Ceda Igla na HRT

_Milanche_:
Onako kako ti mislis da ne treba.

Hapsenjem optuzenih za ratne zlocine,

isporukom tribunalu ili sta vec,

sudjenjem u zemlji odgovornima za zlocine,

distanciranjem od Slobine politiki i njegovih istomisljenika,

stvaranje partnerstva sa Germanima i Amerikancima

i tako dalje...


Видим, лепо си научио "лекцију"... је л' то са оног курса што држе при Канцеларији за "придруживање" ЕУ они шпијуни и припадници страних обавештајних служби у виду ИНСТРУКТОРА и ТРЕНЕРА ???
 
eremita:
при Канцеларији за "придруживање" ЕУ они шпијуни и припадници страних обавештајних служби у виду ИНСТРУКТОРА и ТРЕНЕРА ???

dog2.jpg
 
urospo:
Sef Koordinacionog centra za KiM Sanda Rašković-Ivić:
"Srbiji suverenitet, a Kosovu izvršna, zakonodavna i sudska vlast, suština je srpske formule za rešenje budućeg statusa Kosmeta - „više od autonomije, manje od nezavisnosti“.
- Albanska strana na Kosovu dobija izvršnu, zakonodavnu i sudsku vlast. Srpskoj državi garantuje se državni i teritorijalni suverenitet, a Kosovo ostaje u granicama Srbije - objasnila je ona.


Dakle, posto je pitanje KiM vrlo specificno, svima je vec jasno da to nece biti autonomija u uobicajenom ustavnopravnom znacenju, o tim stvarima se i vode pregovori u Becu.
Uostalom, sama rec VISE od autonomije govori u prilog tome, tj. “siroka autonomija sa medjunarodnim garancijama”.
Suverenitet ono najbitnije u celoj prici.

Ma , Sanda je slatka jedna zenica, i verovatno dobronamerna, ali drzava koja na delu svoje teritorije nema ni SUDSKU, ni ZAKONODAVNU, ni IZVRSNU vlast, jednostavno NEMA ni SUVERENITET na tom delu teritorije...

Sve ostalo su bajalice i sarene laze za naivne i gloopave, a takvih , na zalost, vidim, ima!

Pricati o suverenitetu, gde Srbija nema vojnike, policajce, sudije, parlamentarne predstavnike, gde Srbin ne sme na ulicu da izadje, gde nijedan predstavnik drzavnih organa Srbije ne sme da pomoli nos, da mu ga ne odseku..smesno, kad ne bi bilo tuzno

I ti mi prepricavas floskule o suverenitetu...samo me interesuje, da li ti je to partijski zadatak, ili si samo zaostao u razvoju..ovo drugo moze i da se zaleci!!
 
Major_TOM:
Pricati o suverenitetu, gde Srbija nema vojnike, policajce, sudije, parlamentarne predstavnike, gde Srbin ne sme na ulicu da izadje, gde nijedan predstavnik drzavnih organa Srbije ne sme da pomoli nos, da mu ga ne odseku..smesno, kad ne bi bilo tuzno

I ti mi prepricavas floskule o suverenitetu...samo me interesuje, da li ti je to partijski zadatak, ili si samo zaostao u razvoju..ovo drugo moze i da se zaleci!!

И зато се прича о суверенитету, а не о "мултиетничком Косову" и томе да Срби треба "Албанцима да пруже руку поверења", да "признамо Косово и тако им дамо одговорност"... А то су батице, флоскуле!
 
U bajke o multietnickom Kosovu ne veruju ni osnovci, o ruci poverenja, ne razmisljaju ni jedni ni drugi, jer bi neko bez ruke ostao..

A Kosovo mi me moramo da priznamo,priznace ga drugi, a mi cemo u, umesto da spasavamo sta se spasiti moze, umesto da pokusamo da izvucemo sto je moguce vise beneficija iz ovog poraza i propasti....mi cemo da zabijemo glavu u bulju, i da vicemo "Kosovo je nase!!!!!!"

Samo, sa glavom u bulji , ne verujem da se daleko cuje vikanje!!
 
ma nema nista od kosova,to i najgrlatiji pobornici nekakve formule "manje od nezavisnosti vise od autonomije" znaju...bre,pa svako,bukvalno svako u ovoj zemlji,osim mozda nekolicine zna da je kosovo otislo jos odavno,davno pre '99. i da nema sanse da ostane bilo kako u sastavu srbije...
 
eremita:
Видим, лепо си научио "лекцију"... је л' то са оног курса што држе при Канцеларији за "придруживање" ЕУ они шпијуни и припадници страних обавештајних служби у виду ИНСТРУКТОРА и ТРЕНЕРА ???

Nije Eremita nisam politicki angazovan i ne zanima me ta vrsta aktivnosti.
Takodje moje misljenje nije vezano ni za kakavog lidera niti politicku stranku.
Misljenje imam takvo od uvek.
Sad sto ti imas problem pa su ti glavna preokupacja "spijuni" i "domaci izdajnici" kao i tvojim ideoloskim prethodnicima koje su Rusi doveli na vlast jos 1945. to je vec tvoja stvar...
 
Duh Sekire:
И зато се прича о суверенитету, а не о "мултиетничком Косову"

и томе да Срби треба "Албанцима да пруже руку поверења",

да "признамо Косово и тако им дамо одговорност"...

А то су батице, флоскуле!

И то какве флоскуле... није то без знања или због малодушности, то је намера, јер како иначе објаснити просечно интелигентног учесника на овом форуму КОЈИ СЕ ЗАЛАЖЕ ЗА ОТУЂЕЊЕ ДЕЛА ТЕРИТОРИЈЕ ДРЖАВЕ, *еботе, да ми је неко причао не би веровао.

Како објаснити да се неки идиЈот који живи или жели да живи у Србији ОДРИЧЕ не само непроцењивих споменика културе и историје Срба, него и ЖИВЕ ЛОВЕ, ејјјјјј, па пошто је један рудник кога неки дегенерисани говорник жели да отуђи у моје име, а да не говорим о милијардама улагања Србије у живот тог примитивног шиптарског олоша. За то не може да се залаже ни један једини Србин... него припадници неког другог народа... нема логике .
 
U pravu si, eremita !!!!!!!!!
Sta oni tu tebi ima da oduzmu rudnike??I da ti otmu ZIVU LOVU ????eejjjjjjjjjjjjjjjj

ebote??pa ti sutra da se , ebote, spakujes i na Kosovo, lupi rukom o sto, i trazi, bre rudnike i zivu lovu, eeeejjjjjjjj, ebote :)

Mi cemo , ovde na forumu, da ti odamo postu , kao najhrabrijem patrioti, eejjjjjjj, ebote...jedinom pravom!!!!!!
 
eremita:
И то какве флоскуле... није то без знања или због малодушности, то је намера, јер како иначе објаснити просечно интелигентног учесника на овом форуму КОЈИ СЕ ЗАЛАЖЕ ЗА ОТУЂЕЊЕ ДЕЛА ТЕРИТОРИЈЕ ДРЖАВЕ, *еботе, да ми је неко причао не би веровао.

Како објаснити да се неки идиЈот који живи или жели да живи у Србији ОДРИЧЕ не само непроцењивих споменика културе и историје Срба, него и ЖИВЕ ЛОВЕ, ејјјјјј, па пошто је један рудник кога неки дегенерисани говорник жели да отуђи у моје име, а да не говорим о милијардама улагања Србије у живот тог примитивног шиптарског олоша. За то не може да се залаже ни један једини Србин... него припадници неког другог народа... нема логике .

a gde si bio kad su srbi nashiroko prodavali kosovo...sad si nasao da isterujes pravdu,kad je vec sve gotovo...do pre sedam,osam godina ,sve tzv."patriote" su cutale,a dobro se znalo kako se krcmi drzavna imovina po kosovu i to za veliku lovu...bolje cuti
 
serb_pagan:
a gde si bio kad su srbi nashiroko prodavali kosovo...sad si nasao da isterujes pravdu,kad je vec sve gotovo...do pre sedam,osam godina ,sve tzv."patriote" su cutale,a dobro se znalo kako se krcmi drzavna imovina po kosovu i to za veliku lovu...bolje cuti

Уопште немам намеру да ћутим јер ВЕЋИНА ЗЕМЉИШТА НА КОСМЕТУ ЈЕ ВЛАСНИШТВО СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ О ЧЕМУ ПОСТОЈЕ ТАПИЈЕ СТАРЕ И ПО 7 ВЕКОВА, боље Ти ћути јер су то власништво "национализовали" тј. отели они Твоји којима се поносиш... а сада ТРЕБА ДА СЕ ИЗВРШИ ДЕНАЦИОНАЛИЗАЦИЈА !!!!!!!!!!! 8-)
 
eremita:
Уопште немам намеру да ћутим јер ВЕЋИНА ЗЕМЉИШТА НА КОСМЕТУ ЈЕ ВЛАСНИШТВО СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ О ЧЕМУ ПОСТОЈЕ ТАПИЈЕ СТАРЕ И ПО 7 ВЕКОВА, боље Ти ћути јер су то власништво "национализовали" тј. отели они Твоји којима се поносиш... а сада ТРЕБА ДА СЕ ИЗВРШИ ДЕНАЦИОНАЛИЗАЦИЈА !!!!!!!!!!! 8-)

kazi slobodno druze eremita,i pisi vecim slovima da se tvoj glas daleko cuje...sve do prishtine... :D
hehe...auuuu...jbt,alal ti vera...pazi denacionalizacija na kosovu,pa da daju zemlju SPC...hehe...gde ti zivis brate i ko ti puni glavu takvim pricama...nema sanse da verujes u to...da ce se to ikad desiti..pazi,shiptari da daju zemlju crkvi...hahahha...e a jos jace ti je ono da je vecina zemljista vlasnistvo crkve...pazi ti tu crkvu,kad je ona imala skoro celo kosovo u vlasnistvu...sad mi je jasnije sto oni toliko kukumavche...ne zbog visokih decana,vec zbog zemljista...
 
serb_pagan:
kazi slobodno druze eremita,i pisi vecim slovima da se tvoj glas daleko cuje...sve do prishtine... :D
hehe...auuuu...jbt,alal ti vera...pazi denacionalizacija na kosovu,pa da daju zemlju SPC...hehe...gde ti zivis brate i ko ti puni glavu takvim pricama...nema sanse da verujes u to...da ce se to ikad desiti..pazi,shiptari da daju zemlju crkvi...hahahha...e a jos jace ti je ono da je vecina zemljista vlasnistvo crkve...pazi ti tu crkvu,kad je ona imala skoro celo kosovo u vlasnistvu...sad mi je jasnije sto oni toliko kukumavche...ne zbog visokih decana,vec zbog zemljista...

Па ваљда знаш шта значи реч МЕТОХ тј. Метохија = ЦРКВЕНО ИМАЊЕ !!!!!!!!!!!!!!
 
eremita:
Па ваљда знаш шта значи реч МЕТОХ тј. Метохија = ЦРКВЕНО ИМАЊЕ !!!!!!!!!!!!!!

pa znam,al sam ja mislio da je to drevni izraz...cudo pa nisu narodu razdelili zemlju,vec ih mucili da rintaju ko crnci na crkvenim imanjima...mislim u ranijim vremenima...i sta kazes,SPC zahteva da joj se vrati zemlja...carstvo zemaljsko
 
Major_TOM:
Ma , Sanda je slatka jedna zenica, i verovatno dobronamerna, ali drzava koja na delu svoje teritorije nema ni SUDSKU, ni ZAKONODAVNU, ni IZVRSNU vlast, jednostavno NEMA ni SUVERENITET na tom delu teritorije...

Sve ostalo su bajalice i sarene laze za naivne i gloopave, a takvih , na zalost, vidim, ima!

Pricati o suverenitetu, gde Srbija nema vojnike, policajce, sudije, parlamentarne predstavnike, gde Srbin ne sme na ulicu da izadje, gde nijedan predstavnik drzavnih organa Srbije ne sme da pomoli nos, da mu ga ne odseku..smesno, kad ne bi bilo tuzno

I ti mi prepricavas floskule o suverenitetu...samo me interesuje, da li ti je to partijski zadatak, ili si samo zaostao u razvoju..ovo drugo moze i da se zaleci!!

Indijancu glodarski zaostali, Srbija bi zadrzala medjunarodni i teritorijalni suverenitet nad KiM.

Ti ces da pricas o partijskom zadatku,a dovukli ste se ovde posle postavljanja ove teme.

Ae setaj, evo da ti ne bude dosadno
occasion16.gif
 
eremita:
Уопште немам намеру да ћутим јер ВЕЋИНА ЗЕМЉИШТА НА КОСМЕТУ ЈЕ ВЛАСНИШТВО СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ О ЧЕМУ ПОСТОЈЕ ТАПИЈЕ СТАРЕ И ПО 7 ВЕКОВА, боље Ти ћути јер су то власништво "национализовали" тј. отели они Твоји којима се поносиш... а сада ТРЕБА ДА СЕ ИЗВРШИ ДЕНАЦИОНАЛИЗАЦИЈА !!!!!!!!!!! 8-)

E ta ti je dobra Eremeita DENACIONALIZACIJU to cekam vec godinama a ozbiljno od 2000. ali nikako evo dok je bio opozicionar i Kosta je obecao ali nista od toga izgleda nema.
 

Back
Top