Ceda Igla na HRT

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
ceda.jpg


Чеда «Игла» Јовановић је гостовао на ХРТ. После гостовања су му вероватно понудили да постане почасни члан ХСП-а (ако није успео до данас). Ево само пар цитата (његови латиницом и великим словима, коментари нашим писмом):

«KOSOVO NIKAD NIJE BILO SRPSKO, SADA POGOTOVO, TREBA SE POMIRITI SA TIM»

«VOJVODINA SE TREBA ODVOJITI OD SRBIJE»

«SRBI IZ BOSNE, ODNOSNO MLADIĆ I KARADžIĆ SU MONSTRUMI KOJI RUŠE SRPSKI NAROD»

«JEDINA RAZLIKA IZMEĐU SLIKA IZ SREBRENICE
(где је у борбама побијено око 2.500 припадника војске исламског терористе Алије Изетбеговића, који су пре тога поклали преко 3.500 српских цивила) i AUŠVICA (где је побијено око 1,3 милиона цивила, пре свега Јевреја)JE ŠTO SU JEDNE CRNO-BELE, A DRUGE U KOLORU» (За ову изјаву би морали да се огласе све јеврејске организације, јер је Чеда јасно стао у одбрану Адолфа Хитлера, тј. омаловажио холокауст – британски историчар је добио 3 године затвора за такву лаж).

«SRBI IZ HRVATSKE SU NAJVEĆI ZLOČINCI I POSTUPILI SU POGREŠNO PREMA HRVATSKOJ VLADI»

Чеда, лидер ЛСД, je цело време био нервозан, деловао много јадно и изгубљено (као и на последњој конвенцији 11. марта)
 
То сам баш помислио јуче, док сам гледао на БК његову конвенцију или шта већ.
А очи су му се тако цаклиле као да је жешће коксиран.

dog2.jpg
 
Занимљиво, мислио сам да ће ми обрисати/закључати тему на форуму ДО, а нису чек је и админ дао коментар... Него ево шта каже један друг члан ЛДП

Dragan:
Ovo smo već komentarisali. Svaka mu je na mestu.
Šta još reći???

Значи ништа порицање, чак се и хвали таквим ставовима.
Увек сам говорио да су чедисти ходајућа антиреклама сами себи. Треба им дати што више простора да би имали што мање гласова ;)
 
Duh Sekire:
ceda.jpg


«SRBI IZ BOSNE, ODNOSNO MLADIĆ I KARADžIĆ SU MONSTRUMI KOJI RUŠE SRPSKI NAROD»

«JEDINA RAZLIKA IZMEĐU SLIKA IZ SREBRENICE[/b] (где је у борбама побијено око 2.500 припадника војске исламског терористе Алије Изетбеговића, који су пре тога поклали преко 3.500 српских цивила) i AUŠVICA (где је побијено око 1,3 милиона цивила, пре свега Јевреја)JE ŠTO SU JEDNE CRNO-BELE, A DRUGE U KOLORU» (За ову изјаву би морали да се огласе све јеврејске организације, јер је Чеда јасно стао у одбрану Адолфа Хитлера, тј. омаловажио холокауст – британски историчар је добио 3 године затвора за такву лаж).

«SRBI IZ HRVATSKE SU NAJVEĆI ZLOČINCI I POSTUPILI SU POGREŠNO PREMA HRVATSKOJ VLADI»

Чеда, лидер ЛСД, je цело време био нервозан, деловао много јадно и изгубљено (као и на последњој конвенцији 11. марта)


to cedooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
 
Ево и овај није свестан своје бесвести.

Него да питам ЉУДЕ на овом форуму.
Пошто нас либералисти уверавају да је тако нормално да постоје двоструки аршини, то је као тако од кад је света, сила и тако то... шта мислите да и ми у Србији применимо двоструке аршине - па једно да важи за Србе, а друго за антисрбе???
 
Duh Sekire:
Па шта ћу кад је таки леп... Ја мислим да му је надимак "Игла" зато што личи на манекена. Јесам ли у праву?

to si mu ti dao nadimak? jbt,ti si stvarno zaljubljen u njega...pa svoju latentnu opsesiju cedom pokusavas da prikrijes mrznjom,da bi se bolje osecao...meni ne smeta,samo ti uzivaj...i gledaj cedine slike
 
serb_pagan:
to si mu ti dao nadimak? jbt,ti si stvarno zaljubljen u njega...

Кад већ питаш, нисам му ја дао надимак, нити је текст мој. Ја сам само замољен да га пренесем. Тако да нисам само ја заљубљен у њега.
 
Duh Sekire:
Кад већ питаш, нисам му ја дао надимак, нити је текст мој. Ја сам само замољен да га пренесем. Тако да нисам само ја заљубљен у њега.

aha...jedan mali predlog...osnujte onda chedajovanovic fun club...jos bolje,napravite sajt o njemu,gde cete iznositi svoje impresije o tom mladom coveku...a i bila je ova tema pre par nedelja
 
Чедин фан клуб је баш на овом сајту. Зар ниси знао?
С тим у вези предлажем да на свакој страници форума буде бар једна тема посвећена или Чеди или оним симпатичним НВО бакицама.

Не знам шта тебе толико мучи, па ти стално сметају теме о Чеди. Лакше мало!
 
@DuhSekire

Aко је неко крив за популарисање лидера једне потпуно безначајне странке, онда си то ти, јер само отвараш теме о дотичном. И ко је сад опседнут Ч.Ј.?
 
Duh Sekire:
ceda.jpg


Чеда «Игла» Јовановић је гостовао на ХРТ. После гостовања су му вероватно понудили да постане почасни члан ХСП-а (ако није успео до данас). Ево само пар цитата (његови латиницом и великим словима, коментари нашим писмом):

«KOSOVO NIKAD NIJE BILO SRPSKO, SADA POGOTOVO, TREBA SE POMIRITI SA TIM»

«VOJVODINA SE TREBA ODVOJITI OD SRBIJE»

«SRBI IZ BOSNE, ODNOSNO MLADIĆ I KARADžIĆ SU MONSTRUMI KOJI RUŠE SRPSKI NAROD»

«JEDINA RAZLIKA IZMEĐU SLIKA IZ SREBRENICE
JE ŠTO SU JEDNE CRNO-BELE, A DRUGE U KOLORU» (За ову изјаву би морали да се огласе све јеврејске организације, јер је Чеда јасно стао у одбрану Адолфа Хитлера, тј. омаловажио холокауст – британски историчар је добио 3 године затвора за такву лаж).

«SRBI IZ HRVATSKE SU NAJVEĆI ZLOČINCI I POSTUPILI SU POGREŠNO PREMA HRVATSKOJ VLADI»

Душе, је л' се ти ово за'ебаваш, или је све ово тачно?

Молио бих те, која је то емисија била и када, и још једном да ли си сигуран да је ово све Чеда изговорио?
 
Eмисија је била на дан ФИНАЛА у хокеју на леду на ОИ у Торину. Реприза је била после поноћи.

Гледао сам шитавих пет минута, пре почетка 2. трећине.

Чедомир Јовановић: "Ја нећу попове на Косову којима пошаљете хуманитарну помоћ, а они себи стрпају у џеп или попове који скривају ратне злочинце по шупама."
 
DukeofSerbia:
Eмисија је била на дан ФИНАЛА у хокеју на леду на ОИ у Торину. Реприза је била после поноћи.

Гледао сам шитавих пет минута, пре почетка 2. трећине.

Чедомир Јовановић: "Ја нећу попове на Косову којима пошаљете хуманитарну помоћ, а они себи стрпају у џеп или попове који скривају ратне злочинце по шупама."

Јесам ли ја тебе нешто питао? Гледао си ПЕТ МИНУТА??????

'Ајд', у скоковима...Знаш већ шта.
 

Back
Top