Anketa o SNS aktivistima

Kako biste reagovali kad bi vam SNS aktivisti došli na vrata?


  • Ukupno glasova
    38
То свако нормалан човек жели, али зар није тако у Србији?
Како је Ђилас могао да добије све тужбе упућене против Информера или нзм ког је већ све тужио, ако су судство и све остало у рукама СНС?
Djilas i vucic su ista ekipa.
 
On je vuciceva glavna lazna opozicija.

Pa naravno, to je klasicna igranka i manipulacija, kao sto znamo sve oko nas funkcionise naprincipu dualnosti i polariteta pa tako imamo svetlost i tamu, dobro i zlo, dan i noc, toplo i hladno, lepo i ruzno, musko i zensko, itd, a kako imamo Vucica koji ljudima ispira mozak svojom propagandom non-stop i koji sebe stalno prikazuje kao nekakvog Marvel/DC super-heroja onda logicno da bi postojao super-heroj mora da postoji i nekakav dezurni negativac jer nema Betmena bez Džokera (kao sto nema ni Crvene Zvezvde bez Partizana i obrnuto ili ni partizana i Mirka i Slavka bez Nemaca) i posto neko mora biti negativac onda Djilas mu je odlican za tu ulogu, zasto, zato sto zna da nije bas nesto popularan i omiljen medju ljudima i zato sto realno ne predstavlja nikakvu realnu opasnost po njega i on mu je onako nazovi protivnik po meri, idealan sparing partner i idealan za njegovu igrariju i pumpanje jeftinih politickih poena, tako da je on ta projektovana i dogovorena opozicija.
Uostalom vidimo da niko ne promovise Djilasa kao lidera opozicije nego Vucic i rezimski mediji, ono niko u opoziciji niti medju opozicionim biraca njega ne gleda nit ga dozivljava kao nekakvog "lidera" ali zato Vucic i rezimski mediji jos nijednom nisu pomenuli njegovo ime a da mu nasu nadenuli prefiks i zvanje "lider opozicije", ono ubedljivo 2 najcesca pojma u svim rezimskim medijima koja se non stop pominju su "predsednik Republike Srbije Aleksandar Vucic" i "lider opozicije Dragan Djilas" i tacno jedino ga rezim i rezimski mediji guraju i promovisu kao tzv. lidera opozicije iako ne niko iz opozicije a verujem da ni on sam sebe ne dozivljava tako jer zna da je tako nesto nerealno, a zasto to rade, pa ocigledno jer im on odgovara na tom mestu i zele njega u toj ulozi jer znaju da im ne predstavlja nikakvu opasnost i da ih ne ugrozava.
Mislim klasicna manipulacija i to vrlo providna i ocigledna.
 
Naravno ali ja ne kazem to tek tako, ako neko pljuje nekoga pa posle pravi koaliciju sa tom strankom onda je jasno da su tu dzepni interesi u pitanju, vlast je veliko iskusenje nemoj da se lazemo.
Цела локација Србија против насиља је тако настала. И Бошко се пљувао са некима, а некад је са СНС хтео да се удружи.
Е мој брајко, па то ти је политика.
 
Цела локација Србија против насиља је тако настала. И Бошко се пљувао са некима, а некад је са СНС хтео да се удружи.
Е мој брајко, па то ти је политика.
To vazi i za njih ....a kada se to Bosko udruzio sa SNS?
Ja znam da je bio poslanik u par navrata ali uvek na strani opozicije.
 

Back
Top