Anoreksija i bulimija

uff. totalni sam zavisnik od cokolade, pre sam jela kanticu krema na dan...ali sad vezbam...z:)

da se vratim na temu...
imam drugaricu koja je anoreksicna, moji su mi zabranili da se druzim sa njom...
bila je lepa devojka, imala je koji kilogram viska ali nije bila debela...ono da ima dosta sala...
krenula je na dijetu (od majke je imala podrsku) da bi smrsala 16 kila..ja mislim...
postala je kost i koza, nije mogla ni da se oceslja a kamoli da opere kosu a da joj ne otpadaju pramenovi...nokti katastrofa, ubledela je u licu i dobila kese ispod ociju, koza jako suva, ispucala...strasno...
i kad su njeni videli koliko je sati odveli su je kod lekara...terali su je da jede...kaznjavali je...ali sta god bi pojela ispovracala bi...njen dorucak, rucak i vecera su se sveli na 1 komadic slanine i 1 casu vode DNEVNO!!!!od vukovca je postala najgori djak, nije imala energije ni za sta a kamoli za ucenje...pocela je i da pusi, navukla je polnu bolest...
strasno...kakva je lepa, pametna devojka bila a sad...i da hoce da se izleci pitanje je da li bi to i uspela...z:cry:z:cry:z:cry:

Izvini ali ovo je bilo mnogo smesno.Da rezimiramo,hronologija dogadjaja:prvo jer bila punija,pa je otisla na dijetu,pa je smrsala,pa je pocela postepeno da se raspada,pa je prestala da uci,pa je pocela da pusi,pa da se drogira,pa da se J-ebe okolo.Sta reci osim :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E,aj mi napisi tu dijetu zvuci mnogo dobro.Ja poznajem neke sto ne jedu nista u pekari pa cu da im preporucim dijetu:zelenko:

To ima samo u Beogradu i nigde vise. : (

Sreco moja debila ima svugde
 
Poslednja izmena:
Izvini ali ovo je bilo mnogo smesno.Da rezimiramo,hronologija dogadjaja:prvo jer bila punija,pa je otisla na dijetu,pa je smrsala,pa je pocela postepeno da se raspada,pa je prestala da uci,pa je pocela da pusi,pa da se drogira,pa da se J-ebe okolo.Sta reci osim :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E,aj mi napisi tu dijetu zvuci mnogo dobro.Ja poznajem neke sto ne jedu nista u pekari pa cu da im preporucim dijetu:zelenko:



Sreco moja debila ima svugde

koja si stoka ne mogu da verujem, sta je tu smesno...objasni mi samo...
ne kazem ja da je ona bila debela, imala je mali visak, preterala je i to mnogo...da je vidis u*rao bi se u gacez:((
 
ja ne mogu se ugojim..kolko god jeo..ne mogu..nece..-_-

pa evo primera, proslo leto sam bio u nemackoj, na 2 nedelje, jeo sam ko bugarin ( ponajvise slatko ) razne sireve, mesa kolko os.. onda odma posle jos nedelju dana kod babe i dede ( a zna se kako se tamo jede ) znaci 3 nedelje sam samo jeo, pio pivo i blejao..nikakav napor..doso kuci i imao poal kile manje nego kad sam krenuo..
i aj sad...z:((
jedini naprdak u tezini, i to dosta mali je kad vezbam aktivno, onda bas jedem..al opet slaba vajda..

Aj fil ju brodr.

Takodje. Ljudi ne znaju koliko je teshko ugojiti se,ja da ne treniram,plashim se na koju bih tezinu spala,a jedino treninzi pomazu..
Imam drugaricu,jedna od najboljih drugarica zapravo, koja je bila bulimichna,i teshko je to,s obzirom da je to sve na psihickoj bazi..One i kad se izleche,kad god su pod nekim stresom,ili depresivne ili slichno trce da povracaju,jer im bude ''lakshe '' { uslovno recheno } od toga..To onda postaje neka vrsta bega...To sve pocne sa nekim pogreshnim vidjenjem svog izgleda,i onda predje u neku potrebu,bez obzira da li si zadovoljan svojim izgledom ili ne...Mislim da treba dosta rada na sebi,ali stvrno mnogo introspekcije, da budesh zadovoljan sa sobom,from the inside,i da s eborish,borish,jer nishta od toga ne pocinje sa izgledom,on je mozda samo paravan za neki pravi problem koji postoji { manjak samoposhtovanja,smaopouzdanja ili koji god vec dublji razlog }.To naravno nije lako i treba mnogo vremena,ali je ipak pocetak,a i to je bitno,da imash snage da uzmesh prvi korac ka putu lechenja { od tih misli i ideja }
 
Poslednja izmena:
Izvini ali ovo je bilo mnogo smesno.Da rezimiramo,hronologija dogadjaja:prvo jer bila punija,pa je otisla na dijetu,pa je smrsala,pa je pocela postepeno da se raspada,pa je prestala da uci,pa je pocela da pusi,pa da se drogira,pa da se J-ebe okolo.Sta reci osim :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E,aj mi napisi tu dijetu zvuci mnogo dobro.Ja poznajem neke sto ne jedu nista u pekari pa cu da im preporucim dijetu:zelenko:



Sreco moja debila ima svugde

decko,mozda se ona je.bala i ranije,ali kada propatis od takve bolesti opadne ti imunitet,i njen organizam nije mogao da oteram "bacila" i eto ti
msm,ae pravite sprdnju od svega
sve sto je devojka rekla ima logike,raspitaj se malo,pa onda jedi govna
 
to slike sa fotoshopa...
ja sam plakala.

jooj ovo je fuuuuuj...ne kapiram kako opstaje...cula sam za jednu devojcicu, imala je anoreksiju jedva je ostala ziva...sad se izlecila i cak ima visak kilograma....
nemam gen za debljinu, hvala bogu, jedem dosta slatkisa i ne mogu da se ugojim primetno..samo malo stomak...pokusavam da ga skinem al nikako izgladnjivanjem...
 
jooj ovo je fuuuuuj...ne kapiram kako opstaje...cula sam za jednu devojcicu, imala je anoreksiju jedva je ostala ziva...sad se izlecila i cak ima visak kilograma....
nemam gen za debljinu, hvala bogu, jedem dosta slatkisa i ne mogu da se ugojim primetno..samo malo stomak...pokusavam da ga skinem al nikako izgladnjivanjem...

.Boze kakvih jebenih jadnika ima na svetu,ja prosto ne verujem.
I see my self as very fat and very agly.-ma nemoj tako ljubavi prava si ribaz:mrgreen:z:mrgreen:

ovo vise nije smesno,msm jeste smesno ali manje
 
Poslednja izmena:
taj fazon je i kod mene :D svaki dan jedem visokokaloricnu hrarnu...meso skoro svaki dan i iznad 72 kg se ne pomeram vec 3 god z:shock: jbm li ga 3pujem se mozda imam pantlicaru u stomaku z:D

Pa onda ne jedes dovoljno... Nemoguce da jedes bas dosta, a nema rezultata.
Moguće je moguće, sličnu situaciju imam i ja, pet dana svaki dan po ceo dan samo jedem, pa onda pet dana ne stignem ni da doručkujem i tako u krug. :lol:
Prosek ispadne 0 na kraju. :D
 

Back
Top