Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

  • SNS, SPS, SRS, Zavetnici

    glasova: 3 9,1%
  • Srbija protiv nasilja

    glasova: 7 21,2%
  • NADA (NDSS, POKS)

    glasova: 4 12,1%
  • Mi snaga naroda (Nestorović, Pavić...)

    glasova: 7 21,2%
  • Mi glas iz naroda (Stanojević, Ljepojević...)

    glasova: 2 6,1%
  • Dosta je bilo, Narodna stranka

    glasova: 4 12,1%
  • Neku drugu lokalnu listu

    glasova: 1 3,0%
  • Ne izlazim na izbore

    glasova: 5 15,2%

  • Ukupno glasova
    33
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.228
Redovni lokalni izbori u 2024. godini biće održani u 88 gradova i opština, među kojima su i 23 gradske opštine u Beogradu, Nišu i Požarevcu.

https://n1info.rs/vesti/lokalni-izb...bpush&utm_campaign=2024-03-22-MAPA-U-kojim-gr

screenshot_20240323_021134_firefox-jpg.jpg


Najznačajniji izbori će se održati u Novom Sadu, Nišu i sasvim izvesno u Beogradu. Trenutno se podele i koalicije stvaraju. Vučić će imati jednu listu sa SPS, Zavetnicom i SRS. Da li će koalicija DJB-NS preći cenzus?
 
Poslednja izmena:
Ako Nestor i ovi drugi MI ne predju cenzus a od desnice predje samo NADA sasvim moguće SNS i SPS dolaze do većine od 56. Onda bi bila jasna ova podela narodnih. Odradili za Vučića ali ostali čisti ispod cenzusa. Imaju korist od republičkog parlamenta, pobegli od odgovornosti za BG i velike gradove.
 
Poslednja izmena:
Nekako mi je koalicija okupljena oko DJB najbliza, Nestor je ovako simpatican ali nikada mi nesto nije odavao utisak prave opozicije koja ima za cilj da menja vlast , mada ono ako bude bilo bas gusto i 50-50 nije iskljuceno ni da glas dam za SPN iako mi ovako po stavovima nisu bas bliski nit ni nesto prijaju (sem mozda donekle Marinike koja je opasan milf ;)) ali ako to znaci da ce SNS otici sa vlasti u Beogradu glasacemo za bilo koga.
 
Поред могућих избора у Београду, локални избори одржаће се и у свим београдским општинама.

Мој глас иде коалицији ДЈБ+Народна+Двери

Јуче је одржана ванредна Скупштина Народне Странке и изабрани су нови председник и потпредседници странке. Између осталих гостију, на Скупштини су били и представници Нове ДСС.

Мислим да ће ово бити шира коалиција политичких странака.
 
Nekako mi je koalicija okupljena oko DJB najbliza, Nestor je ovako simpatican ali nikada mi nesto nije odavao utisak prave opozicije koja ima za cilj da menja vlast , mada ono ako bude bilo bas gusto i 50-50 nije iskljuceno ni da glas dam za SPN iako mi ovako po stavovima nisu bas bliski nit ni nesto prijaju (sem mozda donekle Marinike koja je opasan milf ;)) ali ako to znaci da ce SNS otici sa vlasti u Beogradu glasacemo za bilo koga.
Eto ti nenasilnici iz nasilja,ali Mariniku ne diraj.Prvi sam je kaparisao.Ukoliko budes uporan biraj mjesto i oruzje.
 
Поред могућих избора у Београду, локални избори одржаће се и у свим београдским општинама.

Мој глас иде коалицији ДЈБ+Народна+Двери

Јуче је одржана ванредна Скупштина Народне Странке и изабрани су нови председник и потпредседници странке. Између осталих гостију, на Скупштини су били и представници Нове ДСС.

Мислим да ће ово бити шира коалиција политичких странака.
Ako se ne napravi velika nacionalna koalicija bez Nestora i Zavetnice odradiše posao za Vučića ko Stamenkovski i Nestor.
 
Poslednja izmena:
Ako Nestor i ovi drugi MI ne predju cenzus a od desnice predje samo NADA sasvim moguće SNS i SPS dolaze do većine od 56. Onda bi bila jasna ova podela narodnih. Odradili za Vučića ali ostali čisti ispod cenzusa. Imaju korist od republičkog parlamenta, pobegli od odgovornosti za BG i velike gradove.
Нестор прелази сигурно. Објаснио Мудри Драгослав зашто је Нестор неприкосновен у односу на лажни Ми:

;)
 
Oni svi zajedno ne mogu da pređu cenzus. Zašto bi neko bacio svoj glas, odnosno dao ga Vučiću? 🤔. Zar nije bolje odma reći "ja sam za Vučića" nego tu neke fore kao glasamo za partiju sigurnih gubitnika a u stvari mislimo na Vučića 😉.
Sta tebe boli k. ko ce za koga glasati.
Smiri se da ne izadjem na izbore i glasam za Vucica zinat.Naravno u svom selu.Iz kog sela si ti dosao u Bg?
 
Oni svi zajedno ne mogu da pređu cenzus. Zašto bi neko bacio svoj glas, odnosno dao ga Vučiću? 🤔. Zar nije bolje odma reći "ja sam za Vučića" nego tu neke fore kao glasamo za partiju sigurnih gubitnika a u stvari mislimo na Vučića 😉.

Коалиција Србија против насиља није једина опозициона коалиција. Групе странака окупљене око СПН нису једина опозиција у Србији и не боре се једини против режима АВ и коалиције странака на власти.

Постоје и друге странке.

Особе које су чланови и функционери ДЈБ, Народне странке, Двери, Нове ДСС, из Нове Србије познајем више од 30 година и знам да су се искрено бориле против режима СМ а сада против овог режима.

Никада нисам, нити ћу гласати за СНС.

Не мислим да је коалиција окупљена око ДЈБ и Народне странке губитничка коалиција.
 
Slede nam lokalni izbori u 44 opštine koje se uglavnom nalaze u Vojvodini. Najznačajniji izbori će se održati u Novom Sadu, Nišu i sasvim izvesno u Beogradu. Trenutno se podele i koalicije stvaraju na desnici. Proevropska opozicija pokušava preko zapada da stvori nešto povoljnije uslove na njima. Manja mesta dobija vlast ali tri velika grada će biti ključna mesta borbe. Vučić će najverovatnije imati jednu listu sa Zavetnicom i SRS. Ostaje pitanje ko će u podeli izmedju Nestorovića i Stanojevića bolje proći? Da li će koalicija DJB, NS, Dveri preći cenzus?

Samo 44?
 
Поред могућих избора у Београду, локални избори одржаће се и у свим београдским општинама.

Мој глас иде коалицији ДЈБ+Народна+Двери

Јуче је одржана ванредна Скупштина Народне Странке и изабрани су нови председник и потпредседници странке. Између осталих гостију, на Скупштини су били и представници Нове ДСС.

Мислим да ће ово бити шира коалиција политичких странака.

To što dolaze ljudi kao gosti ništa ne znači; protokolno se ljudi pozivaju. Kada je Ponoš bio izabran za predsednika Srca bilo je pola predsednika stranaka.

Ne znači uopšte da će doći do izborne saradnje između patriotskog bloka i NADA. Štaviše, posle svega što se izdešavalo u zadnjih par godina, ne bih se previše kladio na tu mogućnost.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top