A BIKOVI??????

Generalno bikovi su harmonicni sa rakovima i ribama, kod mene to nije slucaj zbog vladara na kraju bika. Ne leze mi nikako ali se slazem sa vodolijama i lavovima, znacima sa kojima su inace bikovi u disharmoniji. Sa skorpijama sve ok.
 
A jesu rakovi malo zaobljeni (ne svi naravno) al znaju to da nose :zcepanje:
Ja sam rak/bik daklem trebala bi biti XXL velicine, al nisam (nisam jos) :whistling:
Kako se slazete sa vodenim znakovima vi bikovi?

Jedna prijateljica Bik/rak je ultra oversize , psihicki ovisna o hrani
cula sam da generalno bikovi i rakovi su ekstremno gojazni, dal zbog te inertnosti . . .

Slazem se sa bikovima full :heart:
 
Ja sam bik-rak...nisam ekstremno gojazna....a i kada se ugojim visina pokrije i bude sve ravnomerno...

Sestro. :D
Isti znak, podznak...jesam krupnije gradje, ali normala...i upoznala sam jos jednu devojku isti znak/podznak, i ona visoka, slicne gradje, i opet kad smo varirale u kilazi, sve se rasporedi tako da cifra kg zvuci gore nego sto realno izgleda...
 
Da, i da dodam za televizor...volem prirodu, aktivna sam, pa cvrc lenjost na konto bikova, nemam brzinu, ali izdrzljivost da- prepesacim/trcim/bajkom i-ha...juce bas 20km laganice setnje...
 
Da, i da dodam za televizor...volem prirodu, aktivna sam, pa cvrc lenjost na konto bikova, nemam brzinu, ali izdrzljivost da- prepesacim/trcim/bajkom i-ha...juce bas 20km laganice setnje...

E da izdržljivost, dok nešto ne završim, nema spavanja...nekada sam jako brza, a nekada kao usporen film...hod mi jeste lenj, mislim da idem umereno polako...ako požurim, oma se sapletem ili udarim u nešto, modrice nikada ne znam odkuda su....e sada da li je sve do horoskopa ne znam....:lol:
E, da dodam trenutno mi je kilaža taman....kada se brinem, hrana eto kod mene ne igra ulogu...kada mi je sve potaman, ja sam dobra guda za koju nema loše pomije...
 
Poslednja izmena:
Generalno bikovi su harmonicni sa rakovima i ribama, kod mene to nije slucaj zbog vladara na kraju bika. Ne leze mi nikako ali se slazem sa vodolijama i lavovima, znacima sa kojima su inace bikovi u disharmoniji. Sa skorpijama sve ok.


Kada reče da si bik...ribe su mi ok., rakovi takođe, lavovi isto...vodolije poneke baš volim, ali neke su takvi egomanijaci, da mi nikako ne ulazi u glavu da su to vodolije, eeej.....do te mere hoće da je po njihovom, ono da li mora sijalica od 100w, ili 60w...nemaju valjan razlog da objasne, tako mooora....ili se nas desetoro dogovorimo da se nađemo u 22h, na jednom od dva moguća mesta, kasne ko po običaju, i drame što nije ovo mesto nego ono...kada je žamor ili ćaskanje među nama, pljeskaju rukama ko u školi..ej tišina tamo ja pričam.....a u stvari kul lik....ako im kažeš kako dobro izgledaju prime se ko saučešće....škorpijama zavidim na oštroumnosti.
 

Back
Top