академик Коста Чавошки: "Шешељ побеђује хашког Минотаура"

kurva2-1.jpg


vojacar-1.jpg


karla-1.jpg


seseljevka.jpg
 
"Свети Вид је нешто најсветије, највредније што Српство има. Свети Вид је митски предак Србинов, створитељ Српства. Квислиншка, досовска власт је све то погазила. Они се хвале да су то управо урадили на Видовдан. "

literatura_osramocen_vidovdan11.jpg
 
..imash li ti uopste ideju shta znachi biti hristolik?..

Kad pogledas Djindjicevo lice vidis prometejski duh, vidis prijatne crte lica koje zrace Hristovim duhom. A kad pogledaš Čavoškog, Koštunicu ili Šešelja osetiš neprijatnost, mučninu, negativnu energiju koja izbija iz njih. Na to sam mislio.
 
Kad pogledas Djindjicevo lice vidis prometejski duh, vidis prijatne crte lica koje zrace Hristovim duhom. A kad pogledaš Čavoškog, Koštunicu ili Šešelja osetiš neprijatnost, mučninu, negativnu energiju koja izbija iz njih. Na to sam mislio.

Hej, hej, opet generalizujes. To je mozda za tebe, a mozda je nekom prijatniji Cavoskijev lik.:):mrgreen:
 
Hej, hej, opet generalizujes. To je mozda za tebe, a mozda je nekom prijatniji Cavoskijev lik.:):mrgreen:

Lik Čavoškog može da bude prijatan samo njegovim najbližima.
Pazi tu podmuklost u pogledu.
Iskrivljenost lica.
Podsmevačka poza.
Odmah se vidi da je zao čovek

image001.jpg
 
Poslednja izmena:
seselj je trebalo svoju genijalnost da potvrdi u nekoj drugoj sveri---gde bi srbi imali koristi od njegove genijalnosti....bavljenjem politikom je naneo ogromnu stetu srbiji...

Pa sta da radi - da se rve?:hahaha:


Lik Čavoškog može da bude prijatan samo njegovim najbližima.
Pazi tu pomuklost u pogledu.
Iskrivljenost lica.
Podsmevačka poza.
Odmah se vidi da je zao čovek

image001.jpg

Ma daj, preterujes, on je veoma dobar covek

A dobri ljudi su obicno malkice ruzni.;)
 
Нису хашки правници дорасли да се носе са једном таквом појавом као што је Шешељ.Мислим у интелектуалном смислу.


Da znas da si u pravu:ok:

Ranije dok sam redovnije gledala to sudjenje , naprosto sam se krstila i levom i desnom na njihovu glupost, neobrazovanost , nesposobnost i neznanje :dash:

Tacno je Seki izgledao naspram tih pajaca i klovnova kao da im moze odrzati prvi cas iz prava , a kasnije nek se snalaze kako znaju ;):lol:
 
.... рече љотићевац.

Јаојјјјјјј, опет бајати "друже-тито" вокабулар... ејјј сада је 2010.година. Прескочи више пропаганду банде црвене и схвати да су у свему 99% л а г а л и.

Волим и ценим све велике и истинске патриоте и националисте. А имао сам среће да лично упознам неке од њих. И Љотићеве збораше и Дражине четнике. :cool:. Још ће мЛого воде протећи Дунавом док преобраћене комуњаре које се лажно представљају буду пристале на ИСТИНУ од 1941. до данас.
 
bem li ga...ja se cudim kako seselj moze biti junka jednom obicnom seljaku, koji mozda ima zavrsenu osnovnu skolu, i uz aksam skolu dodje jedva do nekog posla. ali ponovo kazem u sebi,neoberazovanost je u pitanju,njega ej lako prtevariti,jer je obicno neiskavren, naivan i.... ali ako ta osoba moze biti heroj jednom coveku koji je pored svega jos i akademik, onda se ne moram iscudjavati onim nepisemnima
 
Da znas da si u pravu:ok:

Ranije dok sam redovnije gledala to sudjenje , naprosto sam se krstila i levom i desnom na njihovu glupost, neobrazovanost , nesposobnost i neznanje :dash:

Tacno je Seki izgledao naspram tih pajaca i klovnova kao da im moze odrzati prvi cas iz prava , a kasnije nek se snalaze kako znaju ;):lol:

i ja se cudim... jos ih za to neznanje placaju sumama o kojima ti mozes samo sanjati:think::think:
 
bem li ga...ja se cudim kako seselj moze biti junka jednom obicnom seljaku, koji mozda ima zavrsenu osnovnu skolu, i uz aksam skolu dodje jedva do nekog posla. ali ponovo kazem u sebi,neoberazovanost je u pitanju,njega ej lako prtevariti,jer je obicno neiskavren, naivan i.... ali ako ta osoba moze biti heroj jednom coveku koji je pored svega jos i akademik, onda se ne moram iscudjavati onim nepisemnima

???
Ајд поново али полако...полако...
 
Ovaj Čavoški se baš uneo u stilske figure, metafore, ovo-ono ... mislim da bi bolji efekat na čitaoce postigao upoređivanjem Šešelja sa Minotaurom, makar zbog građe :lol:

Шта је сад ово??? :dontunderstand: Значи жутима сада не ваља ни човек који је у својој струци веома високо котиран, који је доктор наука, професор, који је академик???
Па мислим, стварно нема смисла ОПЕТ покушавати да се успостави партијска, једноумна жуто-јевропска идеологија. Нема од тога ништа. :cool:
 
Шта је сад ово??? :dontunderstand: Значи жутима сада не ваља ни човек који је у својој струци веома високо котиран, који је доктор наука, професор, који је академик???
Па мислим, стварно нема смисла ОПЕТ покушавати да се успостави партијска, једноумна жуто-јевропска идеологија. Нема од тога ништа. :cool:

Šta je sad ovo??? Stavljaju mi u usta reči koje nisam rekla?
Ko kaže da ne valja kao stručnjak? Samo konstatujem da se malo previše istripovao :mrgreen::lol:
 

Back
Top