Arkan Srpski Heroj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Miloshevic ni jednog Hrvata niti pripadnika i jedne manjine nije proterao za svoje vladavine a Tudjman je sproveo poslednje etnichko chishcenje u Evropi..i danashnja hrvatska drzava to slavi kao nacionalni praznik.
I skojim tim pravom onda imash nekome da drzsh moralne lekcije?
Kada chovek relativizuje Ustashtvo,Jasenovac i izjavi"mi smo drzavu mogli dobiti i bez rata ali ona ne bi bila etnichki chista",moram da te obavestim takav lik jeste fashista.
 
slavonija:
ne, idolpoklonstvo ste vi imali prema Milosevicu...a manji dio Hrvata (i danas) prema Tudmanu.. vi sada pljujete po Milosevicu jer mu nije uspijelo da ostvari ono sto vam je obecao...Veliku Srbiju..
Tudman je bio veliki nacinalista a ne i fasista...on nije nikada trazio niti zelio Hrvatsku do Zemuna...niti je poceo rat u Srbiji


....izvini al mnogo bre lupetas
 
slavonija:
ne, idolpoklonstvo ste vi imali prema Milosevicu...a manji dio Hrvata (i danas) prema Tudmanu.. vi sada pljujete po Milosevicu jer mu nije uspijelo da ostvari ono sto vam je obecao...Veliku Srbiju..
Tudman je bio veliki nacinalista a ne i fasista...on nije nikada trazio niti zelio Hrvatsku do Zemuna...niti je poceo rat u Srbiji


ali je zato isao u bosnu...ccccc... :roll:
 
otkacena slavonka:
e pa vidis...ja ga se sramim...ali u pravom smislu te rijeci...jednostavno ne mogu da prihvatim cinjenicu da ga je uopce netko i birao...ali ajde de ljudi se daju zavesti...sve je to jos razumljivo...ali da mu 10 god. kasnije dizu spomenik...vidis to je za mene primitivizam...priznati da je bio greska hrvatske povijesti...to bi za mene vidis bilo civilizirano... :roll:

da bi se mogla priznati i okvalificirati povijesna greska, potrebna je povijesna distanca, a nje nakon 15-ak god. ne moze da bude...pogotovo ne od onih "zavedenih" koji su mu i digli spomenik.i to je njihovo pravo.a ja kao gradanin te drzave treba da postujem to pravo (.i ja sam se njegovih pojedinacnih poteza i odluka stidjela npr. u vezi sa Bosnom) ali sam to artikulirala na drugi nacin, a ne htijucim sranjem pred spomenikom, jer bi time srala po instituciji predsjednika...i po pravu i volji onih koji su ga podignuli...kritizirati osobu OK, ali sve ostalo....
jos uvijek :shock: :shock:
 
otkacena slavonka:
e pa vidis...ja ga se sramim...ali u pravom smislu te rijeci...jednostavno ne mogu da prihvatim cinjenicu da ga je uopce netko i birao...ali ajde de ljudi se daju zavesti...sve je to jos razumljivo...ali da mu 10 god. kasnije dizu spomenik...vidis to je za mene primitivizam...priznati da je bio greska hrvatske povijesti...to bi za mene vidis bilo civilizirano... :roll:

interesantno... a iz kojih razloga, ako moze malo tacnije? zbog cega tako ne volis tudjmana - al konkretno molim te, cinjenicama.
 
slavonija:
da poznato mi je; Francuska ne zahtijeva njegovo izrucenje niti je raspisana tjeralica za njim, on je bio i francuski vojnik, clan Legije i oni svi su pomalo kriminalci..
ali u Hrvatskoj DR je bio castan vojnik, odnosno zapovijednik...i u Haag-u je po odgovornoj liniji (jer mu je skuhao Tudman i ekipa)

Eto sama si rekla. I kakva je razlika izmedju njega i Arkana? Nikakva, samo su na suprotnim stranama bili. Nemoj da mislis da se nije omastio i da nije nesto ukrao za vreme rata. U Legiju ne ide neko zbog lepih ociju, nego su tamo ljudi sa druge strane zakona.
 
mile1234:
Eto sama si rekla. I kakva je razlika izmedju njega i Arkana? Nikakva, samo su na suprotnim stranama bili. Nemoj da mislis da se nije omastio i da nije nesto ukrao za vreme rata. U Legiju ne ide neko zbog lepih ociju, nego su tamo ljudi sa druge strane zakona.

naravno da ne ide...
a uloga Gotovine u DR je bila bezprijekorna...
on se za razliku od nekih drugih nije ni obogatio ni nakrao..
on nije pljackao niti ubijao djecu i zene, niti harao po Srbiji
 
slavonija:
ne, idolpoklonstvo ste vi imali prema Milosevicu...a manji dio Hrvata (i danas) prema Tudmanu.. vi sada pljujete po Milosevicu jer mu nije uspijelo da ostvari ono sto vam je obecao...Veliku Srbiju..
Tudman je bio veliki nacinalista a ne i fasista...on nije nikada trazio niti zelio Hrvatsku do Zemuna...niti je poceo rat u Srbiji

Sloba je inace krao na izborima i to od pocetka, tako da on nije imao toliki postotak kakav ste vi prenosili. Nije Sloba pukao zbog "Velike Srbije" to je inace Seselj zagovarao, a on nije imao puno glasaca.
Tudjman je itekako bio i fasista i nacionalista. Jer za vreme njega, pocelo se sa ustastvom, primeri Glavas i Mercep. Kako je ono Glavas govorio: " Samo recite da ste ustase i jeste, i na svojoj ste zemlji". Pa HOS.... pametnom dovoljno, a budali i 100 puta da napises dzabe je, nece shvatiti.
 
slavonija:
da bi se mogla priznati i okvalificirati povijesna greska, potrebna je povijesna distanca, a nje nakon 15-ak god. ne moze da bude...pogotovo ne od onih "zavedenih" koji su mu i digli spomenik.i to je njihovo pravo.a ja kao gradanin te drzave treba da postujem to pravo (.i ja sam se njegovih pojedinacnih poteza i odluka stidjela npr. u vezi sa Bosnom) ali sam to artikulirala na drugi nacin, a ne htijucim sranjem pred spomenikom, jer bi time srala po instituciji predsjednika...i po pravu i volji onih koji su ga podignuli...kritizirati osobu OK, ali sve ostalo....
jos uvijek :shock: :shock:


jeste mi se sve nesto kao iz prikrajka civilizirano bunimo...borimo se kao za ugled i neka prava ...a na kraju ispadne da svi drugi imaju prava samo moje misljenje uvijek u manjini..svi veliki patrioti i jos veci mafijasi..samo eto nas par koji plivamo uzvodno na kraju ispadnemo necivilizirani sto nam je puna kapa vise tog sranja i preseravanja..dosta mi je vise da budem manjina i da se stalno za svoje misljenje moram nekome opravdavati...mene taj spomenik vrijeda puno vise nego sto bi patriote povrijedilo da se ja na njega popisam...svi su oni patrioti samo dok im pase i dok imaju debele koristi od svega...a sutra ce se svi zaklinjati kako nikada tako nisu razmisljali...sve smo to vec dozivili i prosli...e vidis ja necu da se mijenjam..vjerna sam samo svojoj ideologiji zdravog ljudskog razuma i zdravog patriotizma...a pisanje na spomenik je bila samo metafora..valjda to ne treba posebno da naglasavam... :-(
 
slavonija:
naravno da ne ide...
a uloga Gotovine u DR je bila bezprijekorna...
on se za razliku od nekih drugih nije ni obogatio ni nakrao..
on nije pljackao niti ubijao djecu i zene, niti harao po Srbiji

Ma je li? Nije krao? Ma da, on je posten bio.... Price za malu decu..... Nije po Srbiji, ali zato po RSK 1995. je itekako ukrao. Otkud ti znas da nije ubijao?! Jel tebi poznato da svako ko ucestvuje u ratu okrvavi ruke?!
 
mile1234:
Ja budalom smatram one koji velicaju takve budale kao sto je Gotovina, Glavas, Tuta, Arkan, Oric, i slicne njima. I kom to mom? Jel ti citas sta ti se pise? Ili samo gledas slike kada kupis novine?

kad i gdje sam ja velicala bilo koga od gore navedenih....dapace, najostrije sam osudila npr. Glavasa jer kao osjecasnka znam sto je bilo...
 
mile1234:
Eto sama si rekla. I kakva je razlika izmedju njega i Arkana? Nikakva, samo su na suprotnim stranama bili. Nemoj da mislis da se nije omastio i da nije nesto ukrao za vreme rata. U Legiju ne ide neko zbog lepih ociju, nego su tamo ljudi sa druge strane zakona.


Tako je Milence, potpisujem. Sto posto si u pravu. General ili običan vojnik, član regularne vojske ili paravojske, kakve to veze ima ako je zločinac.
 
otkacena slavonka:
jeste mi se sve nesto kao iz prikrajka civilizirano bunimo...borimo se kao za ugled i neka prava ...a na kraju ispadne da svi drugi imaju prava samo moje misljenje uvijek u manjini..svi veliki patrioti i jos veci mafijasi..samo eto nas par koji plivamo uzvodno na kraju ispadnemo necivilizirani sto nam je puna kapa vise tog sranja i preseravanja..dosta mi je vise da budem manjina i da se stalno za svoje misljenje moram nekome opravdavati...mene taj spomenik vrijeda puno vise nego sto bi patriote povrijedilo da se ja na njega popisam...svi su oni patrioti samo dok im pase i dok imaju debele koristi od svega...a sutra ce se svi zaklinjati kako nikada tako nisu razmisljali...sve smo to vec dozivili i prosli...e vidis ja necu da se mijenjam..vjerna sam samo svojoj ideologiji zdravog ljudskog razuma i zdravog patriotizma...a pisanje na spomenik je bila samo metafora..valjda to ne treba posebno da naglasavam... :-(

dobro, onda smo se razumijeli...
 
klikk:
i sada taj šeki ima skoro 30% glasova pa ti izvedi zaključak.

Je li majke ti, jel tebi neko rekao da je Seki u Haagu? Dok je Seselj bio ovde, SRS nije nikada dobio vise od 10% glasova, a bili su na vlasti zbog koalicije sa SPS. Na zadnjim izborima odnosno 2000. ( govorim dok je jos Seselj bio ) SRS je osvojila 2%. Dovoljno?
 
slavonija:
da bi se mogla priznati i okvalificirati povijesna greska, potrebna je povijesna distanca, a nje nakon 15-ak god. ne moze da bude...pogotovo ne od onih "zavedenih" koji su mu i digli spomenik.i to je njihovo pravo.a ja kao gradanin te drzave treba da postujem to pravo (.i ja sam se njegovih pojedinacnih poteza i odluka stidjela npr. u vezi sa Bosnom) ali sam to artikulirala na drugi nacin, a ne htijucim sranjem pred spomenikom, jer bi time srala po instituciji predsjednika...i po pravu i volji onih koji su ga podignuli...kritizirati osobu OK, ali sve ostalo....
jos uvijek :shock: :shock:


cek malo ovo sam previdila...njihovo pravo? a tko im je dao to pravo? i di je tu moje pravo?
tko je mene pitao da li taj spomenik zelim?

iskoristiti ogorcenost ljudi da bi sirio vlastitu ideologiju i punio svoj dzep nije nikakvo bogom dano pravo...nego bezobrazluk...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top