A BIKOVI??????

Al Pacino je rodjen 25 April 1940. godine.

398RF83qAv4u.png
 
E, Vip.. izguglala sam da je 2001. godine
dobio blizance - dechaka i devojchicu.
Nikada se nije ozhenio.

Mozhe li to da se vidi u njegovoj karti?
I da, chini mi se da ima i josh jednu tjerku, stariju i sa drugom
nekom zhenom.
 
Malo se tesko snalazim sa ovomslikom natala,vidim daimaSunce Saturnza stepenuistom, to jako lici na blizance u kasnim godinama, nemam sad kad da nacrtam na astrocomu ali vrlo moguce,mesec u Strelcu u 5 moze da bude devojcica, Vodolija u 7 -pa nikad se nije zenio..pa bas je LIK, tipovala sam da je Ovan, Bik ili Skorpija..vidi plutona na ASC iz 12, i Jupiter u Ovnu...ekstra je sa onim svojim pogledom, glumcina na kvadrat..a metar i zilet..pravi Bik-Lav...Oduvek me je odusevljavao, u nekoj fazi od pre 10-15 godina posebno..moram da ga nacrtam, ostavi mi podatke ako imas..
 
Born April 25, 1940 at 11:02 AM
in Manhattan Beach, NY (USA)


Strelac u 5. znachi devojchica!? :D Super, to imam i ja! :D
Mislila sam da se za to gleda Mesec, ali.. nbtno! Vishe me interesuje Al sad.
U pravu si - No1 glumac!
 
Da, mesec u 5 u strelcu moze da bude devojcica i posmatras Jupiter otisao u 9 znaci, za ocekivati je 3 deteta u zivotu, nego, to kad nacrtamo lepu i pismenu kartu, onu sto sama sve lepo nacrta i upise podatke, he,he
 
Pogledaj detalj...ona mi je tako bila hladna u tom filmu pored njega..Vidi njenSaturn na njegovom mesecu ...HA! A znas gde mi je bila dobra i jako topla - sa Mel Gibsonom,on bese Jare valjda..u onom filmu gde jure njegovog prijatelja narko dilera ..moradaima neko bolje preklapanje sa Gibsonom..Pa da, ima i Mesec u Devici, taj izraz prefinjene lepote i hladan pogled....
 
E, da ima i onaj Film Joni i Frenki (oprosteno mi je akosam lupila ali nesto tako) kako bese...ona konobarica i on , i tu je ona bila tako u ulozi malo hladnjikava i istraumirana.. kako VOLIM ASTROLOGIJU!!!!!!
 
Za misel...Ribe imaju cesto tako prozirne i plave oci..ona ima sunce u 12 znaci tip Ribe, trigon sa mesecom u devici, pa nisu vodene nego su jasne i hladnjikave, ima veneru i mars u Ribama, i bas volim ASTROLOGIJU!
 
Bikovi da se ugoje!? Jedino shto znam jeste da ljudi sa ASC u Biku
imaju problem sa fizichkim izgledom.. ili su premrshavi ili debeli,
ne tako retko, jako loshe gradjeni.
A sami Bikovi - najlepshe i najzgodnije zhene!
 

Back
Top