Abortus i tinejdzeri

Da li ste za abortus?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam prije svega za koriscenje kondoma, a to da li sam za abortus ili ne, pa pitanje bi trebalo malo da se konkretizuje, jer nije bas da ga u svakom pogledu podrzavam ili ne podrzavam.

E sad, definitivno nijesam za zabranu abortusa, ako se na to misli, medjutim moram istaci po meni jedan od najvecih apsurda u nasem drustvu, a to je sto je dozvoljen abortus a zabranjena je eutanazija.
 
Ako je u pitanju abortus tinejdzerke, onda vjerovatno da.

Pa tesko da ce neka zena u stomaku da nosi tinejdzerku, al' ok...
haha, salim se

Meni bi bilo lakše, nego da ceo život posle toga mislim da je to moglo da živi da ga ja nisam skratila za imaginarnu glavu kad je imalo dva meseca.

I posle se cudis kad te neki nazivaju djavolom, cudovistem, babarogom...vi's kako ti sama svoje buduce dete nzivas, strasno...ccc


Mada, ko što rekoh, to sam samo ja. xD

To si samo TO...

@tema

Sto Ghetto kaze veoma cesto..."bolje da sam u koprive svrsio nego sto sam Mrkija napravio" ili tako nesto...

Ja sam ZA da neke od forumasica obave abortus kad zatrudne, nekim stvarima nije mesto na ovom svetu... Za'ebavam se, jesam za abortus, a jeste vi za jednu kaficu?

Mada je isplativo roditi bebu i prodati je nekoj srecnoj i veoma bogatoj porodici. :andjeo:
 
@Abel
Svašta se može kad se hoće. :lol: Problem je samo u tome što smo u ovom dobu svi sebični i lenji, čast izuzecima, al nismo nesposobni. :)

@Direkt
Ma kakvi. Šta, misliš da treba terati ljudi da imaju decu, ako oni to neće? :lol: A ako devojka neće da zadrži dete, što bi bila trudna 9 meseci, ako ima alternativu?
 
@Abel
Svašta se može kad se hoće. :lol: Problem je samo u tome što smo u ovom dobu svi sebični i lenji, čast izuzecima, al nismo nesposobni. :)

@Direkt
Ma kakvi. Šta, misliš da treba terati ljudi da imaju decu, ako oni to neće? :lol: A ako devojka neće da zadrži dete, što bi bila trudna 9 meseci, ako ima alternativu?

Pa to jeste...ali ja sam sebicna i lenja u svim dobima, tako da cu tesko imati dete ikad...

Jeste da si direkta pitala, ali odgovor je krajnje logican...Da bi detetu podarila zivot...
 
Abortus je ubijanje.. baš sam se setio jedne od poslednjih scena u Koži gde Malaparte opisuje kako je okružen tim fetusima u tegli, kako je halucinirao da ga okružuju, da izlaze iz tegli.. Stvorovi koji su umrli a nisu ni rođeni, izopačenost čoveka..
baš onako, horor trip
 
Abortus je ubijanje.. baš sam se setio jedne od poslednjih scena u Koži gde Malaparte opisuje kako je okružen tim fetusima u tegli, kako je halucinirao da ga okružuju, da izlaze iz tegli.. Stvorovi koji su umrli a nisu ni rođeni, izopačenost čoveka..
baš onako, horor trip

Pa aj' ti onda prestani drkati...ja koliko znam abortus je dozvoljeno ubiti najkasnije par nedelja nakon zaceca, dok fetus jos nije, kako da kazem, sazreo mentalno i postao spreman za silovanje mladih tinejdzerki...

Za. I ne samo za ovo doba, nego i kasnije u 20-im.

Ovde se vidi dobar psoao tvojih roditelja... :mazi:

Ok, onda Sleepy Junior. xD Bilo bi mi lakše, nego da posle mislim da je Sleepy Junior mogao/la da živi da ga/je ja nisam skratila za imaginarnu glavu... Praviš mi problem, vidi koliko je ovo pisanija. -.-

Dobro, Slipi Junior, ako ti tako kazes...ljubi te majka...

P.S. Moram ti reci da si usvojena, zao mi je...blahaha

@Funny, da mi nisi rekao da se salis, mislio bih da si ozbiljan :roll:

Ne palamudi...i ti si usvojen...
 
Pa to jeste...ali ja sam sebicna i lenja u svim dobima, tako da cu tesko imati dete ikad...

Jeste da si direkta pitala, ali odgovor je krajnje logican...Da bi detetu podarila zivot...
Haha, ne verujem ti ni reč. :P

To nešto na fazon španske serije. :lol: Nešto ne bih očekivala da će se devojka koja odbija da se bakće živim detetom žrtvovati u tom smislu. To nije baš lepih devet meseci, plus ode figura, ode reputacija, itd itd.

Abortus je ubijanje.. baš sam se setio jedne od poslednjih scena u Koži gde Malaparte opisuje kako je okružen tim fetusima u tegli, kako je halucinirao da ga okružuju, da izlaze iz tegli.. Stvorovi koji su umrli a nisu ni rođeni, izopačenost čoveka..
baš onako, horor trip
***, zavisi s koje strane gledaš.
 
Nema bijelih slova :sad2:

Hahaha, to ti pricam, provalio si... :mrgreen:

Pa to jeste...ali ja sam sebicna i lenja u svim dobima, tako da cu tesko imati dete ikad...

Ma daaaj, pa dovoljno je jedan kondomcic probusiti i eto ga bebac na vratima... :per:

Salim se...slazem se sa tobom, samo sto ja jos gori od tebe tako da nema apsolutno nikakve sanse da cu ja ikada imati decu, a pogotovo zato sto ne volim decu...
 
Hahaha, to ti pricam, provalio si... :mrgreen:



Ma daaaj, pa dovoljno je jedan kondomcic probusiti i eto ga bebac na vratima... :per:

Salim se...slazem se sa tobom, samo sto ja jos gori od tebe tako da nema apsolutno nikakve sanse da cu ja ikada imati decu, a pogotovo zato sto ne volim decu...
Hahah xD


Promijenices misljenje, nema nista ljepseg od osnivanja porodice s voljenom osobom. Sad mi recite kako to zvuci gej xD Ali tako je :P
 

Back
Top