10 PUTA ME JE ZAPROSIO I NA KRAJU OZENIO DRUGU

Anonymous:
Milow:
gost_011:
Veruj mi tako je, kao što sam malo pre navela. Budi svoja. Sledi svoje instinkte :wink:
I budi sama 8)

A kod tebe MILOW sve vrvi od zenskog drustva

E ides mi na **** :?
Ja sam samac. Nigde nikog oko mene.

Idem ti na qurac, hoćeš da ti popušim?

A možda ćeš ti meni da popušiš.
 
Anonymous:
Bili smo zajedno 4 godine, zivela sam sa njim i trebalo je da se udam, ali glumila sam ludilo i folirala se da nisam sigurna da je on TAJ ZA CEO ZIVOT.

Iz cista mira sam otisla od njega, ocekujuci da pocne da trci za mnom, i da poludi skroz sto sam ga ostavila. Skoro bez ikakvog razloga. Jednostavno mi je bilo dosadno, a i htela sam da vidim koliko mu je stalo do mene. A i uplasila sam se od cele te price oko braka, iako sam ga volela,a i dalje ga volim najvise na svetu. On je odreagovao tacno onako kako sam ocekivala , cak se ponizavao do te mere da mi ga je bilo zao. Nastavio je da me zove i sacekuje ispred zgrade narednih godinu dana, a na kraju ove balade-
CUJEM - OZENIO SE.

TEK TAKO...KO GROM IZ VEDRA NEBA

Pa kako je mogao? Posle svih planova koje smo imali?
A ja sam samo htela da udahnem vazduh i dobro razmislim o svemu; smatrala sam da je to krupan korak
i da mi je potrebno vreme i prostor pre nego li se odlucim za isti. Moja jedina greska je ta sto sam otisla bez obrazlozenja i ponasala se kao da mi nije vise toliko stalo. A glumila sam...

Mozda bi trebalo da upisem akademiju, jedino mi to preostaje
A trebao je,mucenik da te ceka.Ko zna mozda bi se udostojila da mu priznas sta osjecas kad bude kasno za sve ili kad ostarite ili.....
 
Milow:
hazard:
E Milow, nađoh te na ovoj temi..Povlačim ono da si OK. Sad si se baš pokazao.
Izvini kako bi ti reaovao/la da si na mestu njenog zaprositelja?

I kako sam se to ... pokazao?
Pa od onog..Idem ti na q...... do zadnje reči.Gde ti se dede kultura.Bez obzira što te neko iznervirao,mogao si ga kulturno ignorisati.A ti se još i prepucavaš, pa ko će gore.
 
Bili smo zajedno 4 godine, zivela sam sa njim i trebalo je da se udam, ali glumila sam ludilo i folirala se da nisam sigurna da je on TAJ ZA CEO ZIVOT.
...

Ne mogu da verujem jel ti pises scenario za Kasandru i Ljovisnu? Pa ono kao one pricaju u sebi ,a mi cujemo... Ako ne pises onda se povezi sa tim Spancima i Meksikancima sto pisu jer ces imati uspeha. Pa kad bi se udala za njega? Kad bi te molio 100dana i ponizavao se!!!
Ne znam kako ces naci nekog drugog... Tvoj decko te je mnogo voleo
 
Milow:
gost_011:
Veruj mi tako je, kao što sam malo pre navela. Budi svoja. Sledi svoje instinkte :wink:
I budi sama 8)

U zivotu ce uvek biti onih koji ce razumeti druge, njihova razmisljanja i njihova osecanja, tako da ja i dalje ostajem pri svom stavu sto se ove devojke tiče. Ali nazalost, uvek i onih koji ce osudjivati druge i ici okolo i pljuvati po drugim ljudima.

Milow, na ove tvoje komentare mogu samo da dodam:
"Ne vredi pred svinje bacati bisere"
 
stvarno si glupa po mom misljenju. ako je tebi trebala pauza od godinu dana da razmisljas i jos da se ljutis sto te je ostavio!!!!
to sto ti trazis budalu koja ce da trci za tobom tu ti on nije kriv a ni njegova sadasnja zena,koja je za razliku od tebe bila malo parlamentarnija po tom pitanju! :evil:
 
Ko te je bio po usima da odbije coveka ako si ga volela??!!!Tako ti i treba!Da sam ja na njegovom mestu i da sam te zaprosio,a ti odbila,to bi bio i prvi i poslednji put da sam to uradio s tobom...Zapravo to bi bio zadnji put da si me uopste videla u zivotu!
PS.Gusko!Propustila si verovatno veliku priliku za koju sumnjam da ce opet da ti se ukaze! :evil:
 
gost_011:
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda. Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo. Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu. Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna. Cuvaj se. Best wishes.
:wink:

:* :* nisam postavljac teme ali eto
 
Anonymous:
gost_011:
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda. Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo. Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu. Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna. Cuvaj se. Best wishes.
:wink:

:* :* nisam postavljac teme ali eto
MOra da mu je popizdilo da te vise prosi 8)
 
gost_011:
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda. Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo. Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu. Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna. Cuvaj se. Best wishes.
:wink:
E, morao sam da se javim ! Jasno je da je tema izmišljena, naravno da svi mi ovde manje-više lupetamo na zadatu tema, ali ovo baš čoveka dovede do ludila !

gost_011:
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda.
Nije hirovita nego je mentol i retard neopevani ! I uz to i razmažena, drska, samoživa i sebična.

gost_011:
Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo.
Ma tražila je da dečko dubi na trepavicama. A kad je nesrećnik i to postigao, onda se naljutila što nije prethodno stavio kapu. Kokoška.

gost_011:
Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu.
Ma kakav ideal ljubavi, šta lupetaš ? Sav ti je mozak u latinoameričkim serijama ! Pojma ona nema šta je to ljubav, krava jedna razmažena, niti da je primi, a kamoli da je nekome pruži. I otkud ti te fraze i krilatice o idealnoj ljubavi ? Kao danas je to retkost ! Šta, do juče je idealna i unikatna i jedinstvena ljubav bila svakodnevica ?

gost_011:
Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
A kakav je to pravi put ? Ma nije ona ništa želela u vezi prosidbe, nego je 'tela da se čovek i dalje ponižava pred njom. I tako doveka. Koza jedna.

gost_011:
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna.
Svaka čast i tebi 011, veštice jedna neopevana ! Po svemu sudeći ti si jedna matora, zvocava devojka, usedelica od koje su svi pobegli. Gde će ti duša kad mlade devojke ovako savetuješ ? A neka ova razmažena i sebična kalaštura samo traga i dalje i traži tu jako bitnu nijansu, dabogda i ona doveka usedelica ostala.
 
Bez obzira sta bi vecina poznavalaca tadasnjih prilika mislila o Nemackoj iz tog vremena, Nemacka je oduvek bila stogo i veoma rigorozna pravna drzava. U periodu vel. ekonomske krize od 29,5-te (koja je poznato je, naslala usled do sada ne razjasnjenih okolnosti) sve fin. transakcije koje su se obavljale u podrucju tkz. "sive" ekonomije bile su daleko od ociju poreskog upravnog organa, tako da prakticno tada nijedan osnivacki strani kapital u zemlju nije usao legalno i samim tim nije ni bio oporezovan ,kao sto bi bio i tada, da je drzava umela pravilno da shvati haoticna kretanja na tadasnjem trzistu koja su samo produbljavala krizu a drzavna kasa, (sto se jasno videlo tek iz naknadnih tragova zapisa o tome) je ostajala potpuno prazna. Da li bas zbog te nemoci, neznanja i nevestosti kako(?) da u tako turbulentnom makro i mikroekonomskom okruzenju uspostavi ponovo svoju regulativu, treba optuziti Nemacki Drzavni aparat i njene zvanicnike iz toga perioda. Misljenja su vrlo oprecna, ali ipak treba dobro razmisliti pre nego li se neko konkretno okrivi, mada ni potpuna odgovornost tj. snosenje iste ne bi trebalo da izostane, medjutim te mracne teme i sta bi bilo da je bilo, preskocicemo zar ne, uostalom dobro je i jako je dobro dok postoje argumentovana druga a ne mora da znaci drugacija misljenja najvaznije je da su prijateljska.
Rezime ove price je da bi Nemacka i tada ubirala porez onoliko precizno i nemilosrdno kao sto to radi danas i radice sutra i uvek da je umela pravilno da se postavi prethodnoj situaciji tj. periodu.
Poreska uprava se nije menjala ostala je ista i ostace to treba da znaju svi oni koji zele da otpocnu neki biznis u ovoj zemlji. Naravno za sve zainteresovane iz zemalja u tranziciji bitna je dobro poznata informacija da Nemacka nikada nije bila zemlja tzv."poreskog raja". To nemojte ocekivati, bar ne bez posledica. Zamolite uredno Bundes Banku za kredit, dobar poznavaoc prilika bi ovakvu nameru ocenio kao svojevrsni kompromis, matematicki vrlo precizan i opravdan, dakle uz dobijanje svog osnivackog kapitala tada popunjavate i poresku prijavu i naravno ne treba naglasavati da onda Poreska uprava ima sve neophodne podatke o Vama i da ne bi mogli tek tako da uzmete tj. potrosite pare i da smugnete iz zemlje, kao sto ste izgleda ponekad bili skloni da mastate.Ej bre, Nemci su to!
Kada Vam Nemacke banke odobravaju kredit mnogo je manje bitan rok otplate (ukoliko imate a poverovace se i ponesto da imate, dobru garanciju)da li je on 3 meseca, 6 ili 9? Nebitno, mnogo je bitnije Vase iskreno i jasno i glasno usmeno obrazlozenje DA LI CETE I UKOLIKO KAM. STOPA NE BUDE ONOLIKO FIKSNA KOLIKO VAMA ODGOVARA (A BANKA VAM NEMOZE DATI JASNE ODREDNICE U TOM SMISLU),IZMIRITI SVOJA DUGOVANJA. Interesantno je koliko su "savremene" Nem. Banke razvile svojevrsnu suptilnost u odlukama o ekonomskoj racionalnosti, dakle sve se bazira na Vasoj RECI da li bi svakako vratili dug ili vasa solventnost ima granica.
Ako ima granica nista od posla samo da Vam kazem, jer se cak ni popunjavanje formulara tj. potezanje Nemacke banke od strane nedefinisanih ili maloletnih klijenata ne moze obavljati prakticno nikako, u svakom slucaju trebate ili da sacekate da navrsite odredjenu starosnu granicu ili da dobro utuvite u glavu ma kakvo vi misljenje imali o tome (a najbolje je poslusati one koji su vec dugo na priv. radu, preko)da ni bilo koja najbezlazenija ekon. transakcija u Nemackoj ne moze ostati neoporezovana. Pa valjda Vas ja ne bi lagala.
Dakle STAV na sunce da bi Vam banka dala usmeni pristanak ( koji vec ,poznavajuci Vas, imate) a posle poreska prijava.
Naravno nije preporucljivo previse dugo razmisljanje.
 
Milojko Vasic:
gost_011:
Svaka čast i tebi 011, veštice jedna neopevana ! Po svemu sudeći ti si jedna matora, zvocava devojka, usedelica od koje su svi pobegli. Gde će ti duša kad mlade devojke ovako savetuješ ? A neka ova razmažena i sebična kalaštura samo traga i dalje i traži tu jako bitnu nijansu, dabogda i ona doveka usedelica ostala.

Uhhhh….znala sam odmah u startu da će cela muška artiljerija da krene svim silama na mene :)
Zar je sramota odbiti dečka 10 puta ? Zar je sramota danas razmišljati godinu dana pre udaje ? Zar je sramota čekati, pa i “dubiti na trepavicama” ako treba?Naravno ne bukvalno ali treba biti malo maštovit.
Ako neko ne ume ili nije sposoban impresionirati, onda i ne treba da se udaje za njega.
Odluka o udaji je jedna od najtežih odluka u životu, to nije isto kao odabrati cipele, pa ako malo žuljaju možeš ih vratiti natrag. Ja sam samo bila jedna od onih devojaka koja ne želi da osuđuje jednu ovakvu situaciju jer valjda je ona imala pravo na to!
Nisam ja stara kao što ti misliš.
Ne gledam španske serije. Ali smatram da treba odbijati mladiće koji prodaju klišee i otrcane fraze o ljubavi! A rekla bih da i ovaj dečko nije neka cvećka, čim se oženio odmah nakon toga i rekla bih da je to učinio iz osvete!
Pa čija je veća greška, ako ćemo realno, da li njena što ga je odbijala 10 puta, ili njegova što se oženio “nekom tamo” tek tako, posle ozbiljne četvorogodišnje veze sa ovom devojkom. Hmmmmm…..
A što se mene lično tiče, nisam se vodila rečenicom koju ovde baš svi koliko vidim ističu u prvi plan: “Propustila si priliku”. Ha ha ha . Pa to je stvarno smešno. Uuuu pa da sam pristajala na svakog frajerčića koji mi okom migne, dosad bi se udala i imala ceo vrtić.
A što se tiče još nekih stvari, samo da dodam:
Pa devojka ima pravo i da pred matičarem kaže NE.
To nije strašno.
 
gost_011:
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda. Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo. Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu. Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna. Cuvaj se. Best wishes.
:wink:
:arrow: krasno rečeno...
 
Gost_011:
Uhhhh….znala sam odmah u startu da će cela muška artiljerija da krene svim silama na mene :) ....
Nisi ti to znala. To si htela i priželjikavala. Pošto ti se u životu to inače ne dešava. Ni m od muško, a kamoli artiljerija. Da krene na tebe ?! Ha, možda u vlažnim snovima ! Ali dobro, to je tvoja stvar. Nego jesi li ti pročitala kako je tema otvorena ? Ponoviću da mi je jasno da je tema izmišljena, ali svejedno zgodna je za diskusiju.

Gost_011:
Zar je sramota odbiti dečka 10 puta ? Zar je sramota danas razmišljati godinu dana pre udaje ? Zar je sramota čekati, pa i “dubiti na trepavicama” ako treba?Naravno ne bukvalno ali treba biti malo maštovit.
Nije sramota, ajde, ali to nema veze sa onim šta je napisala autor teksta.

Gost:
Bili smo zajedno 4 godine, zivela sam sa njim i trebalo je da se udam, ali glumila sam ludilo i folirala se da nisam sigurna da je on TAJ ZA CEO ZIVOT.
Oni su već bili u braku, 4 godine ! Nisu potpisali venčani list, ali su svejedno bili u braku. To je sad i pred zakonom isto. A glupača je glumatala. I Folirala se ! Šta li je htela ? Ima li grama mozga ?
Gost:
Iz cista mira sam otisla od njega, ocekujuci da pocne da trci za mnom, i da poludi skroz sto sam ga ostavila. Skoro bez ikakvog razloga. Jednostavno mi je bilo dosadno, a i htela sam da vidim koliko mu je stalo do mene. ...
Mislim, šta reći na ovo ? Šta je ovo nego čist egoizam, razmaženost i sebičnost. Da li je krava razmišljala kako će njemu biti ? Šta je sa njegovim osećanjima, njegovim životom ?

Gost:
A i uplasila sam se od cele te price oko braka, iako sam ga volela,a i dalje ga volim najvise na svetu. On je odreagovao tacno onako kako sam ocekivala , cak se ponizavao do te mere da mi ga je bilo zao. Nastavio je da me zove i sacekuje ispred zgrade narednih godinu dana ...
Ne, nije ona njega volela, to smo već apsolvirali, ona je isuviše samoživa i egoistična. Ne zna ona ni šta je ljubav a još manje zna da voli. A on, čovek, na sve načine pokušao da spase brak, čak imao razumevanja za njene hirove !

Gost:
TEK TAKO...KO GROM IZ VEDRA NEBA
Pa kako je mogao? Posle svih planova koje smo imali?
A ja sam samo htela da udahnem vazduh i dobro razmislim o svemu ...
Tek tako ?!?! Pa mislim, ako ne tako - onda kako ? Posle godinu dana ?! Pa koliko godina njegovog života treba da prođe u moljakanju i ponižavanju da to glupača ne shvati kao grom iz vedra neba ? A ako je imala planove sa njim, što ih nije ostvarila, kokoška jedna ? Nego ga je bez razloga ostavila i otišla da hrani svoj ego ?

--------------------------------------------------------------------

I ti posle svega ovoga, ovakvo ponašanje opravdavaš i braniš, i pitaš da li je sramota razmisliti malo pre braka. Nije nego. Dobila je šta je zaslužila. Zapravo zaslužila je još i dobre batine i još više poniženja, ali se izvukla.

A čoveku je došlo vreme da se ženi, hoće porodicu, sinove ... Baš se potrudio da održi brak, ali kad neko neće pa neće, onda dobro, ima ko hoće. Siguran sam da je našao finu i lepu i vrednu devojku i biće im lepo u braku. I da će živeti u sreći i ljubavi do kraja života. I da će imati puno dece i kuću, i podrum pun vina !

Ljubi te Milojko. 8)

P.S. Da li je Gazdarica komentarisala ovu temu ?
 
Milojko jesi se ti to nama malo iznervirao :lol: ?
Potpuno se slazem sa tobom,razmazena,bezobrazna,sebicna...a to sto nema pojma sta je ljubav to je posebna prica.
Ja kao zensko ne znam sta je sa ovim zenama,covece ako si sa nekim valjda posle nekog vremena skapiras jeli s tim doticnim hoces porodicu ili neces,pa to nam je u prirodi...sto si zavlacila decka 4 godine?
 

Back
Top