Anketa: Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

Za koju opciju ćete glasati na lokalnim izborima?

  • SNS, SPS, SRS, Zavetnici

    glasova: 3 9,1%
  • Srbija protiv nasilja

    glasova: 7 21,2%
  • NADA (NDSS, POKS)

    glasova: 4 12,1%
  • Mi snaga naroda (Nestorović, Pavić...)

    glasova: 7 21,2%
  • Mi glas iz naroda (Stanojević, Ljepojević...)

    glasova: 2 6,1%
  • Dosta je bilo, Narodna stranka

    glasova: 4 12,1%
  • Neku drugu lokalnu listu

    glasova: 1 3,0%
  • Ne izlazim na izbore

    glasova: 5 15,2%

  • Ukupno glasova
    33
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa vas bolesnik av je umislio da je kao tito, odatle to tvoje furer-ovanje... ma jel razumes ti da zagovaras diktaturu? ej, pa nije se demokratija ni porodila u srbiji, a vi udbasi vec zagovarate titoizam opet?! i jos bi firera, tj. hitlera, malo vam tito?! neverovatno, a sve zato sto nismo imali lustraciju, vama je trebalo da se zabrani da se bavite politikom, a ne jos da likujete kako se srbija dodatno iskorumpirala podlegav kultu licnosti..., ej sa micom prodanom dusom se ti hvalis, i svakakvim nesojem
Либерална демократија никада није и никада неће моћи да заживи међу Србима. Просто, наш историјски развој је другачији од западног и нама тај њихов демократски систем једноставно не паше.
То је једина истина, ово су све твоје неке празне приче.
 
Мислиш? Ево, гледао баш јутрос, Шешељ испрозивао Нестора, оптужио га да хоће да буде Фирер у покрету Ми.
Zakonski oni su grupa gradjana i Nestorovic i Pavic nisu napustili tu grupu gradjana, tj. nisu dali svj potpis da napustaju ...lepo je to sve objasnila Ana Pejic.
 
pa jel slagao? mislim, mogu ja da ne volim sekija, ali ima covek informacija, zna da ubode
Странка свака мора да има харизматичмог лидера, и то је оно што код Срба пролази. Дакле, бсталите те либералне форе, свакој странци је потребан јак и харизматичан лидер.
 
Странка свака мора да има харизматичмог лидера, и то је оно што код Срба пролази. Дакле, бсталите те либералне форе, свакој странци је потребан јак и харизматичан лидер.
ana brbrbrbnabic je bas karizmaticna, ili mister bin... ma zex
ma mica
ej, dule Не глупетај. :) kakvi te liberali spopali sad?vucic harizmatican?
 
Nije, mnogi ljudi se razocarali u radikale, jedan veci deo je presao u sns a ostali su ih napustili i to su vecinom oni glasaci koji i ne glasaju za nikoga.
Нек буде да је то тако, али то опет не значи да су они удбаши.
Иначе, није то само њихов случај,многе странке су доживеле слични судбину.
 
MI smo opozicija, a vi "pravi" dr.nesoji virite aljeku iz pozadine... e, sad, moguce je da ce vas on gurati iz petnih zila po svim medijima, ali ja mislim da ce ga narod prozreti - da radi za AV-a, pa izlajao se vec vise puta sam
Ти можеш бити опозиција само у САД, ,чији си грађанин и чији порез плаћаш, а у Србији нису ни опозиција ни позиција.
 
Странка свака мора да има харизматичмог лидера, и то је оно што код Срба пролази. Дакле, бсталите те либералне форе, свакој странци је потребан јак и харизматичан лидер.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top