Anketa o SNS aktivistima

Kako biste reagovali kad bi vam SNS aktivisti došli na vrata?


  • Ukupno glasova
    38
U zgradi imamo 24 stana. Samo je moja mama otvorila da ih pita kako ih nije sramota, ko ih je pustio u zgradu i da ne želi niko da je uznemirava.

Ostale komšije im nisu otvorile vrata.

Penziju i povećanje penzija ne daje AV, ne daje sns...

Penzije su budžetsko izdvajanje, a što se tiče ovih povišica..AV uzima kredite, kredite..kredite.. Ne znam ko će vratiti te kredite. Ko zna koja generacija.

PS. Da li ste svesni vi, obožavaoci lika i dela AV koliko je zemlja prezadužena? Da li ste svesni da smo postali kineska kolonija?

Šta svima vama znače ti novi autoputevi, kad verovatno ne putujete svakodnevno njima?

Da li je moguće da ste zaslepljeni lažima režimskih medija-TV Pinka i TV Happy?

Izvinjavam se za ovaj off topic.
Šta svima vama znače ti novi autoputevi, kad verovatno ne putujete svakodnevno njima?
Pitanje za Ginisa: Da si nekad videla autoputeve u Zapadnoj Evropi ili ne daj Bože u Americi bilo bi ti jasno čemu to služi. Mora da su ti Amerikanci stvarno glupi što su pravili onu mrežu Interstate Highways, garant samo da bi neko uz’o proviziju, ma nema druge.

Dužina putne mreže i kilometara puta na 100km2 za razne države. Nas naravno nema na listi al’ su zato tu Bugarska i Albanija, sve je jasno, kao dan.

Greetings from the Land of the Free!

P.S. Sa AV se već stiglo daleko, a sa Đilasom će još i dalje.

Amerika:
6,832,000 - ukupno kilometara puteva69km puteva na 100km2
Japan:
1,218,772 - ukupno kilometara puteva322kmputeva na 100km2
UK:
424,129 - ukupno kilometara puteva175 puteva na 100km2
Nemačka:
644,480 - ukupno kilometara puteva180km puteva na 100km2
Albanija
3,945 - ukupno kilometara puteva14km puteva na 100km2
Bugarska
19,512 - ukupno kilometara puteva18km puteva na 100km2
 
Ne razumem tu agresivnost prema tamo nekim nebitnim SNS aktivistima i ostalim balavanderima.

Svaki srpski grad vam ima koaliciju krimosa, pandura i ozbiljnih politicara na koje ne smete da udarite, odete im ispred kuca i izujete ih iz cipela jer vam podvode cerke i reketiraju sinove, ali ste se uhvatili da se derete i pretite nekim tamo likovima koji postoje u svakom izbornom sistemu na zapadu.

Taj elitizam srpske srednje gradjanske klase nikada necu razumeti.

Pa sin ti je narkoman koga reketira lokalni kvazi-pandur, cerka ti se lozi na lokalnog krimosa koji ti vlada gradom, ali si ti uhvatio da snimas tamo neke besmislicare klince i objavljujes ih po socijalnim mrezama.

Da, posebno su odvratne ove babe i tetke koje nemaju pojma sta im se desava po gradovima, ali su se one uhvatile da budu nesto bitne i prozivaju neke nebitne klince. Ti njihovi muzevi, koji ocigledno nemaju nikakav autoritet kod svojih zena su nahebali od takvih.

Srpska opozicija je takvo levicarsko pogubljotis dno dna, da ja ne mogu da gledam N1 ni 5 minuta u roku od nekih mesec dana. Koje budale tamo dolaze, pa dodje mi odmah da izadjem da glasam za Vucica kada ih slusam. Nase drustvo nema inteligentnih rasprava u javnom diskursu, mi smo izrazito, ali izrazito glup narod.

Bukvalno jedna moja stidna dlaka u sebi ima vise inteligentnih poenti od cele programse seme N! za nedelju dana.
Normalno da ne razumes kad si ti deo sns price. Zao ti je tvojih kolega sapatnika.

Ako svaki srpski grad ima koaliciju krimosa i pandura, kao sto si napisao, zar nije vlast koja vlada 12 godina kriva sto se to desava?

Za kraj, molim te napisi neku inteligentnu emisiju koju volis da gledas / slusas? Cisto da mogu da se odredim prema tebi.
 
Poslednja izmena:
Normalno da ne razumes kad si ti deo sns price. Zao ti je tvojih kolega sapatnika.

Ako svaki srpski grad ima koaliciju krimosa i pandura, kao sto si napisao, zar nije vlas koja vlada 12 godina kriva sto se to desava?

Za kra, molim te napisi neku inteligentnu emisiju koju volis da gledas / slusas? Cisto da mogu da se odredim prema tebi.
Podcast Jasona Whitlocka, ali samo kada prica o sportu, posto je malo religijski fanatik za moje ukuse, i kada krene da prica o veri, onda ubrzam.

Ako mislis na srpske stvari, to zaista nista ne slusam bukvalno nista od kada su Andjusa uhapsili i ucenili ovi iz SLuzbe.

Ne znam ni koje su vesti u Srbiji. Ne gledam ni srpski sport vec nekih 5 godina. Javni diskurs u Srbiji i teme u njemu su na nivou deteta od 5 godina. Bolje mi je da gledam Teletabise.

Andjus je poslednji koga sam slusao na srpskom javnom nebu.

Sve ostalo na srpskom jeziku u javnosti, van nekih pisanih tekstova nekih mudrih ljudi u Srbiji, mislim na televiziju i radio- ja na Krsti ispisem svakog dana 10 puta pametnije stvari, nego sto se u Srbiji izbaci za mesec dana.

Tako da, u sustini slusam i citam sebe, kada me ne mrzi da pisem.
 
Podcast Jasona Whitlocka, ali samo kada prica o sportu, posto je malo religijski fanatik za moje ukuse, i kada krene da prica o veri, onda ubrzam.

Ako mislis na srpske stvari, to zaista nista ne slusam bukvalno nista od kada su Andjusa uhapsili i ucenili ovi iz SLuzbe.

Ne znam ni koje su vesti u Srbiji. Ne gledam ni srpski sport vec nekih 5 godina. Javni diskurs u Srbiji i teme u njemu su na nivou deteta od 5 godina. Bolje mi je da gledam Teletabise.

Andjus je poslednji koga sam slusao na srpskom javnom nebu.

Sve ostalo na srpskom jeziku u javnosti, van nekih pisanih tekstova nekih mudrih ljudi u Srbiji, mislim na televiziju i radio- ja na Krsti ispisem svakog dana 10 puta pametnije stvari, nego sto se u Srbiji izbaci za mesec dana.

Tako da, u sustini slusam i citam sebe, kada me ne mrzi da pisem.
A ti ne zivis u Srbiji? Onda ne znam zasto se cimas ovde na forumu sa ljudima koji zive u Srbiji i imaju realne probleme o kojima raspravljaju.

Ako ne znas koje su vesti u Srbiji kako onda znas da N1 ne valja? Neko ti rekao?

Malo doslednosti prilikom pisanja ti ne bi skodilo.

A sto se tice Andjusa, klasican debil, prema mom skromnom misljenju. Poput lokalnog alkosa u nekoj rupcagi koji ima objasnjenje za sve svetske teme :D
 
A ti ne zivis u Srbiji? Onda ne znam zasto se cimas ovde na forumu sa ljudima koji zive u Srbiji i imaju realne probleme o kojima raspravljaju.

Ako ne znas koje su vesti u Srbiji kako onda znas da N1 ne valja? Neko ti rekao?

Malo doslednosti prilikom pisanja ti ne bi skodilo.

A sto se tice Andjusa, klasican debil, prema mom skromnom misljenju. Poput lokalnog alkosa u nekoj rupcagi koji ima objasnjenje za sve svetske teme :D
Zivim u Srbiji.

Ponekad uhvatim na tudjem Tv-u ono sto se prica na N1. Dete u prvom snovne prica pametnije od njih. Jednom se secam da sam uhvatio jednog pametnog coveka da je pametno pricao, samo ne mogu da se sada setim za sta, i ko je to bio.

Ja sam uvek dosledan u pisanju.

Andjus je sada bruka i sramota, negledljiv i nesluslljiv potpuno, jesti iz kante za djubre je zdravije nego ga slusati sada, naravno; pricam o onoj emisiji dok je bio slobodan covek na Kopernikusu.
 
kad ti zazvone postavi se kao kad ti zvone jehove.

intelektualno ih sablaznis da gledaju sto pre da pobegnu. jehovama obicno kazem da sam nemacki budista i pocnem da pricam o rodoslovu i dodam malko siru eksplikaciju ako me jos ko telad gledaju, da imam takodje obicaj da prinosim prasice na zrtveni oltar svakog crkvenog crvenog datuma. :lol:
 

Back
Top