A BIKOVI??????

evo,paticu..
36_1_4[1].gif
 
Nemam pojma o astrologiji...ali znam dva bika...jednog muskarca i jednu zenu.Zakljucila sam iz njihovog slucaja...da su bikovi pravi hedonisti.Oni dakle uzivaju u svim blagodetima,koje je ovaj zivot dao.U jelu,picu.....prirodi,umjetnosti (nevezano koja oblast..oni se nadju).I to mi se jako svidja kod njih.U ljubavi.....i cini mi se pod obavrzno prije braka imaju neku veliku ljubav,o kojoj prica cio grad i koja golica mastu mnogih....ali kao po pravilu...zene se,udaju.....za nekog drugog.Ko im odgovora.Ali ko ih ne "przi",kao onaj -neka.
Vole drustvo,vole da razgovaraju do padanja....i sami sebi sve,bas sve tolerisu i oprastaju.
Ovo dakle nije nikakva astroloska analiza....ovo su moja zapazanja o ljudima rodjenim u znaku bika.
 
Ni ja ne mogu sa Rakovima,..suvise su emotivni, ko pic.kice neke, meni treba neki stabilni ozbiljni muskarac kome necu biti majka, sestra, ljubavnica, vec zena i podrska,....a ne ja da ga vodim kroz zivot i da mu ugadjam stalno...
 
Normalno je da natalodredjuje slaganje svakom Biku, ne moze samo zato sto je Bik da mu odgovara neko drugi generalno, da ne pominjem generacijske planete..ali, cinjenicno stanje koje ne moze da se opovrgne je da u globalu savrseno idu Bik i Rak i Bik i Ribe, najidealnije prozimanje, samo ostaju oni Bikovi koji nisu imali tu spoznaju da priloze natal i da se tacno objasni njima zasto nisu bili te srece da nadju svog Raka koji bi im dao to fantasticno iskustvo sjedinjavanja...
 
ovako...meni od vodenih znakova najvise leze skorpije i sa njima sam imala najvise iskustava u ljubavi(zensku skorpiju nijednu ne poznajem),momak koji mi se fizicki najvise dopadao je rak(ali mi kao osoba nije bas legao) a sa ribama(zenskim)se bas lepo slazem....pa i sa muskim donekle(ali samo drugarski)jer me u zivotu nije privukao ni fizicki ni psihicki momak u znaku ribe;-)
 
Pa dobro lenji moji Bikovi,...nase teme nigde nema???

Mi se zalazemo i postujemo na svim ostalim temama a o nama ni jedna tema,..koliko ja vidim :) :) :)

Cujem da nas lepa godina ceka u 2008. nadam se da ce svima biti tako....

2008 mi nesto bas i ne poce extra...
pas mi promenio sexualnost, a ja sam u sav u nekom bedaq


a da lenji, lenji smo.
 
Hhahahaahhaahhahahaahah neka dobro je nesto se desava,..

sto se tice kombinacija ja nikada nisam naisla na musku SKORPIJU mada kazu da je to idealan spoj, mada mi je rodjeni brat skorpija i ne podnosimo se,..sa jedinom skorpijom sam imala samo sex i to za jedno vece, i vise nikada nista sa skorpijama. Ribe muske onako...sta ja znam,...a rakovi mlakonje.
 
Zabluda! Vadili smo oci svakog dana! Rak je nesto najgore za bika!

A ja kazem, ja sam Bik i imala sam vezu sa Rakom 3,5 godine i nismo vadili oci i nije bila zabluda i nije nikako bio najgore za mene kao Bika!

Znaci duso, ja i ti smo dva Bika koji imaju razlicit podznak i razlicite planete u znacima i poljima pa nam nikako neprijaju iste "vrste" osoba..I ja sam u pravu i ti si u pravu ali svako za sebe u odnosu na svoj natal i svojzivot. Zato ovakva izjava nije umerena inije realna kad se radi o tumacenju globalnom o slaganju Bika i Raka...tipican Bik i tipican Rak su idealni jedno za drugo...sto nam se dozivljaj sveta i polja razlikuju jer pocinju od podznaka ,to bi trebalo da glasi ovako- za tebe i tvoje slaganje treba da gledas svoj podznak pa mozda tu negde ispadne ( a svakako hoce!) zasto s ti BIK kome je jedan Rak vadio oci umesto da ga grli i mazi poceo dan...:razz:
 

Back
Top