek:
Ja sam dva puta u životu dobila dva - tri zamaha prutićem po guzi, preko pantalonica pa nije ni bolelo. I dva - tri puta čvrgu kao "opomenu pred kaznu". Kazni je bilo, ali i to svega par puta. I sve nabrojano je bilo sasvim zasluženo.
Bila sam dobro dete? Hmmm, pa ne znam baš... ali zato sasvim dobro znam da mama i tata imaju upola tanji jezik od drugih ljudi - istupili ga i istrošili pričajući :D I sada, kada imam dovoljan broj godina i sopstveno dete, mogu da kažem da su radili pravu stvar. Nikakve batine ni kazne ne bi imale efekta koliko je bilo od tih razgovora. Jedina začkoljica je što batine daju "rezultate" odmah i kratkotrajni su, a razgovor daje "odložene" rezultate, ali zato traju celog života. :)
 
A nocas je malo falilo da udarim tamo nekog sofera koji je cekao nekog pacijenta u urgentnom cenru.Skapirala sam da mi je MNOOOGO kratak fitilj.:eek::rumenko:
*** em sam bila uplasena em se vidi sve i svasta a on se nasao pametan da mi drzi slovo.
Dosta mi je vise takvih kretena:zper:
Sto ne ostade da se nateze sa mnom:zcepanje::zcepanje:
Bar bih ispraznila svoju negativnu energiju.
Nije vazno ko bi koga ali bitno je da bih se potukla prvi put u zivotu:zcepanje::rumenko:
A izgleda da trazim zrtvu:mrgreen::whistling:

pouzdano znas da je prvi put?:) meni delujes konfliktno:)
 
pouzdano znas da je prvi put?:) meni delujes konfliktno:)

:zper::zcepanje::zcepanje:
Kad sam uplasena onda ne biram reci:rumenko:
A u zivotu se nikad nisam potukla izuzev kad smo bili mali sestra brat i ja.
bilo nam je lepo i ludo:lol:
Ali priznajem da sam bila incidentna kad sam bila dete.
Kako bi ste vi reagovali da vidite dete skoro na vrhu dalekovoda.
Setala sam se po krovu kuce kao po parkicu.
Svako drvo je bilo moje:zcepanje:
A moja majka je trebalo da vodi racuna o nas troje.
Bez masine za ves,frizidera,vode sa bunara...
Ko sto neko rece batina je trenutna.I sada kad razmisljam o tome shvatam da joj je to bilo najbrze resenje.
Ali sta ja mogu kad sam bila na svim nemogucim mestima koja su rizicna:zper:
Gledam moju unuku koja raste i ima 3 god. pentra se gde stigne.
I ni jednog trena nije mirna.Obozavam je lici na babu 100 posto:zcepanje::rumenko:
 
e pa vodi je endokrlno kcs, da urgentnom stavrano su zatrpani poslom , ma slusaj ako stavrno nekda zagusti slobodno je odvedi do privatnika ako nemoze da ceka mada verujem da ce je u uc prihvatiti odmah zbog secera.da ako ti treba neki svaet slobodno mi napisi poruku i odg .

Hvala:rumenko:
Mama je dementna,imala je infarkt 6.6.2006 i dijabeticar.
Ma ok su ovi u uc.ali je tamo neki sofer cekao pacijenta pa se iskopistio jer je cuo moje komentare dok sam smirivala mamu.A ona mukica nema pojma ni gde je ni zasto cekamo ni sta sad taj hoce od mene.Sva se narogusila (ko da joj dira ceru):eek:
Inace ne vodi racuna o ishrani(po celu noc ronda i trazi da jede)
Ma posle sam skapirala sta je uradila (mogla je da se ubije)
Pronasla je od moje unuke cokoladno jaje od 300 gr.i sve pojela
Ali ajde seti se kad te je strah sta joj je:roll:
Unapred hvala na pomoci:zag:
 
:zper::zcepanje::zcepanje:
Kad sam uplasena onda ne biram reci:rumenko:
A u zivotu se nikad nisam potukla izuzev kad smo bili mali sestra brat i ja.
bilo nam je lepo i ludo:lol:
Ali priznajem da sam bila incidentna kad sam bila dete.
Kako bi ste vi reagovali da vidite dete skoro na vrhu dalekovoda.
Setala sam se po krovu kuce kao po parkicu.
Svako drvo je bilo moje:zcepanje:
A moja majka je trebalo da vodi racuna o nas troje.
Bez masine za ves,frizidera,vode sa bunara...
Ko sto neko rece batina je trenutna.I sada kad razmisljam o tome shvatam da joj je to bilo najbrze resenje.
Ali sta ja mogu kad sam bila na svim nemogucim mestima koja su rizicna:zper:
Gledam moju unuku koja raste i ima 3 god. pentra se gde stigne.
I ni jednog trena nije mirna.Obozavam je lici na babu 100 posto:zcepanje::rumenko:


I ja sam to radila...ali nisam zato dobijala batine nikad....:think::think:

Ni za padanja i odrana kolena, ni za to sto sam se razbila u parkicu...ni kad sam prosula solju vrele kafe na ruku...ni kad sam padala s abickle...Jedino pamtim da mso dobili debele batine kad smo usli u kanalizaciju....shvatam da je to zbog brige od zaraze...

Cudo jedno...razlicite roditelje nerviraju razlicite stvari....

Moju mamu je najvise nerviralo kad sam drska i nevaspitana, kad se "ruzno" ponasam...

Kad smetam, a ima mnogo posla, kad "dosadjujem" ljudima...itd...
 
I ja sam to radila...ali nisam zato dobijala batine nikad....:think::think:

Ni za padanja i odrana kolena, ni za to sto sam se razbila u parkicu...ni kad sam prosula solju vrele kafe na ruku...ni kad sam padala s abickle...Jedino pamtim da mso dobili debele batine kad smo usli u kanalizaciju....shvatam da je to zbog brige od zaraze...

Cudo jedno...razlicite roditelje nerviraju razlicite stvari....

Moju mamu je najvise nerviralo kad sam drska i nevaspitana, kad se "ruzno" ponasam...

Kad smetam, a ima mnogo posla, kad "dosadjujem" ljudima...itd...
Za padanja ,posekotine ,oderotine...nisam ni ja dobijala batine:rumenko:
Ali eto ti dobrog primera:lol:-kanalizacija:zcepanje:
Zar to nije rizicno ne samo zbog zaraze...pacovi,nagli dotok vode gde ste mogli da se podavite,da se zaglavite,metan......
Sada to znam ali kao mala to su za mene bile katakombe i lavirinti:zcepanje::rumenko:
A nikad nisam smela da pomislim cak ni sada da prema roditeljima budem drska,bezobrazna,da psujem,omalovazavam ili tako nesto..:eek:
Pa za to bi i sada pod stare dane dobila preko nosa:zper:
Ja sam samo bila rizicno dete(za svoj zivot)...
Volela sam da uradim sve ono sto druga deca nisu mogla ili smela:whistling:
Za sve sam bila heroj sem za moje:zcepanje::zcepanje:
I dan danas za mene ne postoje prepreke koje ne mogu da savladam.
Sve mogu,umem,smem....
Mada mi se obija o glavu:dash:A li sta cu to sam JA:bye:
 
I ja sam to radila...ali nisam zato dobijala batine nikad....:think::think:

Ni za padanja i odrana kolena, ni za to sto sam se razbila u parkicu...ni kad sam prosula solju vrele kafe na ruku...ni kad sam padala s abickle...Jedino pamtim da mso dobili debele batine kad smo usli u kanalizaciju....shvatam da je to zbog brige od zaraze...

Cudo jedno...razlicite roditelje nerviraju razlicite stvari....

Moju mamu je najvise nerviralo kad sam drska i nevaspitana, kad se "ruzno" ponasam...

Kad smetam, a ima mnogo posla, kad "dosadjujem" ljudima...itd...
da dobijes batine za to?
:rotf: :rotf: :rotf:
 
Evo jednog primera moje lude glavice i batina koje necu zaboraviti:rumenko:
Jednom prilikom seli moji roditelji kod nasih stanara da popiju kafu:think:
A meni dosadno pa bih ja kao da se nasalim sa njima:cool:
Posto je bila noc otvorim ja sanduce sa osiguracima i odvrnem osigurac:zper:
Cujem ja paniku i komentare ali brzo zavrnem osigurac sakrijem stolicu i pobegnem u kucu:zcepanje:Cekam ja iz vrata ali nista:evil:
Izadjem ja opet :roll:Otvorim sanduce odvrnem osigurac i cekam:rumenko:
Ali nisam ocekivala da ce uopste neko izaci posto niko nije izasao prvi put:eek:
Da ne pricam dalje(imala sam 10 god)uhvacena na delu i to sa strujom:rida:
 
Nisam dobijao od roditelja batina, ali od vršnjaka - e to je druga priča. I primao i davao batine :lol: ali to je uglavnom sve onako klinački - tinejdžerski.

Pamtiću više tuča u kojma sam bio akter (trenirao sam dva borilačka sporta - tako da se te borbe ne računaju :D), samo računam street fight i slično...

Ajde prvo događaj u kojem sam ja dobio batine, kasnije ću vam pisati još dogodovština.

Ovaj događaj se odigrao na kraju sedmog razreda osnovne škole. Pokačio se sa nekim likom kojeg sam od ranije poznavao, nešto sitno, klinačka svađa. Ništa strašno, par uradaca (ja sam ipak trenirao aikido pa nije imao neke šanse), on počeo da plače i otišao u nepoznatom pravcu.

Posle nekoliko sati zove on mene na interfon, kao u fazinu siđi sad *****... Čujem preko interfona da ih tu ima još dvoje-troje. Odlučim ja da siđem, nisam pi-čka, u fazonu je-baću im mater. Naravno da roditeljima nisam rekao jer sam bio u fazonu nisam ja pi-čka :roll: (ne znam kako se oni nisu uplašli da me mlate ispred rođene zgrade, jer su tu ipak roditelji, policija, komšije, itd...)

Ja sišao kad ono ČOPOR na mene! Ovaj zvao pola njegovog razreda, bilo ih je oko 15-toro sigurno.
Prebili me ispred rođene zgrade k'o vola u kupusu. :rumenko: Šutirali me ko svinjče kad se uteruje u kočinu, gađali me kamenjem, troje me držali dok su me ostali udarali u stomak i po faci, pljuvali me. Bio sam prepun rana, ožiljaka, modrica. Od sramote nisam roditeljima smeo da kažem da su mi napravili sačekušu, nego sam rekao da se tuklo više nas, svako protiv svakog :roll:.
Kasnije je moje društvo predlagalo da im se osvetimo, no od toga sam odustao ni sam ne znam zašto.
 
Ne znam kako, ali batine bih uvek nekako izbegla. Cak i u osnovnoj i srednjoj. Jednom su me samo deda i ujak uvatili i zivu izmlatili. I to u odxustvu moje babe koja je otisla u banku. A ona nije dozvoljavala da me iko bije. Tad su me izlemali i nikad vise. Kukavice! :evil:
U osnovnoj me jedan udario u ledja. Master siledzija, ustvari iskompleksirani gej koji mnogo uci i pored toga ima prosecne ocene. A kolovodja je bio, zato sto je imao efikasan nastup. Taj isti je profesorku srpskog nazvao ludacom na sred casa i rekao joj da treba da se leci u Lazi. I nista! Ni ukor, ni ispis iz skole. Klecao bi on meni na kukuruzu dok mu kolena ne prokrvare. :dash:
 
Ja sam se kao klinka tukla ali samo kao zastitnik slabijih. Mrzela sam kad veci i jaci maltretiraju slabije. To me je uzasno nerviralo tako da sam uvek stajala u njihovu odbranu. Tukla sam se sa decacima bez straha- ipak sam bila u treningu sa dva brata kod kuce:zper:
Kasnije kad sam kao devojcurak setala sa drugaricama momcici su se sklanjali uz komentar-skloni se sa puta ova mala je opasna...:zcepanje: Sada svoje klince ucim da ne treba da se tuku, da je to ruzno a sve iz straha da ne povrede nekog ili neko njih.
 
Ima jedna situacija koje kad god se setim pocnem da se smejem Imala sam oko 13 godina. U to vreme su bili popularni video klubovi. Ja, moj brat i jedan nas drug krenuli smo da vratimo kasetu. Isli smo, smejali se i bezbrizno razgovarali kada smo prosli pored bloka zgrada ispred koje su na klupici sedeli klinci (nasi vrsnjaci,mladji i stariji-njih desetak). Iz cista mira poceli su da trce ka nama sa kamenjem u rukama i stegnutim pesnicama. Mi smo se pogubili :dontunderstand: nikom nista nismo uradili... Brat i drug su instiktivno poceli da beze a ja sam se okrenula i prvog decaka koji je naleteo ( a inace je vazio za skolskog mangupa) lupila sam kasetom po glavi tako da je pao i izula mu se patika:hahaha: Nije verovatno ocekivao od male devojcice da tako odreaguje a pogotovo ne tako jako:tiganj: Kada se podigao pocela je tuca pesnicama...dobila sam po koji udarac ali i on je isto toliko. Neki tatin kolega videvsi guzvu dotrcao je da razdvaja klince. U momentu me nije prepoznao dok nas nije razdvojio. Sutradan je pricao svima u tatinoj firmi kakvu cerku moj tata ima i da vredim za dva sina:whistling:
 
zaboravila sam zbog cega,ali pamtim svoju klimaktericnu uciteljicu koja je stalno kasljucala i uvek bila nervozna.poredjala je nas nekoliko,uzela stap,i svakoga je zviznula jednom i to po glavi.
mene je nekako zakacila po desnom uvetu (ili uvu...ne znam kako se kaze) toliko me je bolelo,da sam mislila da ce mi otpasti.
nikada je nisam volela,a od tada sam je mrzela
 
zaboravila sam zbog cega,ali pamtim svoju klimaktericnu uciteljicu koja je stalno kasljucala i uvek bila nervozna.poredjala je nas nekoliko,uzela stap,i svakoga je zviznula jednom i to po glavi.
mene je nekako zakacila po desnom uvetu (ili uvu...ne znam kako se kaze) toliko me je bolelo,da sam mislila da ce mi otpasti.
nikada je nisam volela,a od tada sam je mrzela

:eek:
:zag::heart:
 

Back
Top