Бан за све који Косово* назову државом

Не делимо исто мишљење.
Мислио сам да останем на форуму.
Међутим....
Територија се не одриче тек тако.
Али како то објаснити.
Косово и Метохија је саставни део Србије.
Република Српска је крвљу изборена.

Не препушта се то другом.
 
Народ Косова и Метохије, ако тако можемо назвати, је извршио егзодус Срба са тог простора.

Шта имају доле? Које су им заоставштине, владари?

Ако имају и ако су њихове, зашто су те исте скрнавили и палили у мартовском погрому?!
Тешко да би имали одговор.
 
Не делимо исто мишљење.
Мислио сам да останем на форуму.
Међутим....
Територија се не одриче тек тако.
Али како то објаснити.
Косово и Метохија је саставни део Србије.
Република Српска је крвљу изборена.

Не препушта се то другом.
Ne znam o kome pricas.

Ja i Drzava Srbija nismo 'mi'.

Drzava Srbija ti je najveci nepriajtelj u zivotu, najvise ti je otela, ne postoji veci nasilnik u tvome zivotu od nje.

I ti zelis da se indetifikujes sa njenim zeljama.

Nikad.

Mozda jedino ako pozove da se borimo protiv FSB-a, CCP-a i Revolucionarne Garde. Jer su to najveca zla covecanstva.

Da se boris za teritoriju gde Drzava Srbija nema legitimitet i suverenitet.

Ne.
 
Народ Косова и Метохије, ако тако можемо назвати, је извршио егзодус Срба са тог простора.

Шта имају доле? Које су им заоставштине, владари?

Ако имају и ако су њихове, зашто су те исте скрнавили и палили у мартовском погрому?!
Тешко да би имали одговор.
Nacionalisticki populizam ti je Drugi salter levo, mene to ne zanima.

Mene zanima zasto se identifikujes sa Drzavom koja je najveci nasilnik u tvome zivotu?

Drzavni paraziti drzavne Srbije, svojim odvratnim nacionalistickim populizmima, zele da zamaskiraju svoje nasilje i otimanje koje sprovode nad gradjanima Srbije.

Provaljeni su.
 
Народ Косова и Метохије, ако тако можемо назвати, је извршио егзодус Срба са тог простора.

Шта имају доле? Које су им заоставштине, владари?

Ако имају и ако су њихове, зашто су те исте скрнавили и палили у мартовском погрому?!
Тешко да би имали одговор.
Posto si tako zabrinut za narod KiM-, jesi li bi zabrinut i kada ga je Drzava Srbija etnicki cistila 99-e, ubijala, palila mu kuce i lokale?

Nisi?

E pa zato Srbija vise nema legitimitet i suverenitet na KiM.
 
Posto si tako zabrinut za narod KiM-, jesi li bi zabrinut i kada ga je Drzava Srbija etnicki cistila 99-e, ubijala, palila mu kuce i lokale?

Nisi?

E pa zato Srbija vise nema legitimitet i suverenitet na KiM.

Па, добро има ли краја овим тешко другосрбијанским абнормалностима....:rotf:
 
Па, добро има ли краја овим тешко другосрбијанским абнормалностима....:rotf:

Kolektivisticka prenemaganja i lupetanja o kolektivnim zrtvama sa jedne, i potpuno odsustvo empatije za kolektivne zrtve druge strane.

Klasicna prvosrbijansko provaljeno foliranje.

To je drugi salter levo, stvarno, aposlutno nikog ne zanimaju vasi nacionalisticki jeftini populizmi.
 
Па, добро има ли краја овим тешко другосрбијанским абнормалностима....:rotf:
Kod nekih očigledno nema.
Likovi kao on (propale egzistencije) mrze Srbiju i sve što je srpsko, jer državu
krive za svoje bedno životarenje - neće valjda sami sebe da krive?
Lupeta o nekom etničkom čišćenju šiptara, samo to bi u normalnim zemljama
bilo dovoljno da ga strpaju u odgovarajuću ustanovu.

Neka proba u Nemačkoj da kaže da su Jevreji vršili genocid i etničko čišćenje.
 
Онда је фактичка ситуација да није наше, можда га вратимо а можда и не, само ствари треба назвати правим именом.
Фактичка чињеница је да је то уставни део Републике Србије али није под њеном контролом. Не значи да је готово, јесте неповољно, али то није ни држава

Такође је чињеница да је Србија иако знантно умањена последњих година идаље присутна на КиМ. Српски народ, српско земљиште. Није све црно и бело

То је дакле део Републике Србије али под контролом и окупацијом НАТО савеза који подржава шиптарске институције, а то не сме. Али, сила бога не моли.
 
Posto si tako zabrinut za narod KiM-, jesi li bi zabrinut i kada ga je Drzava Srbija etnicki cistila 99-e, ubijala, palila mu kuce i lokale?

Nisi?

E pa zato Srbija vise nema legitimitet i suverenitet na KiM.
Мој ђед је био доле управо тада када су се албанци повукли. Задатак њиховог одреда је био да им обезбеди повлачење до Албаније а да им длака са главе не зафали. Причао ми је и да су их албанске жене пљувале и све, али етничког чишћења није било.

Ипак,албанаца не након рата на КиМ, било више него пре рата. А Срба и осталих, мање.
 
Мој ђед је био доле управо тада када су се албанци повукли. Задатак њиховог одреда је био да им обезбеди повлачење до Албаније а да им длака са главе не зафали. Причао ми је и да су их албанске жене пљувале и све, али етничког чишћења није било.

Ипак,албанаца не након рата на КиМ, било више него пре рата. А Срба и осталих, мање.

Djed te laze.
 

Back
Top