10 PUTA ME JE ZAPROSIO I NA KRAJU OZENIO DRUGU

Anonymous:
Ljudi, posle ovakvih vasih odgovora osecam se jos gore, a ne moze bas sve da se isprica u par recenica da biste stekli potpunu sliku. Za tih godinu dana, ja mu JESAM nekoliko puta rekla da ga jako volim i da zelim da budem s njim, ali da hocu da iskuliram malo pre nego se vezem za ceo zivot. Mozda je moja greska sto se nisam adekvatno ponasala i sto nisam stvari nazvala pravim imenom. Zene i muskarci, ocigledno ne govore istim jezikom, jer kad mi ( zene) kazemo -
TREBA MI VREME - to za njih(muskarce) znaci -HOCU JOS MALO DA SVRLJAM SA STRANE DA BIH BILA SIGURNA DA SI TI TAJ.
Jel zna neko dobrog prevodioca?
Ne a ti?
Raspitacu se kod jedne sto je zavrsila akademiju, pa ti saljem informacije. :lol:
 
Anonymous:
Bili smo zajedno 4 godine, zivela sam sa njim i trebalo je da se udam, ali glumila sam ludilo i folirala se da nisam sigurna da je on TAJ ZA CEO ZIVOT.

Iz cista mira sam otisla od njega, ocekujuci da pocne da trci za mnom, i da poludi skroz sto sam ga ostavila. Skoro bez ikakvog razloga. Jednostavno mi je bilo dosadno, a i htela sam da vidim koliko mu je stalo do mene. A i uplasila sam se od cele te price oko braka, iako sam ga volela,a i dalje ga volim najvise na svetu. On je odreagovao tacno onako kako sam ocekivala , cak se ponizavao do te mere da mi ga je bilo zao. Nastavio je da me zove i sacekuje ispred zgrade narednih godinu dana, a na kraju ove balade-
CUJEM - OZENIO SE.

TEK TAKO...KO GROM IZ VEDRA NEBA

Pa kako je mogao? Posle svih planova koje smo imali?
A ja sam samo htela da udahnem vazduh i dobro razmislim o svemu; smatrala sam da je to krupan korak
i da mi je potrebno vreme i prostor pre nego li se odlucim za isti. Moja jedina greska je ta sto sam otisla bez obrazlozenja i ponasala se kao da mi nije vise toliko stalo. A glumila sam...

Mozda bi trebalo da upisem akademiju, jedino mi to preostaje
Pametan....imas li njegov mail...da mu cestitam....Bravo majstore...
 
Anonymous:
Bili smo zajedno 4 godine, zivela sam sa njim i trebalo je da se udam, ali glumila sam ludilo i folirala se da nisam sigurna da je on TAJ ZA CEO ZIVOT.

Iz cista mira sam otisla od njega, ocekujuci da pocne da trci za mnom, i da poludi skroz sto sam ga ostavila. Skoro bez ikakvog razloga. Jednostavno mi je bilo dosadno, a i htela sam da vidim koliko mu je stalo do mene. A i uplasila sam se od cele te price oko braka, iako sam ga volela,a i dalje ga volim najvise na svetu. On je odreagovao tacno onako kako sam ocekivala , cak se ponizavao do te mere da mi ga je bilo zao. Nastavio je da me zove i sacekuje ispred zgrade narednih godinu dana, a na kraju ove balade-
CUJEM - OZENIO SE.

TEK TAKO...KO GROM IZ VEDRA NEBA

Pa kako je mogao? Posle svih planova koje smo imali?
A ja sam samo htela da udahnem vazduh i dobro razmislim o svemu; smatrala sam da je to krupan korak
i da mi je potrebno vreme i prostor pre nego li se odlucim za isti. Moja jedina greska je ta sto sam otisla bez obrazlozenja i ponasala se kao da mi nije vise toliko stalo. A glumila sam...

Mozda bi trebalo da upisem akademiju, jedino mi to preostaje



šta se lomite svi toliko :shock: pa vidite valjda da vas zayebava :(
 
Anonymous:
Bili smo zajedno 4 godine, zivela sam sa njim i trebalo je da se udam, ali glumila sam ludilo i folirala se da nisam sigurna da je on TAJ ZA CEO ZIVOT.

Iz cista mira sam otisla od njega, ocekujuci da pocne da trci za mnom, i da poludi skroz sto sam ga ostavila. Skoro bez ikakvog razloga. Jednostavno mi je bilo dosadno, a i htela sam da vidim koliko mu je stalo do mene. A i uplasila sam se od cele te price oko braka, iako sam ga volela,a i dalje ga volim najvise na svetu. On je odreagovao tacno onako kako sam ocekivala , cak se ponizavao do te mere da mi ga je bilo zao. Nastavio je da me zove i sacekuje ispred zgrade narednih godinu dana, a na kraju ove balade-
CUJEM - OZENIO SE.

TEK TAKO...KO GROM IZ VEDRA NEBA

Pa kako je mogao? Posle svih planova koje smo imali?
A ja sam samo htela da udahnem vazduh i dobro razmislim o svemu; smatrala sam da je to krupan korak
i da mi je potrebno vreme i prostor pre nego li se odlucim za isti. Moja jedina greska je ta sto sam otisla bez obrazlozenja i ponasala se kao da mi nije vise toliko stalo. A glumila sam...

Mozda bi trebalo da upisem akademiju, jedino mi to preostaje
NARAVOUČENIJE! Sva foliranja su uvek kratkog daha. Ako si iz ovoga nešto naučila, gruvaj dalje kako treba!
 
draga moja,puno te ovdje njih osuđuje ali ja moram reći da te razumijem i to u potpunosti!tako nešto bih i ja možda napravila i ništa mi nije tu čudno.sad će artiljerija i na me,ali bar sam iskrena.sad moraš dalje i snosit posljedice svojeg postupka.ja bar tako razmišljam i sve što napravim-sama sam si kriva.posebno za odluke koje sama donesem...
život ide dalje i sve će biti ok!
ps:zanima me ako ti nije problem napisati šta si u horoskopu(znak/podznak)-zbog sličnosti...
pozdrav iz BL!
 
[color=blue:
Lilaac[/color]draga moja,puno te ovdje njih osuđuje ali ja moram reći da te razumijem i to u potpunosti!tako nešto bih i ja možda napravila i ništa mi nije tu čudno.sad će artiljerija i na me,ali bar sam iskrena.sad moraš dalje i snosit posljedice svojeg postupka.ja bar tako razmišljam i sve što napravim-sama sam si kriva.posebno za odluke koje sama donesem...
život ide dalje i sve će biti ok!
ps:zanima me ako ti nije problem napisati šta si u horoskopu(znak/podznak)-zbog sličnosti...
pozdrav iz BL!

Nema to veze sa horoskopom, vec sa nezreloscu i neodgovornoscu. Kao da imate 12 godina... Stvarno ne volim takve devojke...
 
Koliko god da ova prica deluje neverovatna, (ne iskljucujem cinjenicu da ju je neko izmislio tek da bi izazvao revolt ostalih clanova i posle se zabavljao citajuci komentare) nije neuobicajena i desava se. Bar ja znam par slicnih primera iz mog okruzenja... Svaka od doticnih je posle imala ozbiljnih psihickih problema i mnoge ni posle nekoliko godina nisu uspele da se oporave.
Ali pitanje je da li su bolje i zasluzile? :roll:
 
Ako, sto kazu ljudi, ova tema nije samo neka podvala onda da ti pokazem da si na pitanje vec odgorila

Pitanje:
Pa kako je mogao? Posle svih planova koje smo imali?

Odgovor:
Iz cista mira sam otisla od njega, ocekujuci da pocne da trci za mnom, i da poludi skroz sto sam ga ostavila.

Je li ti sada jasnije sta si uradila? I sama si odgovorila na sopstveno pitanje...
 
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda. Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo. Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu. Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna. Cuvaj se. Best wishes.
:wink:
 
gost_011:
Mislim da ti zapravo nisi bila nimalo hirovita devojka, kao što to na prvi pogled izgleda. Jednostavno si trazila da ti taj dečko dokaže svoju ljubav na pravi način. Nije ti bilo dovoljno samo da te pita nekoliko puta, već nešto da učini kako bi ti na "samo tebi svojstven način" dokazao da te voli beskrajno mnogo. Ti jednostavno težiš idealu ljubavi, onome "unikatnom" i jedinstvenom sto je danas retkost, a ne svakodnevnom monotonijom prošenja i pristajanja na istu. Očito da taj dečko nije izabrao pravi put i način kako da to uradi, onako kako si ti želela da ta prosidba izgleda.
Mogu samo da ti kažem, svaka čast mala, i samo tako nastavi. Tragaj za onim što tvoje srce želi, neko će se pojaviti ko će te za "nijansu" bolje razumeti. A ta nijansa je jako bitna. Cuvaj se. Best wishes.
:wink:
Jednom rečiju: sereš
 

Back
Top