DRUGARICA, da ili ne?????

Ajaoj, mrzi me da citam sve postove...
I ja sam bila u nekoj slicnoj situaciji. I nisam pricala sa drugaricom par meseci. Pa smo se onda sasvim slucajno pomirile i sad smo bolje drugarice nego pre. U medjuvremenu je ona stekla jednu super drugaricu a i ja isto, i sad se sve 4 lepo druzimo... :grin:
Pomiri se sa njom, svi mi gresimo kad su u pitanju momci i smatram da ne treba da se svadjamo zbog kretena.Mozda se on njoj stvarno svidja i verovatno nema hrabrosti da ti to prizna, a i zato sto kako kazes on muva sve zivo. Pruzi joj sansu, a ako stvarno zeli da budete drugarice i dalje ona, ce paziti i nece napraviti neku sl. gresku. :) :) :)
 
Razmazena:
Ajaoj, mrzi me da citam sve postove...
I ja sam bila u nekoj slicnoj situaciji. I nisam pricala sa drugaricom par meseci. Pa smo se onda sasvim slucajno pomirile i sad smo bolje drugarice nego pre. U medjuvremenu je ona stekla jednu super drugaricu a i ja isto, i sad se sve 4 lepo druzimo... :grin:
Pomiri se sa njom, svi mi gresimo kad su u pitanju momci i smatram da ne treba da se svadjamo zbog kretena.Mozda se on njoj stvarno svidja i verovatno nema hrabrosti da ti to prizna, a i zato sto kako kazes on muva sve zivo. Pruzi joj sansu, a ako stvarno zeli da budete drugarice i dalje ona, ce paziti i nece napraviti neku sl. gresku. :) :) :)

Pomirila sam se sa njom. A ona je raskinula sa tim likom, jer je prichao neka s*anja za nju.... I tako.... AKo opet to uraditi ovde dajem rech da cu je skalpirati...

A ti, Wild, ako te ne zanima ovako neshto nemoj ni chitati. Ako si doshla ovde da pokazhesh koliko si ''wild'', to mozhesh i na drugim mestima, npr u striptiz baru. Dakle, odje*i......
 
komplikujesh. da ti je recimo stalo i do njega, bilo bi vishe razmishljanja.
kazhesh da nije on u pitanju, da ti se ne svidja. ok. dalje - da li zhelish da se druzhish s njom ili ne? da li vredi, vidish li da cjesh zbog toga postati bolja osoba, da li te ona chini boljom? ako da, onda radi na tome, muchi se oko toga, umesto shto ovde lupash glavu...
ako ne, nije ni bitno. mozhesh nastaviti da budesh s njom u ok odnosima, mozhesh se posvadjati, svejedno, ali nije vredno nerviranja i razmishljanja.. zaista.
 
chypawa_18:
A ti, Wild, ako te ne zanima ovako neshto nemoj ni chitati. Ako si doshla ovde da pokazhesh koliko si ''wild'', to mozhesh i na drugim mestima, npr u striptiz baru. Dakle, odje*i......


Citiracu Caneta iz Brejkersa sa malom izmenom
Sta se gubis mala?

Umesto da dolazis ovde i patis , bolje se okreni svojim drugim prijateljima, produbljuj odnose sa ljudima iz tvoje okoline kojima je stalo do tebe i koji te poznaju. Jer to je jedini nacin da budes srecna, okruzena ljudima kojima je stalo.Umesto da se okrenes pravim prijateljima dolazis ovde, gde vecina naroda gubi vreme i hoce da se opusti i ocekujes da budem ozbiljna?
Znas li koliko njih dolazi ovde sa "neresivim problemima" tipa " ukrala mi je decka", Izdala me drugarica....kao da citam one casopise Moj svet , Moja tajna i tako to.....
A postoje ljudi sa problemima duplo vecim od vasih koji cute i drze to u sebi.
Jao izrasla ti je bubuljica..OMG sta ces sad!!!!
Imas 18 godina....trebalo bi da si dovoljno zrela da se pouzdas u sebe.
I ne psuj i ne prostaci okolo ako ne umes lepo da diskutujes.
Ae poz i nadam se da ces malo sazreti u skoroj buducnosti
 

Back
Top